Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
maxima,nes arciausiai namu
Atsakyti
as perku Maximoji
Atsakyti
Šiaip man labiau IKI patinka, bet tenka dažniau į Maximą užsukti
Atsakyti
Norfoj, nes arčiausia, bet negaliu paskyt, kad esu patenkinta šiuo prekybos centru. Labai nepatinka, kad dažnai prie produktų nėra kainų, o dar nervino, kai maitinau vaiką mišinuku, kad jei jį išpirko, tai visą savaitę, kartais net ilgiau neužveždavo doh.gif tekdavo apsipirkinėti kitur. Ir šiaip NORFA man kaip sovetinių laikų parduotuvė, smirda, bardakas, nežinau gal čia tik pas mus g.gif
Atsakyti
Aha, dėl galiojimo laiko čia tiksliai parašyta, net du kartus apsižioplinau, bet dabar stengiuosi žiūrėt.
Atsakyti
iki nes salia smile.gif
Atsakyti
šeip dažniausiai Norfoj , o visas žalias mėsas tik Maximoj.... ( mišraines tik iš Maxima ) 4u.gif
Atsakyti
Na man mieliausia ''maxima'',joje visko rasi thumbup.gif ''iki'' iman brangiausiaiš visų prekyboscentrų ax.gif ''norfa'' tai tikrai sovietų laikų parduotuvė-rusiškos prekės,man labiausiai nepatinka schmoll.gif pasenusios prekės.Rimi irgi nepatinka schmoll.gif tik vienas pyragas kurį vis būten į ją ir einu pirkti tongue.gif
Atsakyti
dazniausiai lankausi maximoj arba rimi
Atsakyti
Norfoj, nes arciausiai namu, butu kita tai i Norfa kojos nekelciau
Atsakyti
Saulutėje,ji prie pat namų rolleyes.gif
Atsakyti
Man norfoj baisu misraines ar kokia silke pikrt, perku tik maximoj arba IKi, ir tai labai retai tokius dalykus perku blink.gif Norfoj tik duona, pienas, jogurtas, supakuoti meduoliai, kartais vynas. Mesos niekur neperkam. ax.gif
Atsakyti