Įkraunama...
Įkraunama...

Prekybos centras, kuriame dažniausiai perkate

Apklausa: Prekybos centras, kuriame dažniausiai prekinatės (809 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Maximoje,o niekada-Norfoje.
Atsakyti
Mes Express Market nes šalia namų- visai nieko išskyrus mėsos gaminius, o kasdieniniam pasipildymui tai thumbup.gif o jei reikia ko kapitaliai- Maximka smile.gif
Atsakyti
Mes dazniausiai apsipirkinejame MAXIMOJ bazej, ir netoli, ir tikrai daug kas pigiau nei kitose parduotuvese... smile.gif
Atsakyti



mums patogiausia NORFA prekybos centras , ir arčiausia namų ir mums atrodo kad pigiau pigiau nei MAXIMOJ. TAi va tokia mano nuomonė rolleyes.gif
Atsakyti
Mes visad dazniausiai tik IKI thumbup.gif
Atsakyti
Maistą perkam Norfoj ir Saulutėj-arti namų ir pigu, o nepriimtiniausios- Iki ir Rimi doh.gif
Atsakyti
Iki, nes arciausiai namu ir mazute- 5 min. ir visi produktai jau vezime. Tik minusai:
eiles kaip tarybu laikais ir produktu pasirinkimas laaaabai mazas, isperka prekes, nauju jau nebelabai sulauksi, kad papildytu ta diena. O ir deda tik greiciausiai galioti baisiancius produktus.
Konditerijos- kulinarijos- zuvies- mesos skyriuose paprastai dierba viena pardaveja, na, man tai labai nehigieniska atrodo.

tokiu pat atstumu ir hyperRimi yra, bet ten tai einu dazniausiai, kai reikia sviezios mesos (nes musu iki ji prasta labai ir lyg apgedusi) nes paprastam apsipirkimui man gaila pusvalandzio.

Norfa irgi netoli, bet gal karta per pusmeti uzeinu ir begu lauk.

Maxima irgi netoli, bet mazute, tai ner ko ten eiti.

Jei butu galima rinktis, kad vietoj esancios iki atidarytu Saulute- rinkciausi Saulute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 27 kovo 2006 - 09:31
Mes dazniausias apsiprekinam Maximoi, na dar kartais Iki
Atsakyti
Perku IKI, nes man paprasčiausiai patinka tvarka, daržovių skyriuj nėra supuvusių vaisių ar daržovių (o jei yra, tai labai retai), malonios pardavėjos., bet kasininkės schmoll.gif Kartais lekiam į Maximą ar Norfą, bet pastorojoj labai jau galiojimo laiką reikia atidžiai žiūrėti..... Niekada - Pliuse ar Leader price
Atsakyti
dažniausiai MAXIMOJE ir IKI
Atsakyti
Arčiausiai namų saulutė, bet labiausiai patinka maxima
tongue.gif
Atsakyti
Visada IKI,nes ten niekada nebūna didelių eilių,ko negaliu pasakyti apie Maximas ir Akropolį,nes ten visada būna daug žmonių ir didelės prie kasų eilės,pardavėjos nepatenkintos,o IKI visada malonios.
Atsakyti