Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

QUOTE(Aidluka @ 2011 02 02, 20:20)
Man ji kažkaip pasirodė ne ką brangesnė už Italiją, Prancūziją ar kitas Europos šalis - atvirai pasakius man kažkaip pati brangiausia šalis iš mano aplankytų po šiai dienai lieka Danija - va ten tai buvau gavus "kainų šoką" doh.gif  O Šveicarija - matyt jos grožis užburia tiek, kad nelabai galvoji apie kainas lotuliukas.gif  Aišku, nekalbu apie kėlimąsi į Jungfrau - ten kainos tai tikrai kosmosas doh.gif  drinks_cheers.gif  Bet vistiek audžiu mintį kada nors ir Jungfrau aplankyt  ax.gif

gal blush2.gif na kadangi nebuvus siose salyse, negaliu lygint blush2.gif 4u.gif Bet maisto kainos buvo kaip musu, tik padauginus is dvieju ax.gif Gerai, kad benzinas kainavo tiek pat, kiek cia LT, nes labai daug keliavom masina rolleyes.gif
Beje, mes nusipirkom pigius bilietus iki Milano ir is ten, issinuomave masina, keliavom po Sveicarija mirksiukas.gif
Gal kam pravers, cia zemelapis lankytinu vietu pagal dienu skaiciu, kurias norite praleisti sioje nuostabioje salyje ax.gif
Zemelapiukas
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 02 03, 14:53)
o kiek kainuoja pasikelt į Jungfrau viršukalnę

Iš Wengeno suaugusiajam 137 eur
http://www.swisspass...ujoch/index.htm
Dėl kainų - nepasakyčiau, kad dvigubai brangiau nei mūsų, jei kalbant apie mėsą, daržoves - jos brangios, t. y. kaip mūsų litais, ten mažiausiai tiek eurais, bet gal mums taip (ne)pasisekė. Kuro kainos kaip Europoje, tik kad jo ten nedaug reikia, viskas vietoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 02 03, 15:53)
o kiek kainuoja pasikelt į Jungfrau viršukalnę


QUOTE(AŠA @ 2011 02 03, 20:55)
Iš Wengeno suaugusiajam 137 eur


Aš irgi buvau paskaičiavus, kad mūsų šeimai pasikėlimas į Jungfrau kainuotų daugiau nei 1000 Lt (2 suaugę ir vaikas ax.gif ) doh.gif Na tai tikrai skaudžiai būtų kirtę per kišenę, tai pasirinkom Pranc0zijoj kėlimąsi į Aquille du Midi ir likom sužavėti Montblano grožiu wub.gif wub.gif wub.gif Bet vistiek tikiuosi, kad kada nors teks pasikelt ir į Jungfrau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2011 02 03, 20:05)
Gerai, kad benzinas kainavo tiek pat, kiek cia LT, nes labai daug keliavom masina  rolleyes.gif
Zemelapiukas

Va, kad benzino kaina tokia kaip Lietuvoj mes irgi patebėjom thumbup.gif Ir labai pagailo savęs ir daugumos lietuvių - juk mūsų atlyginimai tai TIKRAI ne Šveicariški lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na Šveicarijoj pigiau, nei Italijoj, bent jau nakvynė tai tikrai 4u.gif O mūsų šeima (2+2) pasirinkom Zermatt viršukalnę "Gornegrat"kazkur apie 400lt kainavo. Žinoma ledo urvuose nepabuvojom, bet ganėtinai pakako aplinkos vaizdo...
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2011 02 03, 22:55)
O mūsų šeima (2+2) pasirinkom Zermatt viršukalnę "Gornegrat"kazkur apie 400lt kainavo. Žinoma ledo urvuose nepabuvojom, bet ganėtinai pakako aplinkos vaizdo...

Oi, mano meilė Zermatas wub.gif noriu ir būtinai kada nors gyvenime ten grįšiu, bet jau nebe vienai dienai 4u.gif Mes pėstute pasiekėm Schwarzsee ir nusileidom pėstute, įspūdžių buvo per akis ir dar daugiau thumbup.gif
Atsakyti
Žadam su draugėm vasarą vykt su kelionių agentūra, bet žiūriu, kad į kelionės marsšrutą nėra įtraukta Jungfrau. Maršrutas dar tik preliminarus. Gal paprašyt, kad įtrauktų? ax.gif Kita vertus, o gal nebus norinčių tokią sumą mokėt už pasikėlimą? Kelionė ir taip nepigi ax.gif Bet kitą kartą progos gali nebebūti g.gif Aš tai norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 02 04, 13:41)
Žadam su draugėm vasarą vykt su kelionių agentūra, bet žiūriu, kad į kelionės marsšrutą nėra įtraukta Jungfrau. Maršrutas dar tik preliminarus. Gal paprašyt, kad įtrauktų? ax.gif Kita vertus, o gal nebus norinčių tokią sumą mokėt už pasikėlimą? Kelionė ir taip nepigi ax.gif Bet kitą kartą progos gali nebebūti g.gif Aš tai norėčiau ax.gif

Mano nuomone tada tam visam reikalui reikia paskirti visą dieną, nes sumokėti šitokią sumą tik tam, kad užkilti, nusifotografuoti, na, dar į ledo urvą įlįsti ir grįžti schmoll.gif Reikėtų ir ten sniegynais pasivaikščioti, haskiais pasivėžinti ir pan., ir dar tarpinėje stotelėje (klaine shaide ar pan.) ilgėliau užtrukti...
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2011 02 03, 23:55)
Na Šveicarijoj pigiau, nei Italijoj, bent jau nakvynė tai tikrai  4u.gif


Na, nepasakyčiau kad nakvynė pigesnė Šveicarijoj nei Italijoj (turiu galvoj kempingus) schmoll.gif Bent jau po kol kas iš visų mūsų aplankytų kempingų brangiausiai mokėjom Šveicarijoj smile.gif Ir tikrai nebuvo tas kempingas labai ypatingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 02 05, 09:39)
Na, nepasakyčiau kad nakvynė pigesnė Šveicarijoj nei Italijoj (turiu galvoj kempingus) schmoll.gif Bent jau po kol kas iš visų mūsų aplankytų kempingų brangiausiai mokėjom Šveicarijoj smile.gif Ir tikrai nebuvo tas kempingas labai ypatingas  g.gif

Tai matyt mum pasiseke..Ir kempingai super 5***** ir kainos geros. Uz kemperi ir 7zmon. sumokejom parai 36eur (CH), o Italijoj 3***apie 50eur ir salygos tikrai prastesnes. 4u.gif
Mid season kainos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drum: 05 vasario 2011 - 13:33
QUOTE(Drum @ 2011 02 05, 14:14)
Tai matyt mum pasiseke..Ir kempingai super 5***** ir kainos geros. Uz kemperi ir 7zmon. sumokejom  parai 36eur (CH)


Na tikrai manau, kad nebrangiai mokėjot thumbup.gif Mes liepą už palapinę, mašiną, du suaugusius ir vaiką Aaregg kempinge mokėjom 45eur lotuliukas.gif Bet aš labai norėjau būtent į tą kempingą - tiesiog užbūrė vaizdelis nuotraukoj iš paukščio skrydžio wub.gif
http://www.eurocampi...-aaregg-107110/
Aišku, dabar šio kempingo, tik permiegojimui nebesirinkčiau ax.gif
Tikrai Šveicarijoj yra daug pigesnių kempingų drinks_cheers.gif

QUOTE(Drum @ 2011 02 05, 14:14)
...  Italijoj 3***apie 50eur ir salygos tikrai prastesnes.  4u.gif

Italijoj už kempingus mokėjom apie 30-35 eur smile.gif
Pastebėjau, kad daugelyje Europos šalių kainos gaunasi labai panašios mirksiukas.gif

Man keista, kai labai dažnai rašant apie Šveicariją yra akcentuojama, kad ten labai labai brangu - matyt rašo žmonės nebuvę Skandinavijoj blush2.gif Gaila turistų, kurie prisiskaitę tokių pasisakymų aplenkia į šią pasakų šalį ax.gif Juk daug kam Šveicarija asocijuojas su bankais ir prabangiais laikrodžiais lotuliukas.gif O turistai - jie juk dažniausiai važiuoja ne apsipirkt, o pamatyt šios šalies gamtos grožį wub.gif wub.gif Ir tiek visko ten galima pamatyt net nemokamai thumbup.gif thumbup.gif
Bent jau man ši šalis pati nuostabiausia iš visų mano aplankytų wub.gif wub.gif wub.gif Įtariu, kad ir šią vasarą su didžiausiu malonumu ten grįšiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 02 05, 15:21)
Mes liepą

tai greiciausiai kainu skirtumas ir gavosi del sezoniskumo, Mes vaziavom geguzes vidury, tai kaip ir ne sezono metu ax.gif
Atsakyti