Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

QUOTE(Lady_ @ 2010 09 01, 22:09)
Sveikos smile.gif  Stai mano 1-nos dienos nuotykiai Sveicarijoje biggrin.gif Laaabai nuostabi salis bet kuriuo metu laiku. wub.gif

Nuotraukos ir trumpas aprasymas stai cia:

http://ejphotoart.wordpress.com

Lady wub.gif grazuuuuuuuuuuuuuuuu thumbup.gif

O tu apie sia vieta pasakojai,kur James Bond soko nuo kalno filme GoldenEye?

user posted image

Jei ten pat,tai ir mes sioje vietoje siemet buvom drinks_cheers.gif
Ir Milane taip pat biggrin.gif drinks_cheers.gif
Tik Sveicarijoje atostogavom.Bet tikrai salis viena graziausiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_ @ 2010 09 01, 22:09)
Sveikos smile.gif  Stai mano 1-nos dienos nuotykiai Sveicarijoje biggrin.gif Laaabai nuostabi salis bet kuriuo metu laiku. wub.gif

Nuotraukos ir trumpas aprasymas stai cia:

http://ejphotoart.wordpress.com

wub.gif wub.gif nereali šalis, gražios nuotraukos wub.gif wub.gif Šiais metais pabuvojau (pažintine kelione), gamta nereali nu negalima nemylėt tos šalies, ir akys prie tų vaizdų nepripranta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur galima ieškoti pigių lėktuvo bilietų į Šveicariją?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 08 24, 17:01)

Beje kiek teko girdėti - ten vokiečių/prancūzų kalba dominuoja? ar jau painioju  rolleyes.gif


teisingai, be vokiečių kalbos čia sunkiai

QUOTE(addicted @ 2010 09 03, 22:55)
O tu apie sia vieta pasakojai,kur James Bond soko nuo kalno filme GoldenEye?

user posted image


Ne ta čia vieta. Čia Verzasca užtvanka Ticino kantone, o jie keliavo į Interlaken, kaip suprantu.

Keista, bet niekad neteko užtvankos matyti kaip nuotraukoje. Visad labai 'sausa' biggrin.gif
ir su krūva adrenalino fanatų, šokinėjančių žemyn. Brrr...
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2010 09 14, 23:23)
teisingai, be vokiečių kalbos čia sunkiai

sunkiai, bet įmanomai mirksiukas.gif apskritai labai įdomu stebėti, kaip vokiškai kalbančius šveicarus ir užrašus keičia prancūziški, šiuos - itališki cool.gif bet netgi ir su silpna anglų kalba neprapulsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šią vasarą gal pavyks įgyvendint savo seną svajonę-išvykt į Šveicariją. Tik matau, kad besidominčių šia šalimi ne taip daug ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 02 02, 17:31)
Šią vasarą gal pavyks įgyvendint savo seną svajonę-išvykt į Šveicariją. Tik matau, kad besidominčių šia šalimi ne taip daug ax.gif  smile.gif

Kodėl? Tai nuostabi šalis. Buvau du kart. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 02 02, 17:31)
Šią vasarą gal pavyks įgyvendint savo seną svajonę-išvykt į Šveicariją. Tik matau, kad besidominčių šia šalimi ne taip daug ax.gif  smile.gif

nemanau mirksiukas.gif
tiesiog brangi salis, tad ne kiekvienas gali issiruosti i kelione po sia sali blush2.gif
As buvau ten pries pora metu - ir isimylejau jos grozi. Ten viskas grazu wub.gif Pasizadejau ten dar sugryzti butinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 02 02, 17:31)
Šią vasarą gal pavyks įgyvendint savo seną svajonę-išvykt į Šveicariją. Tik matau, kad besidominčių šia šalimi ne taip daug ax.gif  smile.gif


Manau besidominčių šia pasakų šalim yra labai daug - tik jie kažkaip patyliai ja domisi lotuliukas.gif Aš irgi pernai, kai rinkau informaciją apie šią nuostabią šalį, pastebėjau, kad bent jau SM nedaug informacijos galima rasti doh.gif Bet, galų gale susidėliojau maršrutą ir išvažiavau thumbup.gif Ir buvau tiesiog užburta jos grožio wub.gif wub.gif wub.gif Truputį vaizdų ir mano įspūdžių galit rasti mano fotoreportaže smile.gif

http://www.supermama...hp/t648210.html
Papildyta:
QUOTE(dabej @ 2011 02 02, 18:05)
nemanau  mirksiukas.gif
tiesiog brangi salis, tad ne kiekvienas gali issiruosti i kelione po sia sali  blush2.gif
As buvau ten pries pora metu - ir isimylejau jos grozi. Ten viskas grazu  wub.gif Pasizadejau ten dar sugryzti butinai  thumbup.gif


Man ji kažkaip pasirodė ne ką brangesnė už Italiją, Prancūziją ar kitas Europos šalis - atvirai pasakius man kažkaip pati brangiausia šalis iš mano aplankytų po šiai dienai lieka Danija - va ten tai buvau gavus "kainų šoką" doh.gif O Šveicarija - matyt jos grožis užburia tiek, kad nelabai galvoji apie kainas lotuliukas.gif Aišku, nekalbu apie kėlimąsi į Jungfrau - ten kainos tai tikrai kosmosas doh.gif drinks_cheers.gif Bet vistiek audžiu mintį kada nors ir Jungfrau aplankyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 02 02, 19:20)
Aišku, nekalbu apie kėlimąsi į Jungfrau - ten kainos tai tikrai kosmosas doh.gif  drinks_cheers.gif  Bet vistiek audžiu mintį kada nors ir Jungfrau aplankyt  ax.gif


Buvau Jungfrau pries kokius 13 metu, kai dar keliavau su turizmo agentura ir pasikelimas nekainavo papildomai. Va tada tai gerai buvo thumbup.gif Sia vasara keliavom su kemperiu savarankiskai. Pamacius kainas, zagtelejau. Tikrai buvo gaila keliu simtu litu..
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 02 03, 08:47)
Buvau Jungfrau pries kokius 13 metu, kai dar keliavau su turizmo agentura ir pasikelimas nekainavo papildomai. Va tada tai gerai buvo  thumbup.gif Sia vasara keliavom su kemperiu savarankiskai. Pamacius kainas, zagtelejau. Tikrai buvo gaila keliu simtu litu..

Švelniai pasakyta "kelių šimtų" doh.gif Bet mes kilom blush2.gif pirkom paketą 2 nakvynės ir pakilimas, gal kiek pigiau buvo, bet nežymiai, maža to, pirmą dieną negalėjom kilti, nes visi traukiniai ir keltuvai buvo uždaryti dėl nerealiai stipraus vėjo (sakė, kad darbuotojai iš vakaro liko įkalinti viršuje), o kitą dieną jau kėlė, bet pro debesis nieko panašaus į atvirukinius vaizdus nematėm sad.gif Na, bet oro neatspėsi ir nepasirinksi, ypač kai atostogų turi minimaliai... Šioks toks nusivylimas yra, bet vis tiek smagu, kad užkilom thumbup.gif: Smagu save išbandyti tokiame aukštyje, nerealūs ledo urvai, ai, viskas patiko 4u.gif
Atsakyti
Aidluka, labai dėkui už reportažą. Jis-nuostabus. Milijonas 4u.gif
o kiek kainuoja pasikelt į Jungfrau viršukalnę
Atsakyti