Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Pookelis @ 2008 11 08, 17:55)

dabar tai susipainiojau swoon.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
na, pagaliau, i pabaiga mano anklodele. dar liko apnerti ir isplauti ax.gif
user posted image
user posted image
dar nesugalvojau, kaip apnersiu. pamenu, kad kazkur buvo linkas i apnerrimus. andysiu ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 11 16, 20:51)
na, pagaliau, i pabaiga mano anklodele. dar liko apnerti ir isplauti 


wooooow, kaip gražu wub.gif o čia megzta, ania? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 11 16, 22:31)
wooooow, kaip gražu  wub.gif  o čia megzta, ania?  rolleyes.gif

Aciu 4u.gif
ne, cia nerta. pradzioje tinklas nunertas, o tada spalvotais siulais pyneles ineriau smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Mur mur nuostabus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 11 16, 21:36)
Aciu  4u.gif
ne, cia nerta. pradzioje tinklas nunertas, o tada spalvotais siulais pyneles ineriau  smile.gif


kaip įdomiai čia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 11 16, 21:36)
pradzioje tinklas nunertas, o tada spalvotais siulais pyneles ineriau  smile.gif

Mur mur, papasakok plačiau, kokias ir kaip pyneles nėrei? Ar pledukas nesigavo truputį kietokas? g.gif

Ar jau apnėrei jį? Pasirodyk prašom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2008 11 21, 19:39)
Mur mur, papasakok plačiau, kokias ir kaip pyneles nėrei? Ar pledukas nesigavo truputį kietokas? g.gif

Ar jau apnėrei jį? Pasirodyk prašom thumbup.gif


siandien kaip tik islyginau ir sulankscius jau buvau smile.gif gavosi labai minkstutis ir lengvutis ir dar svelnus. beje labai plonas, bet siltas. kai ranka budavo po anklodele kol inerdavau pyneles, tai net sukaisdavo. esu patenkinta tais siulais, nors ir nepigiai gavosi (vien tinklui nunerti prireike 8 ar 9 matkeliu po 6lt).

pyneles tiesiog inertos. papasakot net nemoku biggrin.gif idedu foto is arti gal aiskiau bus. jei nebus aisku, tai ieskosiu tos knygeles is kurios ir neriau smile.gif
user posted image

o apneriau paciu paprasciausiu rasteliu smile.gif
user posted image

siulai tik ne print. nors esmes nekeicia, jie melanzinius siuliukus vadina print. o vienspalviai be "print" zodelio:
user posted image
Atsakyti
Vajeee, Mur mur, kaip gražiai tau čia viskas gavosi wub.gif wub.gif

Labai ačiū už paaiškinimus 4u.gif
O kaži kaip blogoji pleduko pusė atrodo? Kaip ten tos pynutės, ar gražiai matosi, ar nereikia jokio pamušaliuko pasiūti? blush2.gif
Atsakyti
4u.gif aciu mergaites uz grazius zodzius 4u.gif

kita puse gavosi gerai. vakare ikelsiu fotke is arciau blogosios puses. tikrai nebereikia uzsiuti.
Atsakyti
Mur mur, o gal galėtum įdėt tą pavyzduką, kaip tas pyneles įnėrei? niekad nesu taip bandžius ir nesu mačius, kaip tai daroma blush2.gif tai nelabai ir įsivaizduoju bigsmile.gif
Atsakyti
stai smile.gif blogoji puse smile.gif

user posted image

Astulia,

siandien visus siulus ir zurnalus sutvarkiau ir sudejo vyras aukstai. tokia enciklopedija liko, tai ten paziuresiu. jei ka, tai gruodzio pradzioje paieskosiu (kai busiu jau be pilvuko) ax.gif truputi ne i tema, atsiprasau, pasilikau tik sampleri siuvinejimui, kada vis pripuolusi pasiuvinesiu biggrin.gif
Atsakyti