Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mums arčiau Maxima, todėl joje ir apsiperkame. Kai į kaimą važiuojam, pakeliui yra Norfa, todėl dažnai ir ten pasitaiko apsipirkti. smile.gif
Atsakyti
Pagrinde - Maxima, nes arčiausiai namų. IKI taip pat dažnokai, nes pakeliui iš darbo. Retkarčiais Rimi, nes patinka kulinarja.
Atsakyti
dažniausiai perku maxsimoje nes ji arčiausiai namų biggrin.gif
Atsakyti
Dažniausiai - Maximoje, rečiau - Norfoje (netoli darbo, bet šiaip ji man nepatinka), dar rečiau - Iki ir beveik niekada - Rimi ax.gif
Atsakyti
Kadangi,IKI -salia namu,tai dazniausiai apsiperku ten,siaip dar i maxima daznai uzsukam jei patraukliu nuolaidu buna 4u.gif
Atsakyti
as visada prekinuosi norfoje, nu kartais kokiu trukstamu produktu vaziuoju i kitas. maxima man kaip sandelys, prigrusta visko, nu kai pastatys nauja gal tada varysiu i maxima prekintis, bus arti namu. o iki man nemiela nzn kodel bet nepatinka. bigsmile.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
as dazniausiai apsipirkineju iki .nes arti namu smile.gif
Atsakyti
man labiausiai patinka hyper maxima savanoriu pr. ax.gif arti namu, zinau kas kur guli ir greitai aptarnauja - man patogu ten smile.gif
Atsakyti
Salia namu IKi -tai dazniausiai ten smile.gif
Atsakyti
Maxima
Atsakyti
MAXIMA
Atsakyti
kazkodel maximoj,nes yra nuo...iki
Atsakyti