Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes Maximoj,kartais Norfoj smile.gif
Atsakyti
Mes apsiperkam dažniausiai Rimi, nes šalia namų, o ir su vežimėliu patogiausia laviruot biggrin.gif . Kartais nueinam ir į Maximą 4u.gif
Atsakyti
Dažniausiai apsipirkinėjame RIMI, nes ji šalia darbo. Maximoje man nepatinka, ner anksčiau apsipirkinėjau tik Maximoje. Šiap tai yra įpratymo ir patogumo reikalas. smile.gif
Atsakyti
IKI - patinka aptarnavimas, prekiu asortimentas, skani "vietine" konditerija, malonus aptarnavimas 4u.gif Ziauriai nepatinka Maxima - aptarnavimas nekoks, svelniai sakant schmoll.gif , pardavejos amzinai nepatenkintos, pavargusios..., nesveikos eiles...
Atsakyti
RIMI arba IKI
Atsakyti
kirpykla, kurioje dirbu ira IKI tai po darbo tiesiai ija , prie namu norfa, bet nepatinka man ten ziauriai
Atsakyti
MAXIMA wub.gif
Papildyta:
Patinka ir viskas, biggrin.gif o IKI patinka konditerija wub.gif
Atsakyti
Tik maximoj perku smile.gif
Atsakyti
mes visada einam i rimi. nors visai salia nemu yra norfa, bet ji man schmoll.gif kaip kokia kaimo parduotuve, mesa isvis bijau ten pirkt, nesakysiu ka viena karta ten radau... dry.gif zodziu, o i IKI jai nueinu, tai atrodo neperku nieko, o jau 50lt, kazkaip ten brangu g.gif o maxima tolokai, tai neinam...
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2007 08 13, 11:40)
MAXIMA wub.gif
Papildyta:
Patinka ir viskas, biggrin.gif  o IKI patinka konditerija wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif iki konditerija tai puiki thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Kiekvienoje parduotuvėje yra kažkas tokio, ko kitose nėra. Todėl absoliučiai vienoje apsipirkinėti neišeina.

Norfa - šalia namų, patogu kai greitai reikia bėgti ko nors nupirkti. (:
Maxima - būna šaunių akcijų, ir kadangi man pakeliui, tai po darbo važiuodama užsuku.
IKI - kaip kažkas minėjo laaabai skanūs konditerijos gaminiai. Jei reikia torto ar pyragėlio skubu į IKI.
Atsakyti
arciausiai namu maxima
Atsakyti