Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

As labai juo patenkinta. Vaizdas toks koki matai, nes esu prasta fotografe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2008 05 13, 10:32)
Ikeliu rastus pledukus internete, tik negaliu atsakyti kur juos buvau radusi  blush2.gif


thumbup.gif wub.gif wub.gif Ačiū labai 4u.gif Labai faini 4u.gif

QUOTE(asaraa @ 2008 05 13, 15:37)
As emiau tik sveikus langelius. Manau jei paprastu rastu nersi, tai ir gausis apvalesnis meskis, ir pledukas mazesnis.
Dabar as apsiuvineju atskiras detales, kad butu aiskesnis.

Gal kvailas klausimas blush2.gif , bet kaip ti apsiuvinėji, kai nerta su užmetimu? Tada labai smulkiai ar kaip tik stambiais dygsniais? Abi pusės vienodai apsisiuvinėja? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
pasiskolinusi vienos iš čia buvusių darbštuolių idėją, numezgiau va tokį pleduką draugės sūnelio krikšto proga:
user posted image

user posted image

antroje pusėje tiesiog prisiuvau drobelę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 13 gegužės 2008 - 19:05
as siaip irgi svarstau galimybe antroj pusej prisiuti medziagyte ax.gif tik jei labai grazus gausis is abieju pusiu tai gal ir nesiusiu. dar neapsisprendziau.
ir negaliu apsispresti kuri meskiuka nerti lotuliukas.gif jie visi tokie grazus thumbup.gif jauciu teks MB parodyti, gal jam kazkuris bus pats paciausias ax.gif

labai aciu asaraa uz puikius paveiksliukus 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nu va užsimaniau ir aš nerti, nors iš manęs tokia nėrėja, kad doh.gif
noriu paklausti jūsų kaip išmanančių - kokius siūlus naudojate pledukams nerti? kokio storumo, sudėties? nes nusipirkau kažkokius storokus, kad greičiau nertųsi blush2.gif , bet jaučiu sunkus tas pledas gausis doh.gif
Atsakyti
na as tai ketinu nerti is vilnos. sudetis tai sudetis, bet vat del storumo tai jo, cia geras klausimas. nesinori kad po to tas pledukas butu baisiai sunkus doh.gif bet jei pasirinksi plonus siuliukus tai pvz neriant pagal paveiksliuka jis po to gali mazesnis gautis tas pledukas nei tikejaisi. tai as dar nesugalvojau kai pdarysiu.
gausiu avansa sakiau eisiu siaubti siulu parduotuves blush2.gif

beje, klausimukas mergytems, kurios antroj pusej pleduko medziagyte prisiuvinejot. ar jus prisiuvinejot tik palei krastus ar ir kitose vietose prisiuvot kad jis neatsokinetu nuo mezginio?
ir ar isskalbus po to nebuna deformaciju pleduko?
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 05 14, 11:03)
na as tai ketinu nerti is vilnos. sudetis tai sudetis, bet vat del storumo tai jo, cia geras klausimas. nesinori kad po to tas pledukas butu baisiai sunkus  doh.gif bet jei pasirinksi plonus siuliukus tai pvz neriant pagal paveiksliuka jis po to gali mazesnis gautis tas pledukas nei tikejaisi. tai as dar nesugalvojau kai pdarysiu.
gausiu avansa sakiau eisiu siaubti siulu parduotuves  blush2.gif

beje, klausimukas mergytems, kurios antroj pusej pleduko medziagyte prisiuvinejot. ar jus prisiuvinejot tik palei krastus ar ir kitose vietose prisiuvot kad jis neatsokinetu nuo mezginio?
ir ar isskalbus po to nebuna deformaciju pleduko?



Aš dar irgi procese... bet manau su megztu sunkiau pridaigstyti nei su nertu, nertą galima sudygsniuoti rankomis ar mašina kvadratais kokiais.... gal net pašiltinimą kokį įsiūti jei iš plonesnių siūliukų nerta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 14, 12:22)
Aš dar irgi procese...  bet manau su megztu sunkiau pridaigstyti nei su nertu, nertą galima sudygsniuoti rankomis ar mašina kvadratais kokiais....  gal net pašiltinimą kokį įsiūti jei iš plonesnių siūliukų nerta  4u.gif


as tai nersiu, cia tik siaip mezginiu pavadinau nes man tai bendresnis zodis kazkaip atrodo apimantis tiek nertus tiek megztus dalykus... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 05 14, 12:25)
as tai nersiu, cia tik siaip mezginiu pavadinau nes man tai bendresnis zodis kazkaip atrodo apimantis tiek nertus tiek megztus dalykus...  blush2.gif



aga bigsmile.gif sutinku, bet čia prieš tai mamytė megztą pleduką rodė su prisiuta medžiagyte... Man labai gražu su vini puchu arba su tigriuku wub.gif vaikystės filmukai ... Tik neapsisprendžiu dėl siūlų, kad nebūtų per plonas ir per storas, ir , kad dydis geras būtų


PS syu- o mes tik 2 sav skirtumu pilvinukus nesiojam wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 14 gegužės 2008 - 11:33
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 14, 12:27)
aga  bigsmile.gif  sutinku, bet čia prieš tai mamytė megztą pleduką rodė su prisiuta medžiagyte...  Man labai gražu su vini puchu arba su tigriuku    wub.gif  vaikystės filmukai  ...  Tik neapsisprendžiu dėl siūlų, kad nebūtų per plonas ir per storas, ir , kad dydis geras būtų
PS syu- o mes tik 2 sav skirtumu pilvinukus nesiojam  wub.gif


aha, geras smile.gif

vat del siuliuko storio tai ir as sau galva suku suku... kazkaip nesinori per storu siulu, kad nesigautu kietas tas pledukas ir labai sunkus g.gif bet ir skystalo nesinori padaryt. kazkaip kai mezgu tai ir is storesniu siulu man gaunasi normaliai, bet vat kai nertas daiktas tai jis kazkaip kietesnis man visada buna jei tik siulai storesni g.gif

gal kas is jau patyrusiu mamyciu galetu patart kaip issirinkti siulo storuma?


Papildyta:
QUOTE(asaraa @ 2008 05 13, 07:54)
Siulus naudojau "Teksrena" pusvilnoniai verpalai. Svoris 100g, Sudetis: vilna 90, akrilas 10.
Neriau 160 stulpeliu ir 160 eiluciu su vienu uzmetimu, manau kad kita daryciau tai be uzmetimu (paprastu rastu). Meskiukas putlesnis butu smile.gif , na atitinkamai ir mazesnis pledukas.


turiu toki klausimeli. gal netycia isivaizduoji kiek mazesnis gautusi pledukas neriant paprastu stulpeliu? g.gif as nerimo patirties nebaisiai turiu tai kazkaip man sunku nuspet blush2.gif nes jeigu sugalvosiu paprastu stulpeliu nert kad po to per mazas nesigautu... unsure.gif
Atsakyti
Nerti reikėtų iš plonų siūlų, aš esu nusinėrusi pledą sofai užtiesti iš Verpsto pusvilnonių siūlų, tai sofos uždengimui labai gerai, gavosi toks tvirtokas, laiko formą, tačiau kūdikėliui būtų per storas ir per kietas. Savo sūnui buvau numezgusi iš 100 proc. medvilnės, tai buvo labai geras - minkštas, švelnus ir natūralaus pluošto. Nerti kūdikių pledukai tai man atrodo daugiau dėl grožio ar lauke vežimuke apkloti, o jei norisi prie kūnelio - siūlyčiau megzti kokiu nors paprastu rašteliu.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2008 05 14, 14:39)
Nerti reikėtų iš plonų siūlų, aš esu nusinėrusi pledą sofai užtiesti iš Verpsto pusvilnonių siūlų, tai sofos uždengimui labai gerai, gavosi toks tvirtokas, laiko formą, tačiau kūdikėliui būtų per storas ir per kietas. Savo sūnui buvau numezgusi iš 100 proc. medvilnės, tai buvo labai geras - minkštas, švelnus ir natūralaus pluošto. Nerti kūdikių pledukai tai man atrodo daugiau dėl grožio ar lauke vežimuke apkloti, o jei norisi prie kūnelio - siūlyčiau megzti kokiu nors paprastu rašteliu.


tai taip, apkloti, patiesti.. patiesti tai gali ir tvirtesnis but, bet pvz apkloti su kietoku manau jau nelabai faina g.gif reiks ziureti kokiu minkstesniu siuliuku ax.gif

bet cia siaip klausimas apie siulus: jie yra kaipnors numeruojami pagal storuma??? blush2.gif ir jeigu taip, tai kokio storumo siulu geriau nerti kad nebutu kietas pledukas?
as kazkaip niekad neatkreipiau i tai demesio, nes mezgant niekad man nebudavo problemos su mezginio kietumu g.gif bet va turiu nusipirkus grynos medvilnes siuliukus (nu irgi galvojau kanors sukurpti vaikeliui) tai kai pabandziau su jais nerti - nu tai tooooks kietas tas gaunasi nerinys g.gif aisku ten siuliukai irgi ne is ploniausiu (bet tikrai nera stori!!!), bet kazkaip vistiek nesitikejau kad bus sitaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syu: 14 gegužės 2008 - 14:31