Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Dažniausiai IKI, nes arčiausiai namų, paskui Maxima, Rimi, Norfa, Leader Price.
Atsakyti
Dažniausiai MAXIMA.
Atsakyti
Dažniausiai Rimi (didžiausias prekių pasisirinkimas), rečiausiai Norfoje ax.gif .
Atsakyti
Dazniausiai Rimi, bet neretai ir Maximoj, o Norfoje is viso nepamenu pries kiek metu buvau. ax.gif
Atsakyti
Dažniausiai apsiperku Maximoje arba Iki. Labiausiai nepatinka Norfos: bent jau mūsų mieste ta parduotuvė man išsiskiria laaabai lėtu aptarnavimu prie kasų, kažkokiais neaiškiais kvapais, be to, ir prekės sumestos taip, kad sunku ką ir rast blink.gif
Atsakyti
Dazniausiai perku tame, kuris man arciausias. Keiciant gyvenamaja vieta, dazniausiai keiciasi ir prekybos centras.
Atsakyti
bigsmile.gif Maxima,iki,rimi o siaip einam ir i kitus ,perziureje lankstinukus bigsmile.gif
Atsakyti
Maxima, Norfa dažniausiai mano lankomos parduotuvės.
Atsakyti
Rimi ir Maxima po lygiai ax.gif
Beje, tam Super Netto, ar kaip ten jis blush2.gif , visai neblogų dalykų galima atrasti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bakardi: 07 liepos 2007 - 21:01
O kur kiti biggrin.gif

Seip dazniausiai apsiperkam Maximoje ir Iki nes arciausiai. Bet del vaisines duonos wub.gif kartais tenka uzsukti ir i Rimi
Atsakyti
Mes prie kokio nors vieno prekybos tinklo ypatingai neprisirišę. Gyvenam tarp "Maximos" ir "IKI", prekės ir jų kainos šiek tiek gal skiriasi, bet ne tiek, kad galėtume apsispręsti, kur geriau pirkti doh.gif ... Tai taip ir lakstom paeiliui į abu centrus... tongue.gif
Atsakyti
Maxima.
Atsakyti