Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Mur mur @ 2008 11 21, 20:26)

o apneriau paciu paprasciausiu rasteliu smile.gif
user posted image


Koks grozis to nuostabaus pleduko/antklodeles wub.gif wub.gif wub.gif Labai jau spalvinga ir grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(audronele @ 2008 11 07, 01:01)
user posted image
GAVOSI  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Na ir sugebejimai wub.gif Nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 11 23, 16:22)
Astulia,

siandien visus siulus ir zurnalus sutvarkiau ir sudejo vyras aukstai. tokia enciklopedija liko, tai ten paziuresiu. jei ka, tai gruodzio pradzioje paieskosiu (kai busiu jau be pilvuko)  ax.gif truputi ne i tema, atsiprasau, pasilikau tik sampleri siuvinejimui, kada vis pripuolusi pasiuvinesiu  biggrin.gif


man neskubu, aš ir taip apsikrovus kitais rankdarbiais biggrin.gif tai, kai turėsi laiko, įmesk pavyzdėlį mirksiukas.gif

lengvo tau gimdymo ir sveiko kleckiuko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 11 23, 18:04)
man neskubu, aš ir taip apsikrovus kitais rankdarbiais  biggrin.gif  tai, kai turėsi laiko, įmesk pavyzdėlį  mirksiukas.gif

lengvo tau gimdymo ir sveiko kleckiuko bigsmile.gif


kad taip Dievuliui i ausi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi isijauciau i pledukus, nes vasari jau laukiam 2.gif
mezgu toki is pasteliniu spalvu kvadrateliu, o poto ant tu kvadrateliu noreciau issiuvineti kanors.... gal kas zinot kaip geriau siuvineti ant mezginio? g.gif kryzeliu turbut netinka???
laukiu patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linucka @ 2008 11 24, 19:18)
.... gal kas zinot kaip geriau siuvineti ant mezginio? g.gif  kryzeliu turbut netinka???
laukiu patarimu mirksiukas.gif

Ant mezginio siuvinėti reikia truputį storesniu siūlu, nei megzta (tada pasislepia fono spalva). Na, o pats "procesas" - gali pasižiūrėti čia: http://yzor.net.ru/i...cle&to=art&id=8
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2008 11 25, 10:26)
Ant mezginio siuvinėti reikia truputį storesniu siūlu, nei megzta (tada pasislepia fono spalva). Na, o pats "procesas" - gali pasižiūrėti čia: http://yzor.net.ru/i...cle&to=art&id=8

super thumbup.gif iskart viskas aisku pasidare bigsmile.gif
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2008 11 06, 09:23)
Padovanojau draugės mažyliui smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

tikrai labai grazu 4u.gif
As toki irgi noreciau,nusimegzti,tik nelabai suprantu,kaip tu tuos sonus cia apmezgei,kokiu rastu?Is manes tokia mezgeja,kad man reikia viska juodai anr balto paaiskinti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man rodos, kad to pleduko kraštelis megztas viena gera viena bloga, kitoj eilėj kur gera ten bolga ir atv.

O čia mano darbelis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 03 gruodžio 2008 - 14:26
Pookeli,

4u.gif labai grazu ir miela smile.gif
kaip suprantu sis meskiukas pagal originala, tai nertas, o tu lyg ir numezgei...ar man blogai pasirode g.gif
Atsakyti
Pookeli, labai dailutis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leluxs: 03 gruodžio 2008 - 15:49
QUOTE(Pookelis @ 2008 12 03, 12:24)
Man rodos, kad to pleduko kraštelis megztas viena gera viena bloga, kitoj eilėj kur gera ten bolga ir atv.

O čia mano darbelis
user posted image


Aciu,pabandysiu taip apmegzti krastelius thumbup.gif

Grazus tavo darbelis thumbup.gif

Atsakyti
Sveikos Mergytės 4u.gif

Kiek grožių prisižiūrėjau wub.gif
Planuoju ir aš užsiimti mezginiukais.

Gal galit pasakyt kelinto Nr vašeliu neriat savo darbelius. Aš norėčiau minkšto putlaus iš ne plonų siūlų pleduko, tai ir mąstau, kelinto numeriuko vašiuką naudoti.


QUOTE(astulia @ 2008 09 12, 17:10)
turiu, kur siusti  mirksiukas.gif


Sveikutė,
gal galėtum ir man atsiųsti to rožinio pleduko schemutę. Parašysiu paštą į AŽ. Dėkoju. 4u.gif
QUOTE(Pookelis @ 2008 12 03, 14:24)
O čia mano darbelis
user posted image


ir iš tavęs labai norėčiau gauti schemutę 4u.gif

Visoms gražios savaitės ir gražių idėjų pledukams mirksiukas.gif
Atsakyti