Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

Siūlau nusinerti kūdikiui labai gražų pleduką:
http://madam.mylivep...69_49195647.jpg
Čia rasite dar daug gražių dalykėlių. Gaila, kad nepavyko įkelti paveiksliuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bembis: 14 rugpjūčio 2008 - 15:45
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 08 14, 11:38)
matai kaip su tuo akrilu  unsure.gif
na bet kadangi as jo vakar uzsipirkau, tai ka dabar daryt?nieko nemegzti? galvoju gal vistiek megzti pleduka, juk tiesiai prie leliuko kuno jis nesilies, per drabuzelius gi, tai gal ir nieko  g.gif  o kita karta tai jau zinosiu  cool.gif
Papildyta:

o kokie cia kazin siulai  g.gif  nes as kaip tik vakar susipirkau panasias spalvas, tai ziuriu kad labai graziai gali gautis  blush2.gif

na ziurint kokia paskirtis pleduko. Jei naudosi kaip uzklojimui laukuti (juk leliukas bus su rubeliais) tai manau tinka ir akriliniai. Vat jeigu tu nuoga leliuka suktum i akrilini pleduka - tai gal ir butu siurkstota vaikuciui. Mano tas geltonai-melynas is 100 akrilo, nes cia ne LT - nera tokio pasirinkimo kokio noreciau.
kucci_kucci manau nerk ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 08 14, 15:55)
na ziurint kokia paskirtis pleduko. Jei naudosi kaip uzklojimui laukuti (juk leliukas bus su rubeliais) tai manau tinka ir akriliniai. Vat jeigu tu nuoga leliuka suktum i akrilini pleduka - tai gal ir butu siurkstota vaikuciui. Mano tas geltonai-melynas is 100 akrilo, nes cia ne LT - nera tokio pasirinkimo kokio noreciau.
kucci_kucci manau nerk ir bus  thumbup.gif

kuriam psl tavo pledukas? blush2.gif
taip, pleduka as naudosiu tik siaip uzkloti, o ne i ji ivynioti leliu mirksiukas.gif

va apie nerima - tai as mastau ar is akriliniu siulu galima nerti??kazkaip neisivaizduoju blush2.gif aisku isulu daugiau susinaudos tai neriant, g.gif nes visur neriant daugiau siulu reikia
Atsakyti
QUOTE(bembis @ 2008 08 14, 14:41)
Siūlau nusinerti kūdikiui labai gražų pleduką:
http://madam.mylivep...69_49195647.jpg
Čia rasite dar daug gražių dalykėlių. Gaila, kad nepavyko įkelti paveiksliuko.

gaila kad puslapiuke tik pavyzdukai, be schemuciu. As dar nesu tokia profe, kad uzmetus aki galeciau nunert panasu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bembis @ 2008 08 14, 15:41)
Siūlau nusinerti kūdikiui labai gražų pleduką:
http://madam.mylivep...69_49195647.jpg
Čia rasite dar daug gražių dalykėlių. Gaila, kad nepavyko įkelti paveiksliuko.

tai idek nuoroda, kur taviskis pledukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 08 14, 14:58)
kuriam psl tavo pledukas?   blush2.gif
taip, pleduka as naudosiu tik siaip uzkloti, o ne i ji ivynioti leliu  mirksiukas.gif


nepamenu kokiam puslapi jau buvau idejus, tikiuos mergates nesupyks jei idesiu vel, va cia pledukas

stambiu planu va cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 14 rugpjūčio 2008 - 16:05
QUOTE(<emigrante> @ 2008 08 14, 16:03)
nepamenu kokiam puslapi jau buvau idejus, tikiuos mergates nesupyks jei idesiu vel, va cia pledukas

stambiu planu va cia

ai atsimenu sita thumbup.gif thumbup.gif per kiek laiko nunerei??? as tai itariu kad megsiu is to akrilo, nes neisivaizduoju kaip nertas atrodys is tokiu siulu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 08 14, 15:24)
ai atsimenu sita  thumbup.gif  thumbup.gif per kiek laiko nunerei??? as tai itariu kad megsiu is to akrilo, nes neisivaizduoju kaip nertas atrodys is tokiu siulu  rolleyes.gif

kad matai, as i darbeli vazineju (50 km nuo namu), full time, tai tik vakarais panerdavau po kokis 5 kvadratukus, tai uztrukau berods 2-3 savaites blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 14, 00:10)
o cia mano meškiniškiškas užklotėlis. š dienų darbas . dar šiltas nuo lygintuvo smile.gif ryt mažius jau ras prabudęs.žiūrėsim,ar patiks jam smile.gif

user posted image



user posted image user posted image

jetus koks grozis, saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 14 rugpjūčio 2008 - 18:12
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 14, 00:10)
Olesta,grazus  mirksiukas.gif grazus rastai ishsimezge su tokiais siulais smile.gif

o cia mano meškiniškiškas užklotėlis. š dienų darbas . dar šiltas nuo lygintuvo smile.gif ryt mažius jau ras prabudęs.žiūrėsim,ar patiks jam smile.gif

user posted image

user posted image

na super apklotelis,labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2008 05 13, 10:32)
Ikeliu rastus pledukus internete, tik negaliu atsakyti kur juos buvau radusi  blush2.gif

Siulu aprasymai ir nerimas pagal pavadinimus: Aprasymas1 Aprasymas2

Pirmas Meskiukas:  (Kuri dariau, man reikejo: 3 baltu, 2 melsvu, ir po 1 geltona, melyna ir morkava siulu spules. Anksciau minejau zinuteje kokius siulus naudojau). Pleduko vaizdas1 schemute1_1 schemute1_2
Antras Meskiukas: Pleduko vaizdas2 schemute2_1 schemute2_2
Trecias Meskiukas: Pleduko vaizdas3 schemute3_1 schemute3_2
Ketvirtas Meskiukas: Pleduko vaizdas4 schemute4_1 schemute4_2
Penktas Meskiukas: Pleduko vaizdas5 schemute5_1 schemute5_2
Sestas Meskiukas: Pleduko vaizdas6 schemute6_1 schemute6_2
Septintas Meskiukas: Pleduko vaizdas7 schemute7_1 schemute7_2
Astuntas Tigras: Pleduko vaizdas8 schemute8_1 schemute8_2


fantastika! as be zodziu! is tikruju nepaprastai grazu! tik del vieno dalyko nesu tikra-nuotraukoje atrodo nertas, taciau pagal schema-megztas, tai kaip vis tik ar zinai> manau megztas.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2008 08 14, 22:55)
fantastika! as be zodziu!  is tikruju nepaprastai grazu! tik del vieno dalyko nesu tikra-nuotraukoje atrodo nertas, taciau pagal schema-megztas, tai kaip vis tik ar zinai> manau megztas....  g.gif


Na as matau, kad nertas vaseliu smile.gif
Atsakyti