Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

Nertas pledukas pusbrolio mažylei 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2009 02 10, 08:03)
Nertas pledukas pusbrolio mažylei  4u.gif


koks mielas wub.gif pleduko savininkai bus laaabai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 02 10, 11:55)
koks mielas  wub.gif  pleduko savininkai bus laaabai patenkinti  thumbup.gif


ačiū, tikiuosi, kad patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2009 02 10, 09:03)
Nertas pledukas pusbrolio mažylei  4u.gif



tikrai mielas 4u.gif o smagiausia, kad ranku daro anklodeles tikrai labai mielai nesiojamos (cia is savo patirties) wink.gif
Atsakyti
Pledukas ir pagalvele sumazinti, bet galima ta pati megzti ir tikram leliukui.

http://public.fotki....i/imgp3025.html
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 11, 18:21)


Klausyk, n a bet jau ir grazumu tu prinerus barbem smile.gif klausimukas,kaip tu taip nuneri kad be uztrauktuku graziai guli drabuziukai??? cia man gan aktualu butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2009 02 11, 18:21)
Pledukas ir pagalvele sumazinti, bet galima ta pati megzti ir tikram leliukui.

http://public.fotki....i/imgp3025.html


eina sau, kiek tu visokių grožių prinėrus ir primezgus bigsmile.gif pagarba hi.gif
Atsakyti
Dekui uz pagyrimus, tuos rubelius neriau nuo liemens, siulai siek tiek tempiasi, tad saguciu neprireike, o kur is irisiniu siulu, tom kai kur reikia saguciu, jie nesitampo. Dauguma su raisteliais ant kaklo.
Atsakyti
Labai grazus leliniai rubeliai thumbup.gif Saunuole!
As prisiziurejau cia visokiu antklodeliu tai irgi emiausi nerti. Bandau suhibridinti toki paprasta rasta ir i ji ideti keturis meskiukus. Labai jau man jie grazus biggrin.gif bet vien is meskiuku toki kiaura daryt nesinorejo. Butinai pasirodysiu, kai nunersiu. Tik turbut tai bus negreitai blush2.gif
Atsakyti
Kaip tuos kvarbatkiukus padaryt? Iš kokių siūliukų geriausia nert kaži?

user posted image
[/quote]


sveikos mamytes, isimylejau si pledua vos pamacius ir pradejau nert nors dar net nezinau mergyte ar berniuka turesiu ax.gif bet dabar man irgi klausimas iskilo kaip tuos kvarbatkiukus padaryt g.gif bandziau ir zemu stulpeliu ir su uzmetimu, nu bet nesigarbanoja jie man taip graziai ax.gif gal kas turit kokiu minciu ir patarimu?neriu is 100%akrilo gal siulai per stori del to ir nesigarbanoja? g.gif
Atsakyti

Sis pledukas ir man patrauke aki, darbelis nesudetingas, tik laiko daug uzims. As kiekviena kvadrateli nerciau arba megzciau atskirai, tada sonuose vaseliu sunerciau, o garbaneles daromos vaseliu neriant aplink kiekviena kvadrateli kai jau susiutas (pynute tarkim is penkiu ar daugiau kilpuciu, duriant i kiekviena kvadratelio sonine akyte) kazkaip neaiskiai cia parasiau, bet tokiu pat principu garbanoju dauguma savo mezginiu. Siulus imciau storesnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciukaslt@: 13 vasario 2009 - 17:46
O cia tas bangavimas nera nertas aplink kvadraciuka(pries susiunant) i kekviena aki o kokius 3 stulpelius su uzmetimu? tada turetu garbanotis, arba kokios trys eiles i viena ant kitos, ineriant taippat po kokias 3 akeles i kekviena, o susiust tik po to... bent jau taip atrodo pagal vezliuko skrybelyte. pabandyk ir taip ir taip smile.gif man jis ir patiko, bet man rods as kantrybes netureciau, as gaminu pagal vienos mamytes imesta chemute, kur pledukas atrodo is mazu gelyciu isnertas smile.gif jau 3 podruzkem suvariau iv spalvu smile.gif labai graziai atrodo. o ir nert nenuobodu biggrin.gif
vat imesiu ir kampeli is arciau ir chemute

user posted image

user posted image
Atsakyti