Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pas mus tik MAXIMA ir IKI, bet perkuosi tai IKI, nes didesnis pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(elinaa81 @ 2007 08 08, 10:39)
IKI - patinka aptarnavimas, prekiu asortimentas, skani "vietine" konditerija, malonus aptarnavimas 4u.gif Ziauriai nepatinka Maxima - aptarnavimas nekoks, svelniai sakant schmoll.gif , pardavejos amzinai nepatenkintos, pavargusios..., nesveikos eiles...


As ta pati apie IKI galeciau pasakyti - pardavejos baisiai piktos ir pavargusios, susiraukusios. Bet cia kaip kokioj. Nepatylesiu ir pasakysiu, kad tokios buna Kaune prie senamiescio ziedo. Syki ne ta kaina imuse, tai kai pastebejau, vos velniop nepasiunte. Nu nepasake, bet jau taaaaaaip paziurejo blink.gif Ir nors atsiprasiusi butu! Tai ne - nusisuko ir pradejo aptarnauti kita klienta!!! Maciau, kad pavargusi, tai patylejau - juolab kad suma nedidele buvo... blush2.gif Bet is tikro tai dar ilgai pykau ant saves, kad balso nepakeliau.

Paradoksas - dabar dazniausiai apsipirkineju IKI biggrin.gif Tik kitoj. Apsipirkineju ten, kadangi ji praktiskai musu kieme. Taciau kartais buna kad pritruksta to, ka jie siulo. Be to, girdejau, kad IKI kainos didesnes. Visgi, tinginyste daro savo... verysad.gif
Atsakyti
tenka apsipirkinėt maximoje, bet kokybe ten labai smarkiai nusivylus schmoll.gif
Atsakyti
Prie mano namų yra maxima, iki, rimi ir leder price (nežinau ar teisingai parašiau pavadinimą). Iš vis nesilankau Rimi, net pati nežinau kodėl, kažkaip nepamėgau. Visose kitose lankausi, kai ką perku tik Iki, kai ką tik maximoj. Iki erzina aukštos kainos, prasta kulinarija, o maximoj erzina prastas pasirinkimas, na , kad ir pomidorų padažo, mažai vietos, esi priverstas stumdytis su kitais pirkėjais, erzina netvarkingai sudėtos prekės, ypač kurios išparduodamos. Leder price arčiausiai namų, taigi ten perku, tik kai kasnors netikėtai baigiasi. Pasirinkimas prastas, kokybė labai abejotina, tačiau kai kas ten pigiau, tarkim muilas, fairy, dantų pasta..
Atsakyti
rinkaus kazkaip tarp Maxes ir Iki, bet dazniau gal maxej smile.gif
Atsakyti
Na as iki ir rimi perku dazniausiai, buna ir maximoj. Tai man taip keista, kad daugumai "iki" atrodo brangiausiai g.gif Na bent jau man brangiausia yra "rimi"- kad ir centais, bet brangiau, ir dar niekad nebuna normaliu akciju tongue.gif- o jei ir buna, tai vistiek labai mazos nuolaidos, tik plakatai dideli lotuliukas.gif . Savaites apsipirkimo suma (perkant beveik tas pacias prekes) maximoj ir iki buna daug maz vienoda, rimi mazdaug 40 lt. daugiau, o akcijos maximoj, iki buna naudingesnes tongue.gif -vaisiai, vynai, padazai, buitine chemija, kosmetika. Bet "rimi" malonu vaiksciuot blush2.gif del to vistiek vis uzsuku blush2.gif
Atsakyti
Mes šiuo metu dažniausiai apsipirkinėjam Iki, ir Maximoj. Tikrai nepasakysiu, kad Iki brangiau, taip buvo prieš gerus pora metų wink.gif O dabar kainos visur daug maž vienodos, bet žalia mėsa Iki žymiai pigesnė wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus pasirinkimas tarp Maximos ir Iki. Man asmeniskai labiau patinka Iki, tikrai pasirinkimas geresnis ir labai patinka IKI konditerijos gaminiai thumbup.gif Bet kai buna visokias akcijas tai uzsuku ir i Maxima, bet su vezimeliu Maximoj deja nelabai pravaziuosi schmoll.gif
Atsakyti
siaip patinka apsipirkineti iki tai jei su masina tada vaziuojam ten, o jei reikia greit ir kazko kasdieninio tada i norfa-bet tik todel kad iki jos pesciomis viso labo 0.5 min kelio ji pas mus uz namo biggrin.gif
Atsakyti
Tenka apsipirkinėti RIMI, nors ir nemėgstu jos, tačiau ji arčiausiai namų, o su mažu lelium toli nenuvažiuosi verysad.gif
Nors iš esmės, manau, visi didieji prekybos centrai kažkokie suprastėję yra, prekių pasirinkimas daug skurdesnis nei prieš keletą metų.
Atsakyti
Dažniausiai apsipirkinėju RIMI nors Norfa prie pat, tačiau ten dažnai prekės su pasibaigusiu galiojimu būna ir pasirinkimas mažas. Rimi ir Maxima prie pat, bet mano kaime Maximoj kažkaip nelogiškai prekės sudėliotos (Kaune kitaip Maximoj)
Atsakyti
aš tai turiu savo iki-nę,man ji po balkonu,žinau kas kur padėta,žinau pas kurią kasininkę į eilę stot,tik va prieš mėnesį,pirmą kart per 10m. mišraine buvau apsinuodijus,tai dabar tą skyriu per kilometrą apeinu.Aišku ,ne pati iki tas mišraines gamina,bet vistiek už kokybę turėtų atsakyt.
Atsakyti