Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Jei ko skubiai reikia, tai pakeliui namo - IKI, savaitgalį, pramogaujant Megos Rimi. Bet labai patinka ir Maxima. O Norfa schmoll.gif -
Atsakyti
prie namu IKI, jei ko skubiai reikia ax.gif o siaip kiekviena savaitgali uzsipirkti vaziojam i Maximos baze ax.gif
Atsakyti
yess.gif Maxima pirmauja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jei reikia ko daugioau renkuosi Rimi arba Maxsima. Jei tik šiaip tai KUBAS, na kartais pakeliui važiuodama užsuku i IKI.
Atsakyti
Dazniausiai prekinuosi IKI, nes arciausiai namu
Atsakyti
Nebalsavau nei uz viena prekybos centra, nes vienodai lankausi tiek Norfoj tiek Maximoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukee: 27 liepos 2007 - 18:27
jei reikia daugiau apsipirkt, tai Rimi, jei ko nors smulkaus - Iki, o maximos arti ir nėra cool.gif , Norfos tuo labiau...
Atsakyti
dažniausiai Maximoj ar Iki
Atsakyti
Aš renkuosi maxima jeigu yra tokia galimybė, nes čia didelis pasirinkimas, galima gauti pakankamas nuolaidas, tik va minusas,kad eilėse belekiek laiko tenka prastovėti... Maniškis tai neperneša eilių tai jeigu lekiam kartu apsipirkti tai i IKI važiuojam. Norfoj kažkaip man nepatikima, o Rimi nėra arti namų.
Atsakyti
Man geriausia BIG'o Maxima, patinka kad yra pozemine aikstele kai lija yra gerai smile.gif , ir kazkaip viska ko reikia randu ten.
Atsakyti
Daug kartu per diena leidziuosi liftu zemyn i "Ikiuka", kuris yra mano name, o rimciau einu ar vaziuoju i "Maksima". biggrin.gif
Atsakyti
Dažniausiai "Maximoje", bet kartais ir "IKI"
Atsakyti