Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

bigsmile.gif
kiek cia groziu prisiziurejau
nors megsti nelabai megeja, man geriau siuti
bet susizavejau labai
sitas paskutinis tai is vis ssuperinis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2008 09 12, 18:55)
gal turi schemute?  blush2.gif
Papildyta:

va cia tai grozis  wub.gif vat ash tai tikrai nepatyrusi, tokio niekaip nenumegzsciau  verysad.gif


kaip grazu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 09 19, 13:52)
Mezgi ripsu ratu nuo vidurio ir kiekvienoj eilėj uždedi po vieną akį vis toj pačioj vietoj. 4 kartus vienoj eilėj.
Prireiks dviejų porų virbalų sujungtų viela, nes laaaabai didelis akių skaičius pabaigoj gaunasi.  4u.gif
Papildyta:
Bet čua jau pabaigoj, tų ilgųjų prireiks o iš pradžių - eina tie 5 virbaliukai,  kur kojinėm megzti. Net nežinau, kaip lietuviškai vadinti ir tuos ir kitus  lotuliukas.gif

o kaip pati pradžia? Kaip pradėt? kiek akių uždėt???
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 21, 21:44)
lauksim klonuoto rezultato biggrin.gif 
as dabar mergaitiska tuoj pradesiu,toks kaip meskiukai,tik paneles vidury.irgi klonuosiu,tai biesas zino,kas gausis

žiūrėkit klonuotojos ką radau video pamokos megžti meškiukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 19, 17:39)
žiūrėkit klonuotojos ką radau video pamokos megžti meškiukus biggrin.gif

aaaa reikėjo man šnd eiti į parduotuvę doh.gif kadangi bandžiau ankščiau nerti meškukių pleduką savo dukrytei wub.gif , tačiau man meškis kažkoks klonas gavosi doh.gif , tai atsisakiau minties ir nutariau nerti pleduką iš 2 spalvų kvadradukų.... šnd nusipirkau vilnos siūlų 2 spalvų, o dabar žiuriu įdėta nuruda su video kur viskas aišku nuo A iki Z thumbup.gif

ne į temą blush2.gif : bet dabar man klausimas toks : meškukių pledukui ryškiai 2 spalvų per mažai, norsi spalvotesnio, bet ar pakeistų man parduotuvėje ( Midara ) vienodos spalvos siūliukus į kitos spalvos g.gif ( čekio neėmiau, tai neturiu jo )
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2008 09 19, 21:36)
ar pakeistų man parduotuvėje ( Midara ) vienodos spalvos siūliukus į kitos spalvos  g.gif  ( čekio neėmiau, tai neturiu jo )


labai abejoju, o dar ypac be cekio... schmoll.gif bet pabandyti gali, niekas per galva neduos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 19 rugsėjo 2008 - 22:42
QUOTE(J@lanta @ 2008 09 19, 22:36)
bet ar pakeistų man parduotuvėje ( Midara ) vienodos spalvos siūliukus į kitos spalvos  g.gif  ( čekio neėmiau, tai neturiu jo )


kokioje pardeje pirkai? kada?
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2008 09 19, 16:07)
o kaip pati pradžia? Kaip pradėt? kiek akių uždėt???

Ten rašo, kad pradėti nuo 4 akių, perdėti jas ant dviejų virbalų ir megzti ratu.
Atsakyti
ne pledukas, bet vokelis
va dariau tokį, kad į kėdutę būtų galima dėti, nes kitokį šiltą į vežimą turiu...



user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 09 23, 07:38)
ne pledukas, bet vokelis
va dariau tokį, kad į kėdutę būtų galima dėti, nes kitokį šiltą į vežimą turiu...
user posted image

grazus vokelis, bet vat klausimas iskilo, kaip masinines kedutes dirzelius per kojytes persegsi?
aisku persegt imanoma, bet esu macius kad vaizdelis nekoks schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 23 rugsėjo 2008 - 22:41
QUOTE(<emigrante> @ 2008 09 23, 23:37)
grazus vokelis, bet vat klausimas iskilo, kaip masinines kedutes dirzelius per kojytes persegsi?
aisku persegt imanoma, bet esu macius kad vaizdelis nekoks  schmoll.gif

Taigi tam ir padaryta skylė ir kaip suprantu foto tą ir pademonstruoja rolleyes.gif
Papildyta:
Jei kartojuos, tai nepykit http://picasaweb.goo...com/lindabr601/
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 09 23, 22:37)
grazus vokelis, bet vat klausimas iskilo, kaip masinines kedutes dirzelius per kojytes persegsi?
aisku persegt imanoma, bet esu macius kad vaizdelis nekoks  schmoll.gif


paziurek pacioj pirmoj Sandra--mandra nuotraukoj, ten matosi skylute kedutes uzsegimui mirksiukas.gif
Atsakyti