Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

Va čia įdėjau boružių http://public.fotki....edai/page2.html
Atsakyti
Sveikos,

noreciau ir as nunerti pleduka savo vaikiukui smile.gif MAniskis gims liepos menesi, todel nezinau, kokius siulus naudoti, kad nesigautu labai storas ir siltas. Gal galit ka patart?

O as planuoju is kvadrateliu nerti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu_salis @ 2009 01 25, 17:33)
Sveikos,

noreciau ir as nunerti pleduka savo vaikiukui smile.gif MAniskis gims liepos menesi, todel nezinau, kokius siulus naudoti, kad nesigautu labai storas ir siltas. Gal galit ka patart?

O as planuoju is kvadrateliu nerti  smile.gif


siulyciau 100% medvilne. buna storu ir plonu, matiniu, su blizgesiu (ne su blizguciu, o is saves tokie blizgus). is pastaruju megzta ar nerta anklodele labai sunki gaunasi 4u.gif
Atsakyti

gal kuri patartumet kokiais siulais nerti ax.gif

http://img208.images.../8234/544gj.jpg
Atsakyti
Štai ir aš pabaigiau minkštą šiltą apklotėlį būsimam draugės leliukui. Tik pradėjusi megzt pamačiau beveik identišką čia, kažkurios mamytės irgi berods draugei megztą. Iš jos pavogiau idėją į mesti kelis kitokius kvadratėlius blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2009 01 27, 11:05)
Štai ir aš pabaigiau minkštą šiltą apklotėlį būsimam draugės leliukui. Tik pradėjusi megzt pamačiau beveik identišką čia, kažkurios mamytės irgi berods draugei megztą. Iš jos pavogiau idėją į mesti kelis kitokius kvadratėlius  blush2.gif


nu koks mielas wub.gif draugė tikrai apsidžiaugs tokia dovana thumbup.gif
Atsakyti
laba diena auksarankes, baigiu narplioti pleduka ir niekur nerandu info kaip kutus padaryt doh.gif sumasciau, kad jie tures buti kampuose, bet nemanaiu, kad taip sunku tasti kai jie dartomo, gal kuri mokate ir galetumete paaiskinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2009 01 30, 08:48)
laba diena auksarankes, baigiu narplioti pleduka ir niekur nerandu info kaip kutus padaryt  doh.gif  sumasciau, kad jie tures buti kampuose, bet nemanaiu, kad taip sunku tasti kai jie dartomo, gal kuri mokate ir galetumete paaiskinti?  ax.gif


aš kažkada dariau kutus skraistei, tai pagal aprašymą, buvo paaiškinta taip - atsikerpi norimo ilgio kelias siūlų gijas (mano atveju 4 gijas 40 cm ilgio), perveri per langelį ir suriši dailų mazgelį ax.gif

user posted image
Atsakyti
Patarkit, kaip numegzt kuo paprastesni pleduka blush2.gif Uzsimaniau, tik kad labai seniai mezgiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 02 02, 16:35)
Patarkit, kaip numegzt kuo paprastesni pleduka blush2.gif Uzsimaniau, tik kad labai seniai mezgiau blush2.gif



visu pirma imti virbalus ir siulus ir pradeti .....parodyk koks rastukas traukia patarsim 4u.gif
Atsakyti
O pas mūs toks plėdukas 4u.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Man mytes pledukas grazus. toki ir as sugebeciau numegzt, tik nelabai suprantu kokiais rastais megzta blush2.gif
Atsakyti