Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(astulia @ 2008 09 24, 07:40)
paziurek pacioj pirmoj Sandra--mandra nuotraukoj, ten matosi skylute kedutes uzsegimui  mirksiukas.gif

ups dabar tik pamaciau biggrin.gif
nestukei atleistina blush2.gif
Atsakyti
Gal nėrusios/mesgusios pledukus galėtų pasakyti, kiek ir kokių siūlų reikėjo ir pleduko matmenis. Aš vis renkuos neišsirenku pleduko, bet visus darbelius užbaigiau, tai jau greit reiks nuspręst galutinai, tai jau pradedu galvot apie siūlus. Mezgant turbūt reikia mažiau nei neriant. Ir iš vis, ar neriant tas pledas minkštas gaunas? 500g siūlų turbūt per akis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 25, 16:31)
Gal nėrusios/mesgusios pledukus galėtų pasakyti, kiek ir kokių siūlų reikėjo ir pleduko matmenis. Aš vis renkuos neišsirenku pleduko, bet visus darbelius užbaigiau, tai jau greit reiks nuspręst galutinai, tai jau pradedu galvot apie siūlus. Mezgant turbūt reikia mažiau nei neriant. Ir iš vis, ar neriant tas pledas minkštas gaunas? 500g siūlų turbūt per akis... g.gif


ismatavimai pleduku ivairus, nera grieztai numatyta. tai gali buti ir vystiklo dydzio ir beveik 100x100 ir pan.
minkstumas priklauso nuo rasto ir siulo, bei kaip standziai nersi, kokio dydzio vaselis bus smile.gif is iriso tikrai minkstos anklodeles nebus tongue.gif
kazkada bandziau nerti be uzmertimu is medvilniniu (tokiu blizgiu) siulu, tai vos pamezgus, gavosi toks sunkus, kaip kultuve blink.gif
tikriausia reikia bandytis, tada geriausiai susidarys vaizdas.
del siuliuku, tai ne tik svorio reikia ziurreti, bet ir metrazo. parduotuveje visada akcentuoja.
as pati dabar neriu is vaikisku merinu vilnos siuliuku. siuliukas plonas, vaselis irgi dydzio 2.10. bet gaunasi labai svelnus ir minkstas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 04 08, 16:52)

Jergau, kaip man tokį grožį iššifruot ir nusinert??????????? wub.gif wub.gif
Jau kokią savaitę aš į jį seilę varvinu, bet niekaip negaliu suprast, KAIP jį nert? unsure.gif Merginos, gal jūs galit man padėt? Na, gal kuri kokio panašaus raštuko schemą turit? Siaubas, kaip aš jo noriu!! bigsmile.gif
Atsakyti
Yra aprašymas, bet.... anglų k.
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 26, 07:27)
Yra aprašymas, bet.... anglų k.

Pookeli, būk geras, duok man tą aprašymą nors ir arabų kalba!!!!!! Kaip nors išsiaiškinsiu, vajeeeee, koks man gražus šis pledukas wub.gif
Atsakyti
Sukėliau aprašymus į Fotki, bet ten kažkas grybauja... Rašo 21 foto, bet rodo tik 4. Gal vėliau atsigaus, jei ne pakartosiu...
http://public.fotki.com/eglema/darbai/
Atsakyti
Ačiū, Pookeli, viską radau, bandysiu šifruot tuos šuniukus 4u.gif

Bet ten tokios mažytės nuotraukytės, nieko neįmatau unsure.gif verysad.gif Gal tu galėtum man atsiųst į e-mail'ą jas didesnes (jei, žinoma, turi)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valionaa: 28 rugsėjo 2008 - 20:44
Parašyk man į až emailą, atsiųsiu, bet ar bus geresnė kokybė tai nepažadu...
Atsakyti
jo, skylutę tam specialiai dariau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės mirksiukas.gif Labai noriu nusinert štai tokį pleduką. Kas galėtų man paaiškint, kaip tai daryti? Atrodo, kad nerta su vienu užmetimu ax.gif Kaip tuos kvarbatkiukus padaryt? Iš kokių siūliukų geriausia nert kaži?

user posted image
Atsakyti
Man rodos, kad čia paprastas žemas stulpelis. O kvarbatkos gal taip daromos: nuneriamas kvadratas, o tada apneriamas neriant iš vienos akies po du ar daugiau stulpelių. Išsimegzk vieną kvadratą kaip pavz. išmėgink kelis var. ir pamatysi.
O siūlus, aš manau, reikia rinktis vilnonius ar pusiau, kad būtų šilta. Merino vilna labai gerai, bet branguuuu doh.gif
Atsakyti