Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

Labai grazios nuotraukos. . . Gal galetum smulkiau papasakot keliones plana. Ir ar suspejot viska per diena, ar nakvojot ten. Mums bet kokiu atveju nakvot tektu. Jei mokesiu, veliau ikelsiu keleta Sveicariskos Rivjeros nuotrauku.
Atsakyti
QUOTE(daikiri @ 2007 08 07, 18:35)
Labai grazios nuotraukos. . . Gal galetum smulkiau papasakot  keliones plana. Ir ar suspejot viska per diena, ar nakvojot ten. Mums bet kokiu atveju nakvot tektu. Jei mokesiu, veliau ikelsiu keleta Sveicariskos Rivjeros nuotrauku.


Mane stebina, kaip gerai viskas organizuota ir suderinta - traukiniai, laivai, keltuvai isvyksta viens po kito, kad beveik laukti netenka...

Viesbuciai brangus. Norejom apsistoti Weggis, bet radau tik uz 120 franku zmogui uz nakti.

Planas buvo toks:

Zurich - Luzern traukiniu 10.04 - 10.49
Luzern - Vitznau laivu 11.25 - 12.34 (prieplauka tiesiai pries stoti, pilnai pakanka laiko nusipirkti bilietus, pirmyn atgal uz kelione laivu ir pasikelima i virsukalne 2 zmonem su halbtax korta CHF91)
Is Vitznau traukinukas i virsu kyla 12.40 ir paskui kas valanda. Mes ten pavalgem (tik neimkit nieks desreliu salotu - CHF18 ir gauni sasiska supjaustyta su lapais, burokeliais, raugintais kopustais ir grietininiu padazu)
13.40 kelemes i virsu, per 30 minuciu pasikelem. Geriau sedeti po kaire puse prie lango, nes matosi ezeras (labai keistai pakrypes, beje).
Rigi kulm vadinasi virsukalne, kava ten man atrodo CHF4 kainuoja ar panasiai. Yra ir viesbutis, nezinau uz kiek. Tai is ten mes pamazu leidomes zemyn (perkant bilieta duoda zemelapi), pagal plana turejom iki Rigi Kaltbad nusileisti per 30 min., bet mums kazkodel pusantros valandos uztruko - ryskiai kazkur per aplinkui ejom. Vaizdai kaip matosi nuotraukose, labai grazu, ramu.
Is Rigi Kaltbad traukinukas leidziasi i Vitznau arba Alt Gottau (ar kaip jis ten rasoso), keltuvas - i Weggis. Man atrodo 2 kartus per valanda, toj knygutej bus surasyta. Geriau priekyje atsistoti iskart, kol zmones viso vaizdo neuzstoja smile.gif
Ir tikrai rekomenduociau pavalgyti Weggis, o ne Liucernoje, kur tik picom ir spageciais nori visus uzmaitinti. Vietu rasti neimanoma, aptarnavimas tikrai ne koks. Na bet cia mano pirmas ispudis, gal kitiems kitaip atrodo.

Tiesa, paskutinis laivas ar tik ne apie 8val., tai ilgai ten nepabludinesi.
Liucernos mes neapziurejom, matem tik tiek, kiek vaiksciojom restorano ieskodami. 22.10 jau sedejom traukiny...

Aisku, cia mes labai atsipalaidave viska ziurejom. Jei laikas spaudzia, galima tikriausiai ir i Pilatus uzlipti, ir po ezera paplaukioti.

Daugiau info
http://www.luzern.or...xcursionLU.html Ten netgi surasyta, kiek laiko skirti kiekvienai ekskursijai.

Pamirsau svarbiausia: BUTINAI pasiimti krema nuo saules ir akinius. Net nepajutau, kaip idegiau kaip veziukas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BElge: 07 rugpjūčio 2007 - 18:03
Aisku viskas, aciu. Reiks bandyt ieskot viesbucio ir vaziuot ko gero rudeniop, kai netiek turistu bus, gal ir kainos bus zemesnes. Mums visgi 3 val kelione i viena puse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daikiri: 07 rugpjūčio 2007 - 18:12
QUOTE(daikiri @ 2007 08 07, 19:11)
Aisku viskas, aciu. Reiks bandyt ieskot viesbucio ir vaziuot ko gero rudeniop, kai netiek turistu bus, gal ir kainos bus zemesnes. Mums visgi 3 val kelione i viena puse.


3 valandos jau prasosi viesbucio smile.gif Mes Lugano kai buvom, uz 170 nakciai radom (2*, labai tvarkingas, paciam centre). Liucernoj tokiu kainu nera smile.gif
Atsakyti




Malonu matyti tavo įspudžius iš kelionės, paskutinė nuotrauka thumbup.gif . Tai ką galėtum patarti valgyti pas šveicarus g.gif , kad neprašovus? Kaip buvo orai ? Man nusimato lietaus blink.gif .



Atsakyti
QUOTE(Šarka @ 2007 08 09, 15:23)
Malonu matyti  tavo įspudžius iš kelionės, paskutinė nuotrauka  thumbup.gif . Tai ką galėtum patarti valgyti pas šveicarus  g.gif , kad neprašovus? Kaip buvo orai ? Man nusimato lietaus  blink.gif  .


as dar neilgai cia esu, negaliu nieko rekomenduoti, man kol kas cia daugiau maistas nepatinka, nei patinka blush2.gif

valgo jie daug desreliu ir rosti - keptos bulves kazkas panasaus i musu studentiska kugeli. snicelis - kaip musu karbonadas. salotos patiekiamos su grietininiu padazu. siaip italiska virtuve gana autentiska (tik irgi reikia atsargiai atsirinkti), kepa geras picas thumbup.gif
kiek suprantu, kiekvienas kantonas turi savo tradicini patiekala, kuris kazkuo ypatingas. tikriausiai daugiau knygose turistams rasi, nei kad as papasakosiu. Labai neblogas yra Rough Guide leidinukas apie Sveicarija

daikiri, gal tu ka nors patartum?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BElge: 09 rugpjūčio 2007 - 15:55
KA valgyt pas sveicarus??? Na, kaip ir BElge sake, kiekvienam kantone yra savi "firminiai" patiekalai. Aisku galima visada paragaut tikro Fondiu arba Raclette. Tai daugiau zieminiai patiekalai, nes sunkus, bet jei lis, tai visai nieko. Prancuziskoj daly, prie Zenevos ezero, labai dievinamas yra "Fillete de perche" (file de pershe). Tokiu mazu zuvyciu, gaudomu cia ezere, file. O daugiau nezinau ka ir patart. Po restoranus mazai mes cia vaikstom, man namie paruostas maistas skaniau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2007 05 15, 09:53)
Una, gal žinai, kaip išsiaiškinti tą tikslų JT būstinės laiką? Bandžiau internete, bet nieko nesupratau... O jeigu būsim Ženevoje sekmadienį, tai turbūt net neverta ten važiuoti?

Cesaria, ar jau pakeliavai po CH? Jei taip, labai norėtųsi, kad pasidalintum įspūdžiais mirksiukas.gif
Sorry, nepastebėjau tada tavo klausimo, mažokai skaičiau forumą. Dabar turbūt nebeaktualu, bet duodu nuorodą - čia yra lankymosi Ženevos JT pastato teritorijoje laikas ir kainos. Gal dar kam prireiks ax.gif
http://www.geneve-to...0...6&lang=_eng
Žiūrėti straipsniuko gale • Opening hours and prices

Kaip matyti, savaitgaliais ten uždaryta. Aš irgi kažkaip sugebėjau nepataikyti, nors Ženevoje buvau gal 4 kartus visai skirtingom savaitės dienom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo una: 12 rugpjūčio 2007 - 21:35
Atsakant į temos klausimą, jei tai dar kam aktualu, gidė mums sakė kad geriau rinktis kelionę vien į Šveicariją, nei Austrija-Šveicarija, nes tuomet daugiau pamatai smile.gif

Mes antra diena kaip grįžę iš šios nuostabios šalies, tad įdėsiu keletą foto, kad atsirastų dar daugiau šios šalies mylėtojų ir temos gaivintojų smile.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Dar keletas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2007 08 23, 19:29)
Atsakant į temos klausimą, jei tai dar kam aktualu, gidė mums sakė kad geriau rinktis kelionę vien į Šveicariją, nei Austrija-Šveicarija, nes tuomet daugiau pamatai  smile.gif


Kalnai kaip visada grazu... O kurioj vietoj cia Alpese?

As pati pritarciau, kad reikia po CH keliauti atskirai nuo kitu saliu, nes pamatyti ten tikrai yra ka, na isskyrus nebent jei kelione su kemperiu ir ji gana ilgai trunka, tada nuoseklu ir i kitas salis vykti.
Ekskursija Sveicarija-Austrija tai man kazkoks nesusipratimas, nes nepamatysi dorai nei Sveicarijos, nei Austrijos.
Atsakyti
QUOTE(una @ 2007 08 24, 14:01)
Kalnai kaip visada grazu... O kurioj vietoj cia Alpese?

As pati pritarciau, kad reikia po CH keliauti atskirai nuo kitu saliu, nes pamatyti ten tikrai yra ka, na isskyrus nebent jei kelione su kemperiu ir ji gana ilgai trunka, tada nuoseklu ir i kitas salis vykti.
Ekskursija Sveicarija-Austrija tai man kazkoks nesusipratimas, nes nepamatysi dorai nei Sveicarijos, nei Austrijos.



Aš irgi jau pradedu taip galvoti. Nors mes visuomet keliaujame per kelias šalis - norisi kuo daugiau pamatyti.
Mes buvome Šveicarijoje penkias dienas, bet tai buvo mažai... Nespėjome pamatyti visko, ką norėjome
Atsakyti
[quote=WildFire,2007 08 23, 20:29]
Atsakant į temos klausimą, jei tai dar kam aktualu, gidė mums sakė kad geriau rinktis kelionę vien į Šveicariją, nei Austrija-Šveicarija, nes tuomet daugiau pamatai smile.gif

Mes antra diena kaip grįžę iš šios nuostabios šalies, tad įdėsiu keletą foto, kad atsirastų dar daugiau šios šalies mylėtojų ir temos gaivintojų smile.gif
user posted image


Tik grįžau iš šios nuostabios šalies. Tikrai sutinku ,kad pro šią šalį negalimą tik pravažiuoti. jei turite galimybę , rekomenduočiau nusipirkti Swiss pasą(Reise buro) su kuriuo pasirenkant tnkamiausią laiką (4-8-15-22d-1mėn.)keliausite puse kainos visom susiekimo priemonėm pusę kainos, taip pat nemokamai plaukiosite Luzerno ežeru,pakilsite į Jungfraujoh viršūnę nemokamai iki Grindewald'o, 50% nuolaida kylant į pačią viršūnę ir dar kt.. Jau po trejų dienų bilietas atsipirks, aš mokėjau 379CHF penkiolikai dienų. Čia keli praktiški patarimai. WildFire nuotraukos tavo puikios ir vaizdai matyti thumbup.gif .


Atsakyti