Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

pledukai thumbup.gif taip ir maziuko galima uzsinoret rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
kaip apsidziaugiau radus tokia super temele!!!
tokiu groziu prisiziurejau net darbe jau sedet nebesinori o tik namo ir traukti virbalus ar vaseli:)
man labai patiko rozinis vokelis ir kepuryte is pirmo puslapio. ten yra ir schema rusu kalba bet as jau is tu kur rusiskai neissifruoju. ar galetu kas pagelbeti su pagrindiniu rastu issifravimais?
Atsakyti
laba diena biggrin.gif

kazkada senai senai atidariau sita tema noredama susigalvot koki pleduka numegzt savo busimam vaikeliui. praejo nemazai laiko kol sugalvojau. nestumas i pabaiga ejo, kai pradejau savo vizija igyvendint. ale gi nespejau - pagimdziau doh.gif jau galvojau taip ir liks nepabaigtas vargsas pledukas (buvau numezgus 2/3, o siulu kaip gaila buvo, gi merinosu vilnyte, brangus rupuziokai...)
bet va kazkaip susiemiau ir pabaigiau. tai pagaliau galiu ir as pademnstruoti savo ilgaaaaiiiiiii gimdyta pleduka wub.gif bet jau kai pabaigiau tai atsiziuret negaliu lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

pirmoj fotkej dar ir kepuryte guli kuria popleduko numezgiau, kad mano dukrytei ausys ziema nesaltu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 12 18, 13:23)
pirmoj fotkej dar ir kepuryte guli kuria popleduko numezgiau, kad mano dukrytei ausys ziema nesaltu  ax.gif


koks grožis wub.gif tikrai buvo verta tap ilgai mąstyt, kol įgyvendinai savo sumanymą thumbup.gif
Atsakyti
syu, žinai ir aš negaliu atsižiūrėt wub.gif wub.gif ech.... kaži iš kur čia lelių gavus mastau.gif nes manosios per didelės jau tokiems gražumynams hihihi.gif
Atsakyti
Syu Oho koks grozis blink.gif As net pavydziu,kad zmone gali taip nunert ar numegzt smile.gif
As irgi esu pradejus megzti toki paprasta pleduka,bet va,lelius jau gime ir kaip sakant,laiko neber jo pabaigt blush2.gif
Nu,gal kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 12 18, 13:23)
laba diena  biggrin.gif



sveikutė, labai gražu thumbup.gif
o kokie čia maždaug išmatavimai ir kiek siūlų surijo ax.gif
Aš neriu 4 Nr vašeliu, tai jau 6 matkelius suvariau, o dar pagal brėžinį tik geras trečdalis. Jau trumpinu, nes bijau, kad bus ilgas labai, kai neriama stulpeliu su užmetimu... išsitempė truputį forma...
Atsakyti
[quote=syu,2008 12 18, 13:23]

user posted image
[QUOTE]

niu saunus darbeliai... norejau paklaust gal shemute turi, gelyciu ir kepurytes? ir pleduko ismatavimu... cia paprastai su vienu uzmetimu nerei?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 12 18, 16:05)
syu, žinai ir aš negaliu atsižiūrėt  wub.gif  wub.gif ech.... kaži iš kur čia lelių gavus  mastau.gif nes manosios per didelės jau  tokiems gražumynams  hihihi.gif


nu zinok leliu gaut ne taip ir sunku galiu pasakyt lotuliukas.gif vyra uz pakarpos capt ir viskas mirksiukas.gif

QUOTE(Aushrinka @ 2008 12 18, 16:28)
Syu Oho koks grozis blink.gif As net pavydziu,kad zmone gali taip nunert ar numegzt smile.gif
As irgi esu pradejus megzti toki paprasta pleduka,bet va,lelius jau gime ir kaip sakant,laiko neber jo pabaigt  blush2.gif
Nu,gal kaip nors.


aciu visoms uz pagyras, glosto sirdi biggrin.gif

o del laiko tai as galvojau irgi neatrasiu to laiko, bet dabar va dukryte siguliuoja jau kuri laika del to i lauka neinam ir as jos dienos miegelio metu sau ir darbuojuos salia atsisedus mirksiukas.gif

QUOTE(vasarė @ 2008 12 18, 20:25)
sveikutė, labai gražu  thumbup.gif
o kokie čia maždaug išmatavimai ir kiek siūlų surijo  ax.gif
Aš neriu 4 Nr vašeliu, tai jau 6 matkelius suvariau, o dar pagal brėžinį tik geras trečdalis. Jau trumpinu, nes bijau, kad bus ilgas labai, kai neriama stulpeliu su užmetimu... išsitempė truputį forma...


ismatavimai gavosi kazkur 72*83. planavau daryt 70*100, bet po to sugalvojau kad pasiliksiu dali siulu kepurytei ir kojnytems, tai mazesnis pledukas gavosi. is viso turejau 10 matkeliu po 50 g merinosu vilnytes. tai va gavosi pledukas, (jam sunaudojau kokius 7 matkelius) kepuryte, kuria mezgiau is dvieju siuliuku kad siltesne butu, dvi poros kojnyciu ir dar vienai porai liko mirksiukas.gif

QUOTE(strazdaniux @ 2008 12 18, 21:42)
niu saunus darbeliai... norejau paklaust gal shemute turi, gelyciu ir kepurytes?  ir pleduko ismatavimu... cia paprastai su vienu uzmetimu nerei?


nu zinok schemuciu tai neturiu nes viska is galvos dariau blush2.gif bet jei labai nori galiu atgamint ka ir kaip dariau mirksiukas.gif ir cia beje viskas megzta (perliniu rastu), isskyrus krastelius, kurie apnerti ir gelytes irgi nertos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syu: 19 gruodžio 2008 - 09:43
QUOTE(syu @ 2008 12 19, 09:41)
ir cia beje viskas megzta (perliniu rastu), isskyrus krastelius, kurie apnerti ir gelytes irgi nertos.


doh.gif nu neskiriu aš ax.gif
man tikrai atrodė, kad nerta ax.gif
o kaip mezgama perliniu raštu...
Už tai tau tiek nedaug siūlų reikėjo. Nes vašelis gerai juos valgo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2008 12 19, 11:32)
doh.gif nu neskiriu aš  ax.gif
man tikrai atrodė, kad nerta  ax.gif
o kaip mezgama perliniu raštu...
Už tai tau tiek nedaug siūlų reikėjo. Nes vašelis gerai juos valgo  rolleyes.gif


perlinis rastas atrodo taip:

-I-I-I-I
I-I-I-I-
cia - butu gera, I bloga sakis.
na manau supratai mirksiukas.gif

del siulu iseigos nu tai gal ir maziau ju suejo nei neriant, nu bet jau darbo tai ohoho kiek reikejo idet, nes siulas gan plonas (mezgau is vieno siuliuko) virbalai 3 nr, akiu be proto daug blink.gif man kokius 2,5 cm (jei ne maziau, nu tipo penkis kart pirmyn atgal) numegzt uztrukdavo kiek daugiau nei valanda blink.gif brrrr. bet gavosi labai graziai.
o sita rasta pasirinkau todel, kad jis vienodai atrodo tiek is geros tiek is blogos puses mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 12 19, 10:49)
perlinis rastas atrodo taip:

-I-I-I-I
I-I-I-I-
cia - butu gera, I bloga sakis.
na manau supratai  mirksiukas.gif


aga supratau, labai gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti