Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

[quote=strazdaniux,2009 02 14, 04:51]
O cia tas bangavimas nera nertas aplink kvadraciuka(pries susiunant) i kekviena aki o kokius 3 stulpelius su uzmetimu? tada turetu garbanotis, arba kokios trys eiles i viena ant kitos, ineriant taippat po kokias 3 akeles i kekviena, o susiust tik po to... bent jau taip atrodo pagal vezliuko skrybelyte. pabandyk ir taip ir taip smile.gif man jis ir patiko, bet man rods as kantrybes netureciau, as gaminu pagal vienos mamytes imesta chemute, kur pledukas atrodo is mazu gelyciu isnertas smile.gif jau 3 podruzkem suvariau iv spalvu smile.gif labai graziai atrodo. o ir nert nenuobodu biggrin.gif
vat imesiu ir kampeli is arciau ir chemute

man irgi atrodo kad garbanelem apnert reikia pries susiunant tuos kvadraciukus smile.gif o neriasi tai labai greitai, tik man atrodo kad pledukas biski toks sunkokas ir kietokas gausis ax.gif nors stengiuosi kietai nenert, bet...ka gi, ta pabaigus imsiuos kito, strazdaniuko ideto, labai fainutis ir lengvutis atrodo, o is kokiu siulu beje geriausia nert?
Atsakyti
Na, tas pledukas tik atrodo lengvas su gelytem , svert vis vien sveria smile.gif as neriu is 100% medvilnes skirtos 3nr vaseliui. suneriu iki 10 matkeliu po 50 gr. tai gaunasi toks 90x90(95) cm.

sekmes neriant smile.gif

beje su meiles dienuke visas darbstuoles 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2009 02 04, 19:08)
niu ir as neiskentus ir pamacius pleduka su meskuciais negalejau susialaikyti ir savajai nuneriau  blush2.gif  kas idomiausia, kad tai sumasciau tik i nestumo pabaiga, ir vis norejau, kad kol jo visikai neuzbaigsiu, tol nenoreciau gimdyti.. ir ka gi - buvau pritrukus juosteliu kaspineliams, tai viena pirmadieni vykau parde ju nusirpirkti.. grizusi uzbaigiau galutinai darbuka, nusifotkinau, o jau sekancia diena, t.y. antradieni isvykau pasitikti lialytes  ax.gif  matyt ir ji lauke, kol pabaigsiu  ax.gif
user posted image

user posted image

Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
noriu pasirodyt ir aš jau su savo pleduku ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 07, 21:05)
noriu pasirodyt ir aš jau su savo pleduku  ax.gif


ogo, koks didziulis bigsmile.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 07 kovo 2009 - 20:43
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 07, 20:42)
ogo, koks didziulis  bigsmile.gif  labai grazu  wub.gif


ačiū ax.gif nėra jis toks ir didelis kaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 03 07, 21:05)
noriu pasirodyt ir aš jau su savo pleduku  ax.gif

user posted image


Nu labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aš irgi tokiu pat raštu narplioju tik geltonai žalią hihihi.gif čia žemais stulpeliais ar su užmetimu nerta? nes aš neriu su užmetimu tai gaunasi mažiau banguotas blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas.Sveikinu visas moteris ir merginas 4u.gif
O cia mano pagaliau nupotkintas pledukas leliukui
user posted image
Atsakyti
Meshkomanija smile.gif
user posted image
Atsakyti
as prisiziurejus jusu groziu irgi numezgiau, bet dabar mastau- ar ne per trumpas ax.gif
user posted image
beje, visas su kovo 8d. 4u.gif
Atsakyti
kiek gražių darbelių vienu metu užderėjo wub.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 03 08, 11:04)
Nu labai gražu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif aš irgi tokiu pat raštu narplioju tik geltonai žalią hihihi.gif čia žemais stulpeliais ar su užmetimu nerta? nes aš neriu su užmetimu tai gaunasi mažiau banguotas  blush2.gif


aš irgi nėriau su vienu užmetimu, bet gal tas banguotumas skiriasi tik nuo nėrimo manieros ar vąšelio g.gif nes aš pagal visas instrukcijas nėriau biggrin.gif gausi būtinai pasirodyt, kai baigsi mirksiukas.gif

QUOTE(ARUAL @ 2009 03 08, 12:30)
as prisiziurejus jusu groziu irgi numezgiau, bet dabar mastau- ar ne per trumpas ax.gif


gražus pledukas thumbup.gif o kokių matmenų gavosi taviškis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 08 kovo 2009 - 14:11
O jau pleduku grozis neispasakytas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti