Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Lexana @ 2008 08 21, 19:04)
Aišku, tadum bandysiu ir aš klonuoti lotuliukas.gif meškiukus. smile.gif Pasipaišysiu schemutę ir nersiu. Tikiuosi per porą savaitėlių pledą nunerti. smile.gif

lauksim klonuoto rezultato biggrin.gif
as dabar mergaitiska tuoj pradesiu,toks kaip meskiukai,tik paneles vidury.irgi klonuosiu,tai biesas zino,kas gausis
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 21, 20:44)
lauksim klonuoto rezultato biggrin.gif 
as dabar mergaitiska tuoj pradesiu,toks kaip meskiukai,tik paneles vidury.irgi klonuosiu,tai biesas zino,kas gausis


na, ir sugebejimai bigsmile.gif as tai tik pagal schemas ir labai tikslius aprasymus, kitaip nemoku blush2.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as pabaigiau savo pilvelio gyventojai pleduka ax.gif Galvojau kad truputi kitaip gausis, bet kaip gavos taip rolleyes.gif Cia mano tik antras pabaigtas darbelis, tikiuos ateityje bus daugiau mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2008 08 22, 13:29)
Pagaliau ir as pabaigiau savo pilvelio gyventojai pleduka ax.gif  Galvojau kad truputi kitaip gausis, bet kaip gavos taip rolleyes.gif Cia mano tik antras pabaigtas darbelis, tikiuos ateityje bus daugiau mirksiukas.gif
user posted image

liux wink.gif smagu bus maziukui tokiu uzsikloti thumbup.gif
is siltu siuliuku nerei?
Atsakyti
laaabai mielas uzklotelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2008 08 22, 14:29)
Pagaliau ir as pabaigiau savo pilvelio gyventojai pleduka ax.gif  Galvojau kad truputi kitaip gausis, bet kaip gavos taip rolleyes.gif Cia mano tik antras pabaigtas darbelis, tikiuos ateityje bus daugiau mirksiukas.gif
user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 22, 15:00)
liux wink.gif smagu bus maziukui tokiu uzsikloti thumbup.gif
is siltu siuliuku nerei?

Mezgiau is 100% vilnos- kad butu silta rolleyes.gif

QUOTE(astulia @ 2008 08 22, 16:43)
laaabai mielas uzklotelis  wub.gif

aciu wub.gif
Atsakyti
nu va kokiu graziu darbeliu mamytes kaip visada priruosusios
thumbup.gif

as tai irgi pradejau savo kleckiukui pleduka megzt. kolkas turiu kokius 25 cm tik doh.gif kadangi mezgu is gan plono merinosu vilnytes siulo su 3 nr virbalais perliniu rastu tai.... doh.gif tikrai nesigaus kaip cia kazkuriai mamytei per 6 dienas pledukas blush2.gif dabar galvoju ar isvis spesiu iki leliuko gimimo ji numegzt doh.gif tikiuosi bent didziaja dali iveiksiu, nes gimnus leliukui taigi laiko mezgimui nebelabai bus unsure.gif

kai tik baigsiu - ikelsiu parodyt rolleyes.gif
Atsakyti
Buvo nebuvo, jei ką pasikartosiu http://picasaweb.goo...adriello/Mantas
Atsakyti
kokiu ten groziu prisiziurejau wub.gif ir kai ka issirinkau clap_1.gif
Atsakyti
Oi kiek čia grožybių prisižiūrėjau, bet labiausiai įstrigo šie:

QUOTE(Olaiva @ 2008 08 10, 17:43)
oj,jau tie meskiukai  doh.gif pagaliau baigiau visus nunerti,liko baltais siulais,apnerti juos,paskui sunerti ir vel visa dekuti apnerti.maniau,kad bus greiciau...

user posted image



QUOTE(astulia @ 2008 08 16, 13:28)
parodysiu savo procesa  ax.gif  dar nebaigtas, pritrukau siulu, o niekaip laiko nerandu iki parduotuves nueit  hihihi.gif bet ten jau nebedaug liko  bigsmile.gif

user posted image



Gal galite pasakyti, kokiu raštu nertos širdelės ir meškiukas? Radau schemą, bet nesuprantu, ką reiškia DC in front LP of row before last...

Kažkuri ieškojote meškiukų schemos, tai ji yra čia: meškiukas, bet aš tai tų sutrumpinimų neįskaitau smile.gif

O čia mano senai nertas pledukas, tiksliau - pledas: čia, tik gal raštas ne itin gerai matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvelė: 10 rugsėjo 2008 - 00:08
meskiuka neriau paprastu "langeliniu" rastu, ar kaip ji pavadinus lotuliukas.gif as ten tu aprasymu irgi nelabai supratau, tie pilni langeliai turejo buti iskile, bet as nemokejau ju padaryt, tai palikau taip, kaip dabar yra biggrin.gif
Atsakyti