Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(drugei @ 2009 03 08, 13:17)
Meshkomanija smile.gif
user posted image


neturiu zodziu. tiesiog nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 08, 15:10)
kiek gražių darbelių vienu metu užderėjo  wub.gif
aš irgi nėriau su vienu užmetimu, bet gal tas banguotumas skiriasi tik nuo nėrimo manieros ar vąšelio  g.gif nes aš pagal visas instrukcijas nėriau  biggrin.gif gausi būtinai pasirodyt, kai baigsi  mirksiukas.gif
gražus pledukas  thumbup.gif  o kokių matmenų gavosi taviškis?


Aš kai bandinėjausi raštuką tai žemu stulpeliu labiau bangavosi, o su užmetimu mažiau banguojasi ir plius tie tarpukai matosi ryškiai kur 2 pynutės akutes reik praleist, bet šiaip įdomiai atrodo blush2.gif nu kai užbaigsiu būtinai parodysiu, nes net neįpusėjau dar, šeimyna ant galvos lipa neleidžia normaliai užsiimt hihihi.gif tikiuosi iki gimdymo pabaigt, nors vyras jau dabar tyčiojasi, kad iki naujų metų narpliosiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 08, 19:02)
Aš kai bandinėjausi raštuką tai žemu stulpeliu labiau bangavosi, o su užmetimu mažiau banguojasi ir plius tie tarpukai matosi ryškiai kur 2 pynutės akutes reik praleist, bet šiaip įdomiai atrodo  blush2.gif nu kai užbaigsiu būtinai parodysiu, nes net neįpusėjau dar, šeimyna ant galvos lipa neleidžia normaliai užsiimt hihihi.gif tikiuosi iki gimdymo pabaigt, nors vyras jau dabar tyčiojasi, kad iki naujų metų narpliosiu  biggrin.gif  biggrin.gif


tai jaučiu, kad pas tave šiek tiek kitoks raštelis, nes pas mane nereikėjo jokių pynelių kilpų praleist g.gif o šiaip savąjį nunėriau per dvi savaites biggrin.gif tik tiek, kad sėdžiu namie ir man niekas netrukdo tongue.gif
Atsakyti
Mergaites, na ir saunios jus. pastebejau, kad kiek ir kas beidetu anklodeles, visu tikrai labai grazus darbai wub.gif kiek jausmo ideta i siuos darbelius, isivaizduokit, kaip gera bus jusu lelytem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 07, 21:05)
noriu pasirodyt ir aš jau su savo pleduku  ax.gif

user posted image



QUOTE(kacumota @ 2009 03 08, 13:04)
Labas rytas.Sveikinu visas moteris ir merginas  4u.gif
O cia mano pagaliau nupotkintas pledukas leliukui
user posted image



QUOTE(drugei @ 2009 03 08, 13:17)
Meshkomanija smile.gif
user posted image

Jezau, kaip as laukiu mokslu pabaigos ir dekreto, net seile tista doh.gif O jus saunuoles tikros 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 07, 21:05)
noriu pasirodyt ir aš jau su savo pleduku  ax.gif

user posted image



QUOTE(Carevna @ 2009 03 08, 12:04)
Nu labai gražu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif aš irgi tokiu pat raštu narplioju tik geltonai žalią hihihi.gif čia žemais stulpeliais ar su užmetimu nerta? nes aš neriu su užmetimu tai gaunasi mažiau banguotas  blush2.gif

Labai grazus pledukai,o gal galima schemute kaip nerti?Turiu siuliuku,noreciau ir as nunert... blush2.gif
Atsakyti
O is kokiu siulu butu geriausia nerti pleduka naujagimiui, kuris gims rugpjucio pradzioj blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 03 12, 14:09-->
QUOTE(saule smile.gif @ 2009 03 12, 14:09)
O is kokiu siulu butu geriausia nerti pleduka naujagimiui, kuris gims rugpjucio pradzioj  blush2.gif


jei is kitos puses siusi medziaga, tai mazas skirtumas manau, bet jei ne, tada naturalaus pluosto, pvz.medvilne
Atsakyti
Na manau rugpjutis dar bus siltas, tai gal geriau butu is medvilnes, toki retoka g.gif Kas patars ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 03 12, 15:30-->
QUOTE(saule smile.gif @ 2009 03 12, 15:30)
Na manau rugpjutis dar bus siltas, tai gal geriau butu is medvilnes, toki retoka  g.gif  Kas patars  ax.gif

rugpjūtis gali būti ir šiltas ir šaltokas... gali megzti retesnį, o rudeniop prisiūsi medžiagytę, gal net su pašiltinimu, ir turesi rudenėliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 08, 21:06)
tai jaučiu, kad pas tave šiek tiek kitoks raštelis, nes pas mane nereikėjo jokių pynelių kilpų praleist  g.gif  o šiaip savąjį nunėriau per dvi savaites  biggrin.gif  tik tiek, kad sėdžiu namie ir man niekas netrukdo  tongue.gif


matai kaip įdomiai aš pagal seną močiutės knygą nėriau kelintų metų tai ne neatsimenu blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Mur mur @ 2009 03 09, 00:46)
Mergaites, na ir saunios jus. pastebejau, kad kiek ir kas beidetu anklodeles, visu tikrai labai grazus darbai  wub.gif kiek jausmo ideta i siuos darbelius, isivaizduokit, kaip gera bus jusu lelytem  4u.gif


Aha lėlytėm labai gera bus ypač atpilt ant jų arba apvaryt lotuliukas.gif lotuliukas.gif o šiaip tai jeigu pasiuvi medžiagytę tai tikrai naudingas daiktas ypač kai nešalta o jau ir nekaršta thumbup.gif

QUOTE(Karalaite28 @ 2009 03 12, 10:50)
Labai grazus pledukai,o gal galima schemute kaip nerti?Turiu siuliuku,noreciau ir as nunert... blush2.gif


Nu pas mane kadangi schemutės nebuvo tik aprašymas tai papasakosiu kaip:
nusineriam pynutę, tada į pirmas keturias pynutes akis neriam po stulpiuką, į penktą eilutės kilputę neriam 3 stulpiukus iš kart, tada vėl iš eilės į keturias pynutės akis po stulpiuką tada dvi pynutės kilputes praleidžiam ir viską kartojam mirksiukas.gif stulpeliai gali būt su užmetimu gali būt be, jeigu be užmetimo tai kaip ir sakiau labiau banguojasi raštelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 12 kovo 2009 - 15:50
smile.gif+2009 03 12, 14:09-->
QUOTE(saule smile.gif @ 2009 03 12, 14:09)
O is kokiu siulu butu geriausia nerti pleduka naujagimiui, kuris gims rugpjucio pradzioj  blush2.gif

Gali būti ir iš vaikiškų, specialios merinosų vilnelės ax.gif
Atsakyti