Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

O TIE SŪRIAI smirdantys, t.y. tokie kaip Prancūzijoj? smile.gif Ar brangūs jie?
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2011 07 21, 08:28)
Sūriai lauktuvėms ypač gerai. Na, ir šokoladas, aišku, bet jo ir Lietuvoje galima nusipirkti, o va sūrių gerų nelabai gausi, tai prisivežiau daug grįždama. thumbup.gif
Ypač Gruyere gėėėris  wub.gif

Šitas sūris nerealus essen.gif wub.gif
O dėl šokoladų - kai grįžau iš Šveicarijos - atkreipiau dėmesį, kad to šveicariško tikro šokolado pas mus ne per daugiausiai rolleyes.gif Pvz.: Milka vokiška arba lenkiška, Lindt, kažkur užmačiau prancūziškas, nors galima rast ir Šveicariško, Toblerone vėl... smile.gif Nu žodžiu, nesakau kad nėra šveicariško, bet būnant ten įsivaizdavau, kad pas mus to gėrio daug daugiau nei yra iš tikrųjų biggrin.gif
O dabar klausimėlis, gal kam teko būti Jungfrau rugsėjo mėn ? smile.gif Koks ten oras ? bigsmile.gif Ar labai skiriasi nuo rugpjūčio ? Pernai rugpjūty buvo - 4 ar 5, tai man įdomu kaip rugsėjy tenai unsure.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jurda @ 2011 07 19, 17:00)
Sveiki, o ką patartumėt parvežt lauktuvių iš Šveicarijos? Arba ką ten galima kokybiško (neskaitant laikrodžių smile.gif ) už protingą kainą smile.gif ar gražaus nusipirkt?

Pernai kai buvau, tai dar tuos Victorinox peiliukus masiškai žmonės pirkosi, nors man tai ką aš žinau, nieko nesuprantu rolleyes.gif
Atsakyti
Victorinox turi vyras, tai labai patenkintas. O kaip oras Šveicarijoj rugpjūčio vidury? Suprantu, kad juk būna visko smile.gif Žadam keltis į First viršukalnę. Sąlyginai ji neaukšta. Įdomu, kokia ten temperatūra?
Atsakyti
šokoladas wub.gif wub.gif prieš kelias dienas grįžom iš keliones, tai buvom Nestle šokolado fabrike, kur gamina Cailler šokolada, buvo apžvalga ir degustacija wub.gif wub.gif tai , net dabar dar saldu burnoj,kai prisimenam wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 07 21, 10:42)
O TIE SŪRIAI smirdantys, t.y. tokie kaip Prancūzijoj? smile.gif Ar brangūs jie?


pirkau dviejų rūšių sūrių: gruyere ir dar vieno, nepamenu pavadinimo, nesmirdėjo rolleyes.gif . Gruyere labai geras thumbup.gif .Maistas, kaip ir viskas ten, brangu. Gabaliukas sūrio apie 250-300 gramų kainavo 4,85 CHF (kursas dabar 2,95 Lt). O šveicariškų šokoladų Lietuvoje nelabai randu. Galima lauktuvėm parvezti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 07 21, 16:39)
Victorinox turi vyras, tai labai patenkintas. O kaip oras Šveicarijoj rugpjūčio vidury? Suprantu, kad juk būna visko smile.gif Žadam keltis į First viršukalnę. Sąlyginai ji neaukšta. Įdomu, kokia ten temperatūra?

Pernai buvau, tai lietinga buvo, bet nelabai šalta, ten "ant žemės" smile.gif Kartais net švarkelio reikėdavo bigsmile.gif O iš viršūnių buvau tik Jungfrau, tai buvo minus keturi ar minus penki rolleyes.gif

QUOTE(vidal @ 2011 07 21, 18:14)
šokoladas wub.gif  wub.gif  prieš kelias dienas grįžom iš keliones, tai buvom Nestle šokolado fabrike, kur gamina  Cailler šokolada, buvo apžvalga ir degustacija wub.gif  wub.gif tai , net dabar dar saldu burnoj,kai prisimenam wub.gif  wub.gif

Kaip susiorganizavot nestle fabrike apžvalgą ? bigsmile.gif blush2.gif Patys ar su agentūra kokia mastau.gif Nes pernai tik pro šalį pravažiuot teko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 07 22, 09:41)
Kaip susiorganizavot nestle fabrike  apžvalgą ?  bigsmile.gif  blush2.gif  Patys ar su agentūra kokia mastau.gif Nes pernai tik pro šalį pravažiuot teko  rolleyes.gif


visos žinios iš galingiausio google- SUPERMAMŲ thumbup.gif
Mes buvom šalia Montreux - Broc miestelyje .Ten eina grupemis pagal kalbas, kokia pasirenki iki 18val dirba.Nuvažiuoji, nusiperki bilietus ir pirmyn, yra parduotuve firmine.


Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 07 21, 11:42)
Pernai kai buvau, tai dar tuos Victorinox peiliukus masiškai žmonės pirkosi, nors man tai ką aš žinau, nieko nesuprantu  rolleyes.gif

Ne tik peiliukus: labai šaunūs ir kokybiški, nebrangūs bulvių skustukai, peiliai, žirklutės ir pan.
Atsakyti
Vis dūsauju prisiminus Šveicariją, grįžinėjom iš Prancūzijos link Vokietijos per Ženevą, Montreux, Lausanne, Berną ir Bazelį, tai labiausiai Montreux sužavėjo, nu negaliu dar pamiršti to miesteliuko. wub.gif nors norisi ir kitą pusę pamatyt. Nes važiavom gegužės mėnesį ir užtaikėm ant tokių liūčių, kad pusės grožio nematėm ir pikti buvom biggrin.gif
Atsakyti
Vis seku orus Šveicarijoj, nes po poros savaičių jau teks ten išvykt,tai labai neramu, kad ten kiekvieną dieną paskutinį mėnesį lyja. O gal ten būdingi trumpalaikiai lietūs?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 08 01, 19:36)
Vis seku orus Šveicarijoj, nes po poros savaičių jau teks ten išvykt,tai labai neramu, kad ten kiekvieną dieną paskutinį mėnesį lyja. O gal ten būdingi trumpalaikiai lietūs?


ten būna taip. dvi valandas saulutė šviečia, paskui nulyja kokią valandikę, poto vėl tas pats. aš pati tik prieš savaitę iš ten grįžau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 07 22, 09:41)
Kaip susiorganizavot nestle fabrike  apžvalgą ?  bigsmile.gif  blush2.gif  Patys ar su agentūra kokia mastau.gif Nes pernai tik pro šalį pravažiuot teko  rolleyes.gif

Įkišiu trigrašį ir aš - nereikia nieko organizuotis- eini, perki bilietą, pasirenki kokia kalba nori, gauni bilietuką su nurodytu laiku ir lauki savo laiko, o tada su grupele ( kiek susirenka tiek) eini visą ekskursiją...Patiko... Mes degustacijon sugebėjom papulti prieš einant apžvalgą, paskui pakartojom po jos, tik kad nelabai ten daug prisivalgysi - po 3 saldainių širdis apsąla... Patarriu pasiimti atsigerti, nes ten vietoj yra kavinukė, bet joje žiauriai brangu - ir jie supranta kad be gėrimo daug saldumynų nesuvalgysi... Dar apžvalgos metu apžiūrėjus visą gamybos procesą galima pasiimti saldainių, kurie krenta nuo konvejerio...
Dar netoliese yra Guyeeres pilis, būtinai užsukit, jei į vidų ir neisit, verta pasivaikščioti po miestuką...
Gal galit patikslint - jei turi Šveicarijos kelių vinjetę, ar reikia papildomai mokėti už San Bernardo tunelį g.gif ?
Atsakyti