Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

QUOTE(gile363 @ 2012 08 09, 17:41)
Chateau de Chillon yra uz Montreux link Villeneuve, o Vevey yra i kita puse, t.y. toliau, link Lozanos. Nuo Montreux iki pilies galima per koki 30-40 minuciu pasivaiksciojant palei ezera promenada nueiti, bet galima ir traukinuku arba miesto autobusu nuvaziuoti.
smile.gif


Turėtų visai gerai išeiti šitą idėją įgyvendint. smile.gif Man dar iš nuotraukų patiko Montreux pakrantė palei ežerą. Labai gražiai apaugus medžiais. Ar jie visur ten tokie, ar yra konkreti vieta gražiausia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 09 rugpjūčio 2012 - 18:17
QUOTE(Gil @ 2012 08 09, 17:12)
Turėtų visai gerai išeiti šitą idėją įgyvendint. smile.gif Man dar iš nuotraukų patiko Montreux pakrantė palei ežerą. Labai gražiai apaugus medžiais. Ar jie visur ten tokie, ar yra konkreti vieta gražiausia?


Ne tik prie Montreux, bet palei visa ezera labai grazu, man asmeniskai ir Vevey, ir Morges grazu, dabar ypac grazu, nes palei ezera apsodinta jurginais, jie kiekvienasi metais pasipuosia, pavasari - tulpes, rudeniop - jurginai thumbup.gif smile.gif Tik Morges toleliau, i kita puse nuo Montreux uz Lozanos, arciau Zenevos.
Beje, is Montreux iki pilies plaukia ir garlaivis - verta, jei pataikysit i tvarkarasti.
O einant i Chillon pili palei ezera, graziai atrodo gluosniai. Konkrecios vietos nera, nes visur grazu smile.gif
Atsakyti
sveikos,
dar gyvenu Sveicarijos ispudziais smile.gif grizau pries savaite smile.gif
keliavom tik savaite, tikrai maza man alpese pabut tiek laiko.. noretusi dar sav. smile.gif
marsruta galvojomes savarankiskai: zeneva-interlakenas (grindelwaldas)-zermattas-liucerna-zeneva smile.gif keliavom traukiniais su swiss pasu:) tikslas buvo daugiau alpese pabut, tad praejom ir zygeliu keleta smagiu grindelwalde ir zermatte smile.gif jei kokios info reiktu, klauskite, rasykite, papasakosiu smile.gif nakvojom visur jaunimo namuose (hosteliuose), pasikeldavom funikulieriais/traukinukais ir pan i skirtingas vietas ir eidavom marsrutus gera pusdieni ir daugiau smile.gif
tiek trumpai smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos ir mes jau nuo vakar namie,pakliuvom į didelius karščius,gamta pavargus nuo saulės,vaizdas nebuvo tokis kokis anksčiau,paskutinę dieną ,penktadienį,jau buvo vėsiau. Šiaip fantastiškos atostogos wub.gif
Atsakyti
o aš norėčiau užduoti keletą klausimų ten gyvenančioms dėl kalbos 4u.gif

ar įmanoma tik su anglu išsiversti? mano draugė iš Šveicarijos ir sako, kad taip, bet vis tiek norėtųsi pasitikslint. Kiek laiko jum užtruko kalbos mokymasis, kad jau suprantot beveik laisvai, o ir pasakyt praktiškai viską galėjot (žinau, kad čia labai individualus dalykas)? Tarkim gyvenant Ženevoje vokiečių turbūt nė nepanaudočiau, o tik prancūzų būtų verta mokytis?

Atsakyti
QUOTE(Musmire03 @ 2012 10 01, 22:24)
o aš norėčiau užduoti keletą klausimų ten gyvenančioms dėl kalbos  4u.gif

ar įmanoma tik su anglu išsiversti? mano draugė iš Šveicarijos ir sako, kad taip, bet vis tiek norėtųsi pasitikslint. Kiek laiko jum užtruko kalbos mokymasis, kad jau suprantot beveik laisvai, o ir pasakyt praktiškai viską galėjot (žinau, kad čia labai individualus dalykas)? Tarkim gyvenant Ženevoje vokiečių turbūt nė nepanaudočiau, o tik prancūzų būtų verta mokytis?


Zenevoje gyvenant be prancuzu kalbos gali buti sudetinga. Angliskai jie moka ir kalba, bet ne visada labai nori tai daryti... tongue.gif
Kalbos mokytis galima eiti i kursus, kuriu kaina labai skiriasi, yra net nemokamu migrantams, bet ten galima papulti i grupe su zmonemis, kurie net rasyti nelabai moka, tai procesas gali uztrukti. Taip pat priklauso, ar bendrauji su prancuzakalbiais, nes tada daug greiciau ismokstama. As atvaziavau jau siek tiek kalbedama, tai problemu neturejau.
Atsakyti
thumbup.gif sostine
Papildyta:
Lemano ezero pakrante is vis nereali cool.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galitre pasidalinti ką lauktuvėms vežti iš Šveicarijos galima. Labai norisi ką nors tokio nacionalinio smile.gif

Taip pat domina kainos kavinėse.
Atsakyti
QUOTE(SmilgaS @ 2013 03 06, 16:17)
Sveiki, gal galitre pasidalinti ką lauktuvėms vežti iš Šveicarijos galima. Labai norisi ką nors tokio  nacionalinio smile.gif

Taip pat domina  kainos kavinėse.


Sūris, ypač Gruyere, šokoladas. Bet ten viskas žiauriai brangu, lyginant su Lietuva. Kavinėse kainos kandžiojasi ir dar neskanu. Yra kelios vietos kur labai skanu, žuvį nuostabiai iškepa, bet kaina būna... porcija 200 Lt ir pan.
Atsakyti
Suprantu, kad kainos ten didelės, bet manau verta tikrai pakeliauti. Todėl viskas labai domina, nes noru susiplanuoti kiek galima maksimaliai išlaidas smile.gif


QUOTE(mamutas @ 2013 03 06, 18:31)
Sūris, ypač Gruyere, šokoladas. Bet ten viskas žiauriai brangu, lyginant su Lietuva. Kavinėse kainos kandžiojasi ir dar neskanu. Yra kelios vietos kur labai skanu, žuvį nuostabiai iškepa, bet kaina būna... porcija 200 Lt ir pan.

Atsakyti
Na mes vasara keliavom,,tai kanos panasiai kaip UK..tikrai nepasirode milziniskos.
Atsakyti
Sveiki,

Ieškome Šveicarijos kelių vinjetes pigiau smile.gif išvykstame gegužės 13 dieną.
Rašykite į AŽ


IR DAR VIENAS KLAUSIMAS:

Kokius objektus-vietoves rekomenduotumėte aplankyti, jeigu turėtumėte tik dvi dienas Šveicarijoje? kas yra tie gražiausi cinkeliai? Nes mes tik tiek laiko turėsim Švecarijoj važiuodami su savo auto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimme: 11 kovo 2013 - 11:48