Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

QUOTE(Degutė @ 2011 08 05, 14:51)
batai geriausiai trekinginiai. auliukai, kad kojos neišsisukt, storas padas, kad sugertų aštrius uolų kampus. patogi kojos padėtis, kad nebūtų nuospaudų. kad garintų drėgmę, bet jos vidun netrauktų.

pvz. iš čia bet Vilniuje.

nors kai su agentūra, tai toks ten ir šuoliavimas.. galima ir su eiliniais sportbačiais biggrin.gif esu mačius ir su aukštakulniais wink.gif


aš mačiau viršukalnėj moteriškę su pliažiankėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif pirštai ant sniego doh.gif
Atsakyti
jurda, kur? kada? kaip? smile.gif
Atsakyti
Jau pilnas ekipažas:) Išvykstam šį savaitgalį
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 08 05, 13:42)
Sveiki, ar niekas nesiruošiat į Šveicariją su agentūra rugpjūtį? smile.gif Dar kartą noriu jūsų dėl batų paklausti: su kokiais batais patogiau ten šuoliuoti po tuos sniegynus ir kalnynus? Ir gal kas žinot, kur parduoda gerą kalnų avalynę Kaune?

Pernai su agentūra buvau rugpjūtį, tai buvau su kedais - neslidžiu padu, tai Jungfrau nesušalau su šiltesnėm kojinėm, šiemet gal pasiseks rugsėjį nuvykt, tai irgi panašiai planuoju ax.gif
Atsakyti
jurda, sėkmingo jums kelio!

Saharienne, dėkui už patarimus iš patirties! Vadinasi, vis dėlto reikia ir šiltesnių kojinių.. Gal dar kokių specifinių patarimų turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2011 08 01, 22:12)
Įkišiu trigrašį ir aš - nereikia nieko organizuotis- eini, perki bilietą, pasirenki kokia kalba nori, gauni bilietuką su nurodytu laiku ir lauki savo laiko, o tada su grupele ( kiek susirenka tiek) eini visą ekskursiją...Patiko... Mes degustacijon sugebėjom papulti prieš einant apžvalgą, paskui pakartojom po jos, tik kad nelabai ten daug prisivalgysi - po 3 saldainių širdis apsąla... Patarriu pasiimti atsigerti, nes ten vietoj yra kavinukė, bet joje žiauriai brangu - ir jie supranta kad be gėrimo daug saldumynų nesuvalgysi... Dar apžvalgos metu apžiūrėjus visą gamybos procesą galima pasiimti saldainių, kurie krenta nuo konvejerio...
      Dar netoliese yra Guyeeres pilis, būtinai užsukit, jei į vidų ir neisit, verta pasivaikščioti po miestuką...
        Gal galit patikslint - jei turi Šveicarijos kelių vinjetę, ar reikia papildomai mokėti už San Bernardo tunelį  g.gif ?

Buvom Sveicarijoj liepos 18-20 d, mes turejom vinjete, bet buvom skaite, kad ir uz ta tuneli reikes moket papildomai. Ka gi - vaziuojam, jau ir tunelis, laukiam, kada cia reikes susimoket, bet pravaziavom ji (o jis ilgas, gal virs 20 km) ir niekur nebuvo posto, kad moketume...
Beje, vinjete dar turim (galioja iki 2012.01.31), gal kam reikia? kreipkites a.z.
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 08 11, 19:34)
jurda, sėkmingo jums kelio!

Saharienne, dėkui už patarimus iš patirties! Vadinasi, vis dėlto reikia ir šiltesnių kojinių.. Gal dar kokių specifinių patarimų turit? smile.gif

Kalbant apie Jungfrau viršukalnę - man labai pavertė akiniai nuo saulės, nes nuo to baltumo tikrai paskaudo akis smile.gif Bet mano akys jautrios, tai gal čia dėl to unsure.gif Šiemet rudenį vėl ten bandysiu patekt, tai gal dar ką nors sugalvosiu/ pastebėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saharienne: 18 rugpjūčio 2011 - 08:50
Turiu klausimuką - gal kam teko dviračiais keliauti Šveicarijoj?
Būtų smagu išgirsti patarimų ax.gif

Ir klausimas apie Jungfrau - buvome prieš trejetą metų (atrodo), planavomės keltis, tačiau kameros prie kasos parodė, kad pakilus vaizdas - visiškas rūkas, tad ir neisgunėme mokėti tokių didelių pinigų- pasikėlėme į kitą kalną, nuo kurio matėme Jungfrau...

Bet gal ir be reikalo patikėjome kamera g.gif

Gal kam teko būti spalio gale- lapkričio pradžioje - ar ten dar būna gražus ruduo, ar jau pilkas, kaip Lietuvoj?..
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2011 10 02, 22:11)
Ir klausimas apie Jungfrau - buvome prieš trejetą metų (atrodo), planavomės keltis, tačiau kameros prie kasos parodė, kad pakilus vaizdas - visiškas rūkas, tad ir neisgunėme mokėti tokių didelių pinigų- pasikėlėme į kitą kalną, nuo kurio matėme Jungfrau...

ne be reikalo, kameros nemeluoja smile.gif mes lygiai taip pat manėme, kai matėme baltą vaizdą, bet pakilę patys tuo įsitikinome doh.gif tiesa, nebuvo ten viskas jau taip tragiškai, protarpėmis rūkas išsisklaidydavo ir pavykdavo žvelgti į tolius, bet, aišku, ne toks vaizdas kaip giedrą dieną (įsivaizduoju) schmoll.gif
Atsakyti
Oij žinokit su tuo Jungfrau doh.gif Pernai buvau rugpjūty - buvo debesuota, lengvas rūkas, vėjas nemažas ir minus 4 smile.gif Šiemet buvau rugsėjy (praktiškai mėnesiu vėliau nei pernai), saulutė švietė ir buvo +3, net pirštinių nereikėjo... Nei vėjo, nieko, gryn pavasaris su tirpstančiu sniegu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saharienne: 03 spalio 2011 - 15:21
Saharienne, kokie įspūdžiai po šios kelionės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 10 03, 19:59)
Saharienne, kokie įspūdžiai po šios kelionės? smile.gif

Tai buvo antra mano kelionė į Šveicariją (Dievinu tą šalį nuo neatmenamų laikų ir neatmenamų priežasčių, todėl nepažadu, kad būsiu objektyvi biggrin.gif ) Ir pernai, ir šiemet važiavau su agentūra. Kelionių maršrutas skyrėsi, taigi, pamačiau šiais metais ir naujų vietų. Pernykštis maršrutas buvo ilgesnis ir informatyvesnis, šiemetinis trumpesnis, taigi tai buvo puikus pernykštės kelionės įspūdžių papildymas. Labai daug prisidėjo ir oras, pernai kalnų viršūnės buvo debesyse, šiemet visur švietė saulė wub.gif Antrąkart jau nebuvo to įspūdžio wow viską galima pamatyt ir įvertint blaiviom akim biggrin.gif Žinoma, kitais metais, jei bus galimybė jau keliausiu ten kur nebuvus, o Šveicarija man bus ta šalis į kurią visada norėsis grįžti. wub.gif wub.gif Aišku, kainos tai nepatiko biggrin.gif Bet vėlgi gal dėl to, kad teko lankytis turistinėse vietose. Savarankiškai galbūt galima ir "lobių" kokių nors atrasti pvz.: kur toliau nuo centro ar lankytinų vietų gal ir pigiau kas nors būtų smile.gif
Kiek suprantu ir Jūs lankėtės rugpjūty Šveicarijoje ? Kokie įspūdžiai iš Jūsų pusės ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saharienne: 04 spalio 2011 - 06:50