Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Carevna @ 2009 03 12, 15:49)
Nu pas mane kadangi schemutės nebuvo tik aprašymas tai papasakosiu kaip:
nusineriam pynutę, tada į pirmas keturias pynutes akis neriam po  stulpiuką, į penktą eilutės kilputę neriam 3 stulpiukus iš kart, tada vėl iš eilės į keturias pynutės akis po stulpiuką tada dvi pynutės kilputes praleidžiam ir viską kartojam  mirksiukas.gif stulpeliai gali būt su užmetimu gali būt be, jeigu be užmetimo tai kaip ir sakiau labiau banguojasi raštelis  mirksiukas.gif


įmesiu savo pleduko aprašymą, pamatysi, kur skiriasi mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 12, 17:04)
įmesiu savo pleduko aprašymą, pamatysi, kur skiriasi  mirksiukas.gif

user posted image


Aha jau matau mirksiukas.gif ženklai biškiuką skiriasi nuo realybės kur pagal schemą aš matau sunertus 3 į vieną kilpą rašo kad reik sunert kartu, kur sunert kartu reik rašo, kad į vieną kilpą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 12, 16:09)
Aha jau matau  mirksiukas.gif ženklai biškiuką skiriasi nuo realybės kur pagal schemą aš matau sunertus 3 į vieną kilpą rašo kad reik sunert kartu, kur sunert kartu reik rašo, kad į vieną kilpą  smile.gif


ai, nu ten ne esmė, jei kas gaudosi pagal raštą, nereik į tuos simbolius žiūrėt biggrin.gif ten, matyt, spausdinimo klaida, aš net nepastebėjau hihihi.gif nes nebežiūriu į tuos sutartinius ženklus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 12 kovo 2009 - 16:12
QUOTE(astulia @ 2009 03 12, 17:12)
ai, nu ten ne esmė, jei kas gaudosi pagal raštą, nereik į tuos simbolius žiūrėt  biggrin.gif  ten, matyt, spausdinimo klaida, aš net nepastebėjau  hihihi.gif nes nebežiūriu į tuos sutartinius ženklus


man bežiūrint kas ten kaip akis užkliuvo kas sutartiniuose parašyta, bet žiūriu kad kažkas nesiriša doh.gif smile.gif pasirodo tokį pat pleduką galima dviem skirtingais būdais narpliot blush2.gif reiks įsimest kažkur ir šitą shemutę, nes maniškio raštas visai kitaip atrodo yra pasibangavimas ir tarpukai matosi kur praleistos akutės, nors tarkim jeigu stulpeliai be užmetimo tų praleistų akių nesimato ten išsigaubia į kitą pusę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 12, 16:50)
man bežiūrint kas ten kaip akis užkliuvo kas sutartiniuose parašyta, bet žiūriu kad kažkas nesiriša  doh.gif  smile.gif pasirodo tokį pat pleduką galima dviem skirtingais būdais narpliot  blush2.gif reiks įsimest kažkur ir šitą shemutę, nes maniškio raštas visai kitaip atrodo yra pasibangavimas ir tarpukai matosi kur praleistos akutės, nors tarkim jeigu stulpeliai be užmetimo tų praleistų akių nesimato ten išsigaubia į kitą pusę  cool.gif


įmesk foto tiek, kiek jau turi, labai įdomu tavąjį pamatyt smile.gif
Atsakyti
vaikams ar ne, bet radau idomu varianta smile.gif ir geras budas panaikinti siulu likucius smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 12, 18:00)
įmesk foto tiek, kiek jau turi, labai įdomu tavąjį pamatyt  smile.gif


Ok vakare grįžus nufotkinsiu ir pasidemonstruosiu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 13, 10:15)
Ok vakare grįžus nufotkinsiu ir pasidemonstruosiu  blush2.gif  blush2.gif


lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 13 kovo 2009 - 11:41
QUOTE(caulyte @ 2009 03 13, 08:31)
vaikams ar ne, bet radau idomu varianta  smile.gif  ir geras budas panaikinti siulu likucius  smile.gif

user posted image


Niu ispudingai atrodo, kaip is gabaliuku siuvinetas smile.gif Saunus variantas! Chemutes ner?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 11, 16:21)
Pledukas ir pagalvele sumazinti, bet galima ta pati megzti ir tikram leliukui.

http://public.fotki....i/imgp3025.html


vau,cia tai bent grozis thumbup.gif bigsmile.gif
Na,zmones ir turi sugebejimu 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal galit man pasakyt, ar iseis pledukas mazdaug tokio dydzio 120x100 is 300g medvilniniu siulu??? jauciu nelabai...o kokio dydzio tada iseitu?
Atsakyti
Jaučiu, kad ne. Bet jei koks kiauras, tai gal... Gal kas iš savo patirties pasakys. Aš nėriau iš pusvilnės, tai man suėjo puskilis
Atsakyti