Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

QUOTE(Lstan @ 2010 07 25, 23:25)
biggrin.gif

Svarbiauia neslidūs storapadžiai batai ( kad nešaltų kojos), na pirštinės tik šaltmiriams, o gobtuvas ar šalikas ant galvos visai praverčia. biggrin.gif  Tik nereikia bijoti gasdinimų dėl aukščio, absoliuti dauguma puikiai jaučiasi, nebent kažkokie sveikatos sutrikimai.

ačiū už atsakymą 4u.gif Kiek suprantu teko į Šveicariją keliauti su "Grūda"? Norėčiau išgirst atsiliepimų ? Ar labai įtemptas grafikas ? Ar buvo laisvo laiko ? Koks gidas buvo ? Kaip pati vertinate kelionę?
Atsakyti
Nerimstu aš dėl Šveicarijos biggrin.gif Gal kas įsidėmėjo kokios kainos rankinių laikrodžių.. Na, tarkim norint nusipirkt moterišką laikrodį, nešioti ant rankos, kiek reikėtų pinigėlių skirti ? Aš suprantu, kad čia toks abstraktus labai klausimas, bet vis dėlto, nesu tikra, kiek maždaug pinigėlių skirti planuojant kelionės išlaidas. Ir į ką kreipti dėmesį perkant ?
Ir dar norėjau paklausti, ar Šveicarijos parduotuvėse galima atsiskaityti tik frankais ? Nes kažkur kažką viena ausim girdėjau, kad galima mokėti eurais, o grąža frankais pagal kursą, ar kažkas pan. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
gali mokėt ir eurais , jei turi grąžą gausi eurais, jei ne , tada frankais. Mes ir degalinėje mokėjom eurais,tik va grąža gavau frankais. O prie turistinių objektų - visur eurai eina . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donata222 @ 2010 07 01, 18:46)
Teko būti Šveicarijoje... Kas važiuoja pamatyti gamtos, tikrai nenusivils  thumbup.gif  Keliavau su Ditma. Dėl Jungfraujoch - teko būti vidurvasarį, tai ilgos kelnės, šiltesnis megztinis, lengva striukė buvo kaip tik. Kai aš ten buvau, lauke buvo maždaug -4

norejau pasiklaust galvoju apie kažkuria iš šiu kelioniu:
http://www.gruda.lt/...s/viewbus?id=33
http://www.guliverio...veicarija_alpes ''Guliverio kelionėse'' kaip ir 100% ivyks, del '' Kauno grudos'' ryt skambinsiu klausiu, man pastarosios keliones programa patinka labiau.. kas labiausiai domina, tai ar daug čia bus gamtos, kalnu.. nes mes labiau orientuoti link gamtos, labai norejom i Austrijos alpes, bet grupė nesusirinko tad galvoju apie Šveicarija, vyras nenori jam atrodo, kad lankysim tik objektus o kalnuose busim vos viena diena.. kaip yra iš tikruju, kas buvot panašioj kelionej, gal pakomentuos.. bus lengviau mums apsisprest.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 04 rugpjūčio 2010 - 22:59
Sestadieni buvom Sveicarijoje Liucerne. Darem Pilatus tura. Fantastika! Is pradziu 1,5 val, plaukem garlaiviu, veliau traukiniu i kalnus, po to leidomes funikulieriumi ( nezinau tiksliai kaip vadinasi tas daiktas, kuris leidziasi lynu blush2.gif ) atgal, ir autobusu gryzome i pradine vieta. Labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 06 rugpjūčio 2010 - 16:17
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 09 rugpjūčio 2010 - 15:03
QUOTE(Diamonds @ 2010 08 04, 12:49)
Nerimstu aš dėl Šveicarijos biggrin.gif Gal kas įsidėmėjo kokios kainos rankinių laikrodžių.. Na, tarkim norint nusipirkt moterišką laikrodį, nešioti ant rankos, kiek reikėtų pinigėlių skirti ? Aš suprantu, kad čia toks abstraktus labai klausimas, bet vis dėlto, nesu tikra, kiek maždaug pinigėlių skirti planuojant kelionės išlaidas. Ir į ką kreipti dėmesį perkant ?
Ir dar norėjau paklausti, ar Šveicarijos parduotuvėse galima atsiskaityti tik frankais ? Nes kažkur kažką viena ausim girdėjau, kad galima mokėti eurais, o grąža frankais pagal kursą, ar kažkas pan.  unsure.gif  unsure.gif


Laikrodžiai brangūs, bet geri. Ekonominės klasės maždaug nuo 500 Lt. Tissot gera firma. O jei prabangūs, tai tūkstančiais, ir ribų nėra.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Rugsejo pabaigoj planuojam su draugu kelione i Sveicarija rolleyes.gif
Tik kai jau reikia pradet viska planuot, iskilo daug klausimu.. ax.gif
Radom nebrangius bilietus iki Zenevos smile.gif) Apsistoti irgi turime kur (Fribourg), bet zinant kad Sveicarijoj viskas LABAI brangu, mastau ar uzteks mano santaupu ten pabuvoti.. blush2.gif Vien traukinio bilietai atrodo labai brangus, todel butu labai gerai , jei kas patartu koki bilieta pirkt.. planuojam buti apie 5 dienas, tai traukiniu ne karta reiks vaziuot. butu gerai koks nors bilietas 4-5 dienom, kuri nusiperki ir vazineji kur nori biggrin.gif
Gal kas gali patarti ka butina pamatyti bunant Fribourge? ax.gif
Esam studentai, tai idomu gal kartais su ISIC taikomos kokios nors nuolaidoms traukinio bilietams? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas esate buve Grudos ar Top travelio organizuojamoje kelioneje ŠVEICARIJA - ŽEMĖS LOPINĖLIS ARČIAUSIAI DANGAUS 8D/7N http://www.gruda.lt/.../viewbus?id=370 kaip ten programa ar uztenka laiko? Kokie orai buna rugsejo pradzioje Sveicarijoje? ax.gif
Atsakyti
Gal kas žada važiuot į Šveicariją nuosavu automobiliu? Mes nusipirkom Šveicarijos kelių mokesčio lipduką ir juo nepasinaudojom, nes skubiai turėjom parvykti Lietuvon verysad.gif . Galioja iki 2011 sausio 31 dienos. Parduočiau už pusę kainos, ten kainuoja net 29 eurus, nesvarbu keliom dienom atvažiuoji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2005 08 03, 21:48)
O as gyvenu Sveicarijoje tongue.gif ...Ir kol kas ner grazesnes salies tongue.gif ...Lietuviai apsilanke sako,jog Dievas per daug atseikejo gamtos grozio siai saliai biggrin.gif ...

Aš labai esu susižavėjusi šia šalimi ir vystau mintį, kad norėčiau ten gyventi. Bet ko reikia, kad galėčiau ten gyventi? g.gif Gal tu galėtumei papasakoti savo sėkmės istoriją? Kaip pavyko apsigyventi Šveicarijoje ir ką ten veiki? bigsmile.gif bigsmile.gif
Beje kiek teko girdėti - ten vokiečių/prancūzų kalba dominuoja? ar jau painioju rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Stai mano 1-nos dienos nuotykiai Sveicarijoje biggrin.gif Laaabai nuostabi salis bet kuriuo metu laiku. wub.gif

Nuotraukos ir trumpas aprasymas stai cia:

http://ejphotoart.wordpress.com
Atsakyti