Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

parodysiu savo procesa ax.gif dar nebaigtas, pritrukau siulu, o niekaip laiko nerandu iki parduotuves nueit hihihi.gif bet ten jau nebedaug liko bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 16 rugpjūčio 2008 - 12:28
QUOTE(astulia @ 2008 08 16, 13:28)
parodysiu savo procesa  ax.gif  dar nebaigtas, pritrukau siulu, o niekaip laiko nerandu iki parduotuves nueit  hihihi.gif bet ten jau nebedaug liko  bigsmile.gif

Labai gražus wub.gif

Ir tas is kvadratėlių su meškiukais irgi super
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 08 16, 11:28)
parodysiu savo procesa  ax.gif  dar nebaigtas, pritrukau siulu, o niekaip laiko nerandu iki parduotuves nueit  hihihi.gif bet ten jau nebedaug liko  bigsmile.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , isivaizduoju koks bus grozis kai pabaigsi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 08 16, 13:48)
Labai gražus wub.gif



QUOTE(mamkaa @ 2008 08 17, 13:27)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , isivaizduoju koks bus grozis kai pabaigsi  wub.gif


aciuks.gif tik dabar dar mastau, koki dar krasciuka reiks apnert mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 08 16, 13:28)
parodysiu savo procesa  ax.gif  dar nebaigtas, pritrukau siulu, o niekaip laiko nerandu iki parduotuves nueit  hihihi.gif bet ten jau nebedaug liko  bigsmile.gif


oho koks didelis irgrazus 4u.gif o kokie ismatavimai? per kiek laiko tiek nunerei?
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 08 18, 13:29)
oho koks didelis irgrazus  4u.gif  o kokie ismatavimai? per kiek laiko tiek nunerei?


plotis gavos kazkur 98 cm, o i auksti tai dar augs, nes dar nebaigtas, bet jau yra 85 cm. tik pagal schema, tie pilni langeliai turetu iskilus gautis, bet man neisejo, kazkuri bande paaiskint, bet man nedaejo blush2.gif o neriasi tai labai greit, taip vakarais prisesdavau ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 08 18, 16:03)
plotis gavos kazkur 98 cm, o i auksti tai dar augs, nes dar nebaigtas, bet jau yra 85 cm. tik pagal schema, tie pilni langeliai turetu iskilus gautis, bet man neisejo, kazkuri bande paaiskint, bet man nedaejo  blush2.gif o neriasi tai labai greit, taip vakarais prisesdavau ir viskas.


o siuliukais kokiais?
zinai, dar ir geriau, kad lygus tie pilni langeliai 4u.gif galesi lelyte ne tik uzkloti, bet ir suvinioti ir nespaus soneliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 08 18, 16:20)
o siuliukais kokiais?
zinai, dar ir geriau, kad lygus tie pilni langeliai  4u.gif  galesi lelyte ne tik uzkloti, bet ir suvinioti ir nespaus soneliu  4u.gif


gal taip ir geriau mirksiukas.gif

o siuliuku nezinau ar tokiu LT yra, as cia tik tokiais ir neriu user posted image 100 proc. medvilne
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 08 16, 13:28)
parodysiu savo procesa  ax.gif  dar nebaigtas, pritrukau siulu, o niekaip laiko nerandu iki parduotuves nueit  hihihi.gif bet ten jau nebedaug liko  bigsmile.gif

user posted image

Be galo krupštus darbelis, pagiriamasis žodis Mamytei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 18, 17:46)
Be galo krupštus darbelis, pagiriamasis žodis Mamytei thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


labai aciu 4u.gif tik as dar ne mamyte, tik planuose turiu tiek daug darbeliu prisiplanavus, kad jau dabar pradedu po truputi ruostis busimam kada nors mazyliui hihihi.gif
Atsakyti
labukas.

cia ne apie pledus, bet darbsciuju mergaiciu galvoju paklausiu, nes radau sita pvz jusu temelej - gal kas nors turite scemute kaip megzti sta tokius daiktus? http://image043.myli...01935708hr5.jpg

aciu labai uz patarimus
Atsakyti
Va mano lobyne pažiūrėt gali pavyzdžių, yra ir aprašymų http://public.fotki....stes/page2.html
Atsakyti