Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Karusia @ 2008 09 19, 17:39)
žiūrėkit klonuotojos ką radau video pamokos megžti meškiukus biggrin.gif

dėkui už nuodorą...narplioju tuos meškiukus....tik gal siūlus ne tokius pasiėmiau,,,nu bet žiūrėsim, kas išeis.
būčiau dar labai dėkinga, jei kas pamokytų gražiai sunerti atskirus kvadratėlius
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 10 01, 10:57)
dėkui už nuodorą...narplioju tuos meškiukus....tik gal siūlus ne tokius pasiėmiau,,,nu bet žiūrėsim, kas išeis.
būčiau dar labai dėkinga, jei kas pamokytų gražiai sunerti atskirus kvadratėlius

tikrai sioje temeleje kazkur yra ir nuoroda i filmuka, ir aprasymas, kaip graziai sunerti kvadratelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 01, 11:33)
tikrai sioje temeleje kazkur yra ir nuoroda i filmuka, ir aprasymas, kaip graziai sunerti kvadratelius  mirksiukas.gif

reikia pasieiškot, bet va dabar užimta meškių nėrimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 10 01, 11:34)
reikia pasieiškot, bet va dabar užimta meškių nėrimu  blush2.gif

labai pazistamas jausmas lotuliukas.gif man regis, jei teisingai pamenu, po 18 psl. kazkur
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 01, 11:47)
labai pazistamas jausmas  lotuliukas.gif man regis, jei teisingai pamenu, po 18 psl. kazkur

ačiū, 22 psl.
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 10 01, 08:18)
Man rodos, kad čia paprastas žemas stulpelis. O kvarbatkos gal taip daromos: nuneriamas kvadratas, o tada apneriamas neriant iš vienos akies po du ar daugiau stulpelių. Išsimegzk vieną kvadratą kaip pavz. išmėgink kelis var. ir pamatysi.
O siūlus, aš manau, reikia rinktis vilnonius ar pusiau, kad būtų šilta. Merino vilna labai gerai, bet branguuuu doh.gif


Ačiuks, reiks bandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 10 01, 07:18)
Man rodos, kad čia paprastas žemas stulpelis. O kvarbatkos gal taip daromos: nuneriamas kvadratas, o tada apneriamas neriant iš vienos akies po du ar daugiau stulpelių. Išsimegzk vieną kvadratą kaip pavz. išmėgink kelis var. ir pamatysi.
O siūlus, aš manau, reikia rinktis vilnonius ar pusiau, kad būtų šilta. Merino vilna labai gerai, bet branguuuu doh.gif

As ir taip pat megsciau - pirma kvadratuka, o paskui ji apnerciau bangelemis.
Siuliukai tai manau tinka visokie, sakyciau ir akriliniai (na dar priklauso kokia pleduko paskirtis), nes rastelis ne kiaurarastis, o ir bangeles sunkumo prides.
Atsakyti
neriu tuos meškius...biškį savaip improvizuoju, bet esmė - vidury tas meškinas tongue.gif kai baigsiu, pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau baigiau nerti meškių lovatiesę į lovytę. Viskas, čia paskutinis narpliojimas vaikui, nes jaučia, kad pradėtas darbas ir nebaigtas ir neskuba...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 10 11, 13:23)
Pagaliau baigiau nerti meškių lovatiesę į lovytę. Viskas, čia paskutinis narpliojimas vaikui, nes jaučia, kad pradėtas darbas ir nebaigtas ir neskuba...


oj, koks linkamas apklotėlis thumbup.gif labai šauniai gavosi bigsmile.gif linkiu, kad tavo pilvuko gyventojas (-a) kuo greičiau ateitų pas tuos meškiukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 10 11, 18:17)
oj, koks linkamas apklotėlis  thumbup.gif  labai šauniai gavosi  bigsmile.gif  linkiu, kad tavo pilvuko gyventojas (-a) kuo greičiau ateitų pas tuos meškiukus  mirksiukas.gif

dėkui blush2.gif
mes jau laukiam nesulaukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 10 11, 17:28)
dėkui  blush2.gif
mes jau laukiam nesulaukiam  bigsmile.gif


įsivaizduoju, kad jau labai sunku beišlaukt to išsvajoto kūdikėlio, kai jau tiek mažai beliko wub.gif
Atsakyti