Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Saulutej ir Norfoj mirksiukas.gif


QUOTE
undbonza Paskelbta Šiandien, 22:47
  Man norfoj baisu misraines ar kokia silke pikrt, perku tik maximoj arba IKi, ir tai labai retai tokius dalykus perku  Norfoj tik duona, pienas, jogurtas, supakuoti meduoliai, kartais vynas. Mesos niekur neperkam. 
efined


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif jau misrainiu tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ,kartais mesa jau tokia baisi,sudziuvusi,net ziureti neimanoma doh.gif

Daznai Maximoj-jau ten mesa thumbup.gif
Dar Rimi patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Dazniausiai Hyper Maximoje (arti namu, zinau, kas kur padeta)
antroj vietoj - IKI
Trecioj - Rimi ir Norfa
Atsakyti
Mes tai dazniausiai Akropolio Maximoj arba Rimi apsiperkam, vienodas kelias nuo namu bigsmile.gif ir patinka, vienur vienu prekiu galima rast kitur kitu kokiu nors pigiau, pasirinkimas didelis ir ten ir ten. Saulutej nepatinka, nes pasirinkimo jokio, kelis kart buvau, bet neradau ne vieno pieno produkto megstamo schmoll.gif
Norfa visai nieko, nes nuolaidu kortele turim thumbup.gif O iki nepatinka, brangoka ten, tik duona skania kepa smile.gif
Atsakyti
Iki - nes kitoj gatves pusej smile.gif kartais dar maximoj, kai bunu netoliese 4u.gif
Atsakyti
nors IKI stovi kieme lotuliukas.gif , bet apsipirkinejam Maximose- nors ten ir bardakas , bet patinka didele erdve ir pasirinkimas... i iKI uzlekiam nebent extra atveju... siaip labiausiai patinka Rimi- ten labai tvarkinga ir tokia rami aplinka, ale ,kad laaaaaaabai toli vaziuot iki jos verysad.gif retsykiais uzsukam i Norfa, bet tik fasuotus gaminius perkam...
Atsakyti
jei būtiniausių produktų tai Norfoj,o šiaip tai Maxima thumbup.gif
Atsakyti
Na mes dazniausiai lankomes iki,
nes is tiesu mums labai patogu pakeliui
namo ir netoli visai. be to turime iki
kortele, kartais patogu ja pasinaudoti.
nors ir rimi visai pradejo patikti tiek man
tiek mano vyrui.
Atsakyti
Man patinka hyper maxima-Akropolis.Duona ten dar silta. thumbup.gif O FamClub didelis avalynes ispardavimas. thumbup.gif
Atsakyti
Visada apsiperku Hyper Maximoje. biggrin.gif
Tik dabar pradejo nepatikti tos kilometrines eiles del darbuotoju stokos. verysad.gif
Atsakyti
Kadangi šalia parduotuvės neturim (Saulutė - ne parduotuvė biggrin.gif ), tai važiuojam į Akropolio Maximą arba Norfą. Kadangi kainos dabar beveik vienodos, tai didelio skirtumo nėra. Beje, paskutiniu metu Norfoj galima rasti ir gražios mėsos biggrin.gif Anksčiau tai vien vaizdelis sukeldavo norą tapti vegetarais lotuliukas.gif
Atsakyti
IKI Jasinskio, nes pakeliui namo
Hyper RIMI Savanoriu, savaitgaliais bigsmile.gif
Atsakyti
Mes tai Maximoj - ten susiperkam viską ko reikia. Šalia mūsų yra XX Maxima, bet ten negaunam reikiamų produktų - nėra Samsono produkcijos blink.gif
Atsakyti