Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

Buvome Šveicarijoje praeitą vasarą. Maršrutas buvo Austrija - Šveicarija - Prancūzija - Vokietija. Superinė kelionė thumbup.gif Dabar ieškau kelionės vasarai, (iš agentūrų) kur dominuotų Vokietijos, Slovėnijos, Italijos Alpės. (Šių šalių kalnuose dar nebuvome. Tik miestuose). Kalnų kelionių mėgėjai, gal turite ką patarti? ax.gif
Atsakyti
Na ir grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Buvau ir aš Austrijos-Šveicarijos Alpėse. Nors aplankėme daug ką papildomai, bet Alpės mane užbūrė. Norėjau jose pasilikti blush2.gif
Atsakyti
Buvau Ciuriche per Kalėdas ir mačiau turbūt pačią gražiausią pasaulyje Kalėdų eglutę. Ją puošė 1,2 mln Svarovski kristalų.

user posted image

Atsakyti
aš labai laukiu daugiau ir išsamesnių pasakojimų apie Šveicariją. Įspūdingesni miestai, ką tame mieste rekomenduojate aplankyti ir t.t. planuoju atostogas tai labai reikalinga bet kokia jūsų pagalba ir informacija. ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 07 24, 13:14)
aš labai laukiu daugiau  ir išsamesnių pasakojimų apie Šveicariją. Įspūdingesni miestai, ką tame mieste rekomenduojate aplankyti ir t.t. planuoju atostogas tai labai reikalinga bet kokia jūsų pagalba ir informacija. ačiū 4u.gif

Šiaip pabandyk įeit į įvairių agentūrų, organizuojančių keliones autobusu, tinklapius. rasi daugybę idėjų ką pamatyt. Pati buvau Berne, Liucernoj, Ženevoj. Dėl tikslių objektų nelabai galėčiau patart, nebepamenu. ax.gif Pavyzdžiui.:(truputis idėjų ką kur aplankyt):

Liucernoje ekskursija po miestą, aplankomas medinis Kapelbriuke tiltas, freskomis išdabintas senamiestis, miesto simbolis - miegančio liūto skulptūra. Plaukiojimas laivu Maironio apdainuotame Keturių Kantonų ežere, pakilimas lynų keltuvu ir stačiausiu pasaulyje funikulieriumi į Pilatus kalną (2132 m).

Ekskursija po šalies sostinę – Parlamento rūmai, Teatro aikštė, šv. Vincento katedra, Bokšto laikrodis

Ženevoje - prancūziškosios Šveicarijos sostinėje, kur aplankysite senamiestį, pasigrožėsite gėlių laikrodžiu ir milžinišku fontanu Lemano ežere.

Gali paieškot įvairių agentūrų kelionių programose smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almante: 30 liepos 2008 - 10:43
user posted image

user posted image

user posted image

kelionės įspūdžiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 08 15, 18:17)
aciu tau Ašaros lietuje uz patarimus. kelioniu agenturose ar zinau, bet man idomu ir jau keliavusio nuomone ir ispudziai. o Ypac tai ko nesiulo agenturos. mes vykstam su savo masina.

Suprantu. 4u.gif Tuos objektus, kuriuos esu įmetusi, esu aplankius ir pati, bet man miestai nepalieka didelio įspūdžio, tad pati jei važiuočiau, tai matyt tiesiog pereičiau miestą, pasigrožėčiau, o šiaip važiuojant į Šveicariją, Austriją, tai mane pirmiausia traukia kalnai ir dar kartą kalnai wub.gif (kėlėmės į Pilatus Šveicarijoj, buvo smagu, bet nesimatė jokios panoramos - vaikščiojom po debesis). Turėjom dar keltis į Jungfraujoch (Šveicarija), Aquille de Midi (Prancūzija), bet dėl netinkamų oro sąlygų nepavyko, dėl ko ir norisi ten sugrįžti ax.gif
Atsakyti
va va miestus ir muziejus man irgi tik prabėgom norisi. o kalnai tai užvaldę... austrijoje mes jau į kelis kopėm, italijoje kėlėmis, tai dabar norim aplankyti ir įveikti šveicarijos. noriu ir dar kokiu įspūdingų vietelių aplankyti, tai ir laukiu patarimų. o gal kas žinote, ar nevyksta kokia automobilių paroda?
Atsakyti
SKUBIAI (nes kitą savaitę išvažiuoju) reikia jūsų pagalbos: kaip ten yra su Jungfrau viršūnėmis, iš kurio miestuko geriau keltis Grindelwald? kiek ten keltuvu, kiek tuo traukinuku? kiek viskas kainuoja( kiek aš supratau tai apie 120 e žmogui)? ar tada visos 3 virtūnės matosi (Jungfrau, Eigeris ir Monchui), ir kaip su Alečo ledynu? gal galite pasiūlyti kitas viršūnes (iš kokių miestelių) patiems kopti? didelis ačiū
Atsakyti
Jungfrau panorama grozejomes 2006 m rudeni. I ja pacia nesikelem, nes pasirode laaaabai brangu. Mes buvom apsistoje Lauterbriunene, kempinge. Vaziavom savo auto. Paskui traukinuku kelemes aukstyn. Jei jau taip aktualu apie Jungfrau virsunes pasikelima - eilsiu iekoti info lankstinukuose. Visos trys virsunes gera diena matosi kaip ant delno. Turiu netgi kelias foto

Jungfrau
user posted image

Pakeliui kalnuose
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 20 rugsėjo 2008 - 10:50
QUOTE(wwitalija @ 2008 09 20, 08:06)
SKUBIAI (nes kitą savaitę išvažiuoju) reikia jūsų pagalbos: kaip ten yra su Jungfrau viršūnėmis, iš kurio miestuko geriau keltis Grindelwald? kiek ten keltuvu, kiek tuo traukinuku? kiek viskas kainuoja( kiek aš supratau tai apie 120 e žmogui)? ar tada visos 3 virtūnės matosi (Jungfrau, Eigeris ir Monchui), ir kaip su Alečo ledynu? gal galite pasiūlyti kitas viršūnes (iš kokių miestelių) patiems kopti? didelis ačiū


Nesu ten buvus, bet paskaičiau knygoj, kad į Jungfraujoch galima važiuoti dviem būdais iš Interlaken, vienas iš jų eina per Grindelwald. Rašo, kad dabar į abi puses iš Interlaken kainuoja 173 frankus. Galima sutaupyti perkant Good Morning Ticket (149fr), jei keliauji pirmu traukiniu iš ryto ir grįžti iki pietų. Rašo, kad jei bus debesuota, kelionė bus tik laiko švaistymas. Prieš išvykstant pasitikrinti orus www.jungfrau.ch

Good Morning Ticket iš Lauterbrunnen 130fr (6.55 ryto traukinys), Grindelwald 130 fr (7.15), Wengen 118 fr (7.15), Kleine Scheidegg 80fr (7.55) ir iš Eigergletscher 68fr (8.05).

Tiek info, gali būti pasenus, geriau pasitikslink internete smile.gif
Atsakyti