Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

o su kokia agentura patartumet keliaut? ax.gif
Atsakyti
Kaip suprantu, čia yra leistinų įvežti maisto produktų kiekiai
http://www.ezv.admin...ex.html?lang=en
o čia alkoholio
http://www.ezv.admin...ex.html?lang=en
Kaip suprasti pasakymą Customs duties per litre for other alcoholic beverages? Tai mokestis (muitas) už tos rūšies perviršį?
Atsakyti
Pries pora dienu grizom is keliones. Tiesa, is Prancuzijos, o Sveicarijoj uztrukom tik 1 diena. Jei galima, tai pasiulysiu vinjete. Galioja visoj Sveicarijoj iki 2011 01 31.
Is lankytinu objektu, tai aplankem Triumelbach ir Reino krioklius. Daugiau tai pastoviniuodavom siaip graziose vietelese 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi keliavom į Prancūziją pro Šveicariją. Gaila visą laiką lijo sad.gif
Na bet vis tiek kiek matėsi - buvo tikrai įspūdinga...
Turiu greitkelių vinjetę - galioja iki 2011-01-31 - pirkom, bet nepanaudojom...
Parašykit į až, jei kam reikia nebrangiai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamama: 30 birželio 2010 - 22:40
Gal kas važiuojat 07 17 d. su Grūda į Šveicariją? Arba gal kas žinot kokie "šalčiai" vasaros viduryje toje sniego karalystėje Jungfraujoch, įdomu kokius rūbus imti .
Atsakyti
QUOTE(Lstan @ 2010 07 01, 08:30)
Gal kas važiuojat 07 17 d. su Grūda į Šveicariją? Arba gal kas žinot kokie "šalčiai" vasaros viduryje toje sniego karalystėje Jungfraujoch, įdomu kokius rūbus imti .


Na, as virsunej buvau rugpjuti, tai tiesiog ilgi dzinsai, sportbaciai ir storesnis megztinis buvo pats tas 4u.gif
Atsakyti
Teko būti Šveicarijoje... Kas važiuoja pamatyti gamtos, tikrai nenusivils thumbup.gif Keliavau su Ditma. Dėl Jungfraujoch - teko būti vidurvasarį, tai ilgos kelnės, šiltesnis megztinis, lengva striukė buvo kaip tik. Kai aš ten buvau, lauke buvo maždaug -4
Atsakyti
Labai ačiū už greitus atsakymus, bet dar vienas klausimas iškilo , manau viešbučiai nebus su daug žvaidždučiu,tai ar Šveicarijoje neiškilo problemų su rozetėmis, ar tiko mūsų pakrovėjams ( fotiko, telefono), fenams?
Atsakyti
QUOTE(Lstan @ 2010 07 07, 08:43)
Labai ačiū už greitus atsakymus, bet dar vienas klausimas iškilo , manau viešbučiai nebus su daug žvaidždučiu,tai ar Šveicarijoje neiškilo problemų su rozetėmis, ar tiko mūsų pakrovėjams ( fotiko, telefono), fenams?


Kiek žinau ir kiek teko patiems patirti - viskas tvarkoje su jų rozetėmis (o gal su "mūsų" kištukais?) thumbup.gif
Tačiau kainelės tai nelabai tvarkingos (o galo mūsų atlyginimai?) g.gif
Atsakyti
Planuojam visa seima i Ascona,gal kas atostogavot ten?
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2010 07 01, 09:40)
Na, as virsunej buvau rugpjuti, tai tiesiog ilgi dzinsai, sportbaciai ir storesnis megztinis buvo pats tas  4u.gif



QUOTE(donata222 @ 2010 07 01, 19:46)
Teko būti Šveicarijoje... Kas važiuoja pamatyti gamtos, tikrai nenusivils  thumbup.gif  Keliavau su Ditma. Dėl Jungfraujoch - teko būti vidurvasarį, tai ilgos kelnės, šiltesnis megztinis, lengva striukė buvo kaip tik. Kai aš ten buvau, lauke buvo maždaug -4

Sveikos 4u.gif Man irgi pasidarė aktualu, o šalikus, pirštines ėmėt ? Nes agentūroj pasakė, kad imkit rūbus, kad nesušaltumėt g.gif Atmintinę jų paskaičius, tai išvis žieminius rūbus rekomenduoja imt... doh.gif O kokį apavą ėmėt ? g.gif Gal ir kvaili klausimai, bet tikrai pasimetus blush2.gif blush2.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Diamonds @ 2010 07 25, 21:08)
Sveikos  4u.gif  Man irgi pasidarė aktualu, o šalikus, pirštines ėmėt ? Nes agentūroj pasakė, kad imkit rūbus, kad nesušaltumėt  g.gif  Atmintinę jų paskaičius, tai išvis žieminius rūbus rekomenduoja imt...  doh.gif  O kokį apavą ėmėt ?  g.gif  Gal ir kvaili klausimai, bet tikrai pasimetus  blush2.gif  blush2.gif  unsure.gif  unsure.gif


Svarbiauia neslidūs storapadžiai batai ( kad nešaltų kojos), na pirštinės tik šaltmiriams, o gobtuvas ar šalikas ant galvos visai praverčia. biggrin.gif Tik nereikia bijoti gasdinimų dėl aukščio, absoliuti dauguma puikiai jaučiasi, nebent kažkokie sveikatos sutrikimai.
Atsakyti