Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
dabar maximoj

anksčiau buvo norfa
Atsakyti
Kol dar negali balsuoti tai nors zinute isreiksiu savo pozicija biggrin.gif dazniausiai lankausi maximoje
Atsakyti
Kadangi patogiausioj vietoj yra IKI, tai joje dazniausiai ir perkuosi bigsmile.gif .
Atsakyti
kadangi prie mano namu visai salia maxima yra tai cia ir perkuosi... daznai dar ir i rimi uzsuku
Atsakyti
Maxima -motule, esu baisiai jai lojali
Atsakyti
Rimi patogiausia, kartais uzeinu y norfa
Atsakyti
Dažniausiai tai iki nes šalia namų yara, o taip dar norfoj ir maximoj
Atsakyti
Maximoje. Rimi brangiau, IKI man iš viso nepatinka, Norfoje aš bijau maistą pirkti
Atsakyti
Dažniausiai apsiperkam Maxima pr centruose smile.gif ten visko daug, akcijos, kurios taip vilioja hihihi.gif žodžiu, maxima man idealiausias variantas apsipirkimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2006 04 13, 23:42)
Norfoj, nes arčiausia, bet negaliu paskyt, kad esu patenkinta šiuo prekybos centru. Labai nepatinka, kad dažnai prie produktų nėra kainų, o dar nervino, kai maitinau vaiką mišinuku, kad jei jį išpirko, tai visą savaitę, kartais net ilgiau neužveždavo  doh.gif  tekdavo apsipirkinėti kitur. Ir šiaip NORFA man kaip sovetinių laikų parduotuvė, smirda, bardakas, nežinau gal čia tik pas mus  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2007 03 03, 18:08)
Maxima -motule, esu baisiai jai lojali

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 05 25, 11:32)
Maximoje. Rimi brangiau, IKI man iš viso nepatinka, Norfoje aš bijau maistą pirkti

Tarsi aš pati parašiau lotuliukas.gif
Atsakyti