Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As visom keturiom uz Rimi thumbup.gif tik labai gaila kad jos arti namu nera, tai tenka eit arba i Maxima arba i Iki, betpastarajam daznai nerandu ko reikia, o Maximoj patinka lankytis del daznu nuolaidu thumbup.gif o Rimi man visada asociuojasi su tvarka ir kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Labai dažnai perku IKI ir Maximoje ,o RIMI man nelabai ax.gif
Atsakyti
daugiausia apsiperkame Maximoje smile.gif
Atsakyti
Labai dažniausiai perku IKI ir Maximoje ,kartais Norfoj, o RIMI man nelabai patinka g.gif
Atsakyti
Renkuosi IKI, nes vaisiai daug geresni nei Maximoje (net pastoviai arba zali arba supuve) ir seip idomiu kokybisku produktu galima rasti, nors kai kas sako, kad IKI truputi ir brangiau, bet as kai neseku kainu taip labai ir nepastebiu. RIMI Megoje man jaukus prekybos centras
Atsakyti
Apklausa netiksli, nera Leader price, Silas (sitos gal tik Kaune g.gif ). Apsipirkinedavau Maximoje, ber dabar persikrausciau i Norfa, isleidziu perpus maziau pinigu, nes neprisiperku ko nereikia. Maximoj labai daug pagundu, visokiu skanestu, kurie brangu ir nesveika. Tad nesiukslinsiu skrandzio ir storinsiu pinigine ax.gif
Atsakyti
IKI patinka Antakalnio g., nes ten neblogas "Sveikatos baras" arba "Maxima", nes šalia namų.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milli @ 2007 10 18, 10:58)
Labai dažnai perku IKI ir Maximoje ,o RIMI man nelabai  ax.gif

drinks_cheers.gif Rimi tikras labirinas, nemegstu labai isdestymo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mamutas @ 2007 11 12, 21:55)
Apklausa netiksli, nera Leader price, Silas (sitos gal tik Kaune  g.gif ). Apsipirkinedavau Maximoje, ber dabar persikrausciau i Norfa, isleidziu perpus maziau pinigu, nes neprisiperku ko nereikia. Maximoj labai daug pagundu, visokiu skanestu, kurie brangu ir nesveika. Tad nesiukslinsiu skrandzio ir storinsiu pinigine  ax.gif



thumbup.gif saunuole, reik ir man is taves mokytis bigsmile.gif deja, ner aplink jokiu norfu vien tik maximos, iki doh.gif
Atsakyti
Dažniausiai rekinamės IKI,kartais Maximoje dar.
Atsakyti
Dažniausiai Maximoje.kartais Norfoje : :
Atsakyti
Dazniausiai apsipirkineju maximoje. nes ten buna daug nuolaidu ir pasirinkimas didelis. thumbup.gif
Atsakyti
man labiausiai patinka Maximoj, t.p Iki. Reciausiai uzsuku i Norfa
Atsakyti