Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

QUOTE(jurda @ 2011 08 01, 19:36)
Vis seku orus Šveicarijoj, nes po poros savaičių jau teks ten išvykt,tai labai neramu, kad ten kiekvieną dieną paskutinį mėnesį lyja. O gal ten būdingi trumpalaikiai lietūs?

Praeitais metais rugpjūtį buvau, tai beveik visur gavom lietaus išskyrus Ženevą ten buvo karšta, bet tas lietus toks labai trumpalaikis buvo, tik tiek kad apniukę buvo smile.gif

QUOTE(audiga @ 2011 08 01, 22:12)
Įkišiu trigrašį ir aš - nereikia nieko organizuotis- eini, perki bilietą, pasirenki kokia kalba nori, gauni bilietuką su nurodytu laiku ir lauki savo laiko, o tada su grupele ( kiek susirenka tiek) eini visą ekskursiją...Patiko... Mes degustacijon sugebėjom papulti prieš einant apžvalgą, paskui pakartojom po jos, tik kad nelabai ten daug prisivalgysi - po 3 saldainių širdis apsąla... Patarriu pasiimti atsigerti, nes ten vietoj yra kavinukė, bet joje žiauriai brangu - ir jie supranta kad be gėrimo daug saldumynų nesuvalgysi... Dar apžvalgos metu apžiūrėjus visą gamybos procesą galima pasiimti saldainių, kurie krenta nuo konvejerio...
      Dar netoliese yra Guyeeres pilis, būtinai užsukit, jei į vidų ir neisit, verta pasivaikščioti po miestuką...
        Gal galit patikslint - jei turi Šveicarijos kelių vinjetę, ar reikia papildomai mokėti už San Bernardo tunelį  g.gif ?

Aš pati nekeliavus po Šveicariją, tik su agentūra, tai atsakyt į Jūsų klausimą negaliu, bet ačiū už informaciją, tikiuosi, kad kada nors teks pasinaudoti rolleyes.gif rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 08 01, 20:22)
ten būna taip. dvi valandas saulutė šviečia, paskui nulyja kokią valandikę, poto vėl tas pats. aš pati tik prieš savaitę iš ten grįžau  wub.gif

Tai oras panašus į Airijos? smile.gif O vėjas ten, turbūt, nedidelis? Ar apsiaustą nuo lietaus, ar skėtį geriau vežtis?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 08 02, 10:01)
Tai oras panašus į Airijos? smile.gif O vėjas ten, turbūt, nedidelis? Ar apsiaustą nuo lietaus, ar skėtį geriau vežtis?

galima aš atsakysiu ? blush2.gif Po tarpeklius ir kalnus vaikščiojau su apsiaustu nuo lietaus, o po miestus su skėčiu ax.gif
Atsakyti
o tai dar paklausiu, kur perkat gerus apsiaustus nuo lietaus? Tie maximiniai labai jau ploni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 08 02, 15:38)
o tai dar paklausiu, kur perkat gerus apsiaustus nuo lietaus? Tie maximiniai labai jau ploni ax.gif



Dabar Austrijoje mateme gerus apsiaustus, bet kaina irgi gera - 50 Eu.
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 08 02, 10:01)
Tai oras panašus į Airijos? smile.gif O vėjas ten, turbūt, nedidelis? Ar apsiaustą nuo lietaus, ar skėtį geriau vežtis?


na mums užteko skėčių, kai buvom prie krioklių pasisekė ir švietė saulutė wub.gif
Atsakyti
o kokie įspūdžiai grįžus? Ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 08 03, 19:04)
o kokie įspūdžiai grįžus? Ar patiko?


labai, tik labai brangu verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, ar niekas nesiruošiat į Šveicariją su agentūra rugpjūtį? smile.gif Dar kartą noriu jūsų dėl batų paklausti: su kokiais batais patogiau ten šuoliuoti po tuos sniegynus ir kalnynus? Ir gal kas žinot, kur parduoda gerą kalnų avalynę Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 08 05, 13:42)
Sveiki, ar niekas nesiruošiat į Šveicariją su agentūra rugpjūtį? smile.gif Dar kartą noriu jūsų dėl batų paklausti: su kokiais batais patogiau ten šuoliuoti po tuos sniegynus ir kalnynus? Ir gal kas žinot, kur parduoda gerą kalnų avalynę Kaune?

batai geriausiai trekinginiai. auliukai, kad kojos neišsisukt, storas padas, kad sugertų aštrius uolų kampus. patogi kojos padėtis, kad nebūtų nuospaudų. kad garintų drėgmę, bet jos vidun netrauktų.

pvz. iš čia bet Vilniuje.

nors kai su agentūra, tai toks ten ir šuoliavimas.. galima ir su eiliniais sportbačiais biggrin.gif esu mačius ir su aukštakulniais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Degutė: 05 rugpjūčio 2011 - 14:17
Su aukštakulniais - jau čia aukštasis pilotažas.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2011 08 05, 12:42)
Sveiki, ar niekas nesiruošiat į Šveicariją su agentūra rugpjūtį? smile.gif Dar kartą noriu jūsų dėl batų paklausti: su kokiais batais patogiau ten šuoliuoti po tuos sniegynus ir kalnynus? Ir gal kas žinot, kur parduoda gerą kalnų avalynę Kaune?

Ruošiamės, ruošiamės thumbup.gif Gal norit prisijungt prie mūsų grupės, trūksta 1 žmogaus. O batų šnd lėksiu ieškot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurda: 06 rugpjūčio 2011 - 08:12