Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

gal cia kokiu ideju pasisemsit mirksiukas.gif

user posted image

cia jo rastas
user posted image

user posted image

rastas
user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
pridejau tokiu neprastu pavyzdeliu, ir man ju neberodo, nors is pradziu viskas buvo tvarkoj doh.gif o gal jums rodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 06 19, 22:50)
pridejau tokiu neprastu pavyzdeliu, ir man ju neberodo, nors is pradziu viskas buvo tvarkoj  doh.gif  o gal jums rodo?  g.gif

rodo tik paskutini pleduka 4u.gif
Atsakyti
user posted image šitas žiauriai gražus, det...bet darbo tikrai...aš kai tik pradedu dar narplioti, tai labai labai sunku. norėjau savajam širdeles išmegzti, bet kol kas atsisakiau tos idėjos, nusprendžiau ir su spalvotais kvadratais išsisukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 20, 10:46)
user posted image šitas žiauriai gražus, det...bet darbo tikrai...aš kai tik pradedu dar narplioti, tai labai labai sunku. norėjau savajam širdeles išmegzti, bet kol kas atsisakiau tos idėjos, nusprendžiau ir su spalvotais kvadratais išsisukti blush2.gif

gal galima pagudrauti ir tuos smulkius juodus siuvinėti g.gif
Atsakyti
aišku, improvizacija, manau, visada galima ax.gif
Atsakyti
net nzn, kazkaip nesirysiu rizikuoti, man menesis ir dar truputi iki saulutes atejimo liko, o dar turiu viena darbeli pabaigti... turbut reikes megzti kvadratus, nors siaip dar esu radusi keleta pavyzdeliu visai paparstu, bet sauniu - akcentas - juostele, man atrodo graziai...
Imetu:
pavertos kelios juosteles:
http://i287.photobuc...82bef02cb38.jpg

paverta juostele aplinkui, man galbut taip dar graziau, tik sitam pavyzdeli nesimato suristo kaspinelio, bet pats principas aiskus:

http://i287.photobuc...sm/ae_0_144.jpg

sakyciau visai nesudetinga ir darbo maziau nei su kvadrateliais, nes kvadratelius dar reikes siuti biggrin.gif
Atsakyti
o aš norėjau kvadratėlių, bet nenorėjau jų siūti (kažkada kažką dariau iš atskirų detalių, tai nepatiko man), todėl pasiėmiau virbalus su valu ir mezgu ištisinį mezginį, tuoj baigsiu kvadratėlių eilutę ir foto įmesiu smile.gif
Atsakyti
user posted image va jau koks mano pledukas...dirbu toliau smile.gif
Atsakyti
simpatishkas ir iseitis gera su kvadrateliais 4u.gif
kokio dydzio planuoji megzti?
Atsakyti
QUOTE(det @ 2008 06 20, 13:29)
simpatishkas ir iseitis gera su kvadrateliais  4u.gif
kokio dydzio planuoji megzti?

dėkui wub.gif
kol kas kiek siūlų turiu, tai tikrai visus išmegsiu, po to žiūrėsiu. na, nelabai didelį, kad vaikiuką galėčiau juo užkloti...dar apvadėlis bus spalvotas kažkoks, na galutinis koks pavyks, tai nežinau, bus matyt...dabar improvizacija
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 06 19, 21:57)
gal cia kokiu ideju pasisemsit  mirksiukas.gif
user posted image


Gal kas turite schemute?
Labai jau graziai atrodo wub.gif
Atsakyti