Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Olesta @ 2008 08 13, 20:36)
Man irgi buvo tokia dilema, bet ką jau padariau, tą padariau, pirmas blynas ir siūtasis ir megztasis-apnertasis 4u.gif bandau įkelti nuotrauką wub.gif
http://www.talpink.c...re0114ff2e.html


labai simpatiskas apklotelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 13 rugpjūčio 2008 - 20:53
Olesta,grazus mirksiukas.gif grazus rastai ishsimezge su tokiais siulais smile.gif

o cia mano meškiniškiškas užklotėlis. š dienų darbas . dar šiltas nuo lygintuvo smile.gif ryt mažius jau ras prabudęs.žiūrėsim,ar patiks jam smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ačiū 4u.gif tie raštai tai visai netyčia gavosi, nes siūlas margiukas buvo, aš šiaip ten įžiūriu šį tą, jei nepatingėčiau išsiuvinėti, tai gal gautųsi įdomesnis apklotukas ax.gif tik siuvinėtoja iš manęs toia kaip ir mezgėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 08 14, 04:26)
Ačiū 4u.gif tie raštai tai visai netyčia gavosi, nes siūlas margiukas buvo, aš šiaip ten įžiūriu šį tą, jei nepatingėčiau išsiuvinėti, tai gal gautųsi įdomesnis apklotukas ax.gif tik siuvinėtoja iš manęs toia kaip ir mezgėja doh.gif

As Seni Besmegeni iziuriu biggrin.gif
Atsakyti
Olaiva, tavo uzbaigta meskinija thumbup.gif

Olesta, thumbup.gif atrodo melanziniai siuliukai tokiame vientisame darbelyje. darbelis graziai atrodo. toks paprastas, bet atrodo labai mielai ir jaukiai.
Atsakyti
na jungiuosi ir as i jusu pleduku mezgejeliu buri 4u.gif 4u.gif
visu jusu numegzti/nunerti pledukai labai mieli, tikiuosi man ir gausis kazkas panasiai ax.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif
kelis psl atgal skaiciau, kad vaikuciui 100%akrilo siulai nera gerai, bet nesuprantu kodel - kad siurkstus? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 08 14, 11:55)
na jungiuosi ir as i jusu pleduku mezgejeliu buri  4u.gif  4u.gif
visu jusu numegzti/nunerti pledukai labai mieli, tikiuosi man ir gausis kazkas panasiai  ax.gif  ax.gif  4u.gif  4u.gif
kelis psl atgal skaiciau, kad vaikuciui 100%akrilo siulai nera gerai, bet nesuprantu kodel - kad siurkstus? blush2.gif  ax.gif

pabandysiu atsakyti, akrilas yra sintetika, kas is esmes nera rekomenduoja vaikuciams, net ir suaugusiems. esu girdejusi, kad akrilas gaunamas perdirbant naftos produktus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 08 14, 11:31)
pabandysiu atsakyti, akrilas yra sintetika, kas is esmes nera rekomenduoja vaikuciams, net ir suaugusiems. esu girdejusi, kad akrilas gaunamas perdirbant naftos produktus  verysad.gif

as tai meskiukus mezgiau is 50 medvilne ir 50 akrilas.nes ir spalvu buvo didesnis pasirinkimas,negu vilnoniu.ir toks standesnis gavosi uzklotelis.o vilnoniu kelias spalvas turejau,tai kai pabandziusi numegzti ishskalbiau,tai kelios spalvos nudaze balta siula verysad.gif
Atsakyti
labai liudna, kai padaryta darbeli sugadina vanduo del siulu dazo.

gal todel kartais tenka rinktis maziau spalvinga, bet "sveikesni" siuliuka mirksiukas.gif
paziuresim kaip manieji sertifikuotieji siuliukai, ar ne dazys. o spalvos tai tikrai labai grazios bigsmile.gif na, ir kaina blush2.gif tai tikiuosi, kad nedazys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 14 rugpjūčio 2008 - 12:21
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 13, 23:10)
o cia mano meškiniškiškas užklotėlis. š dienų darbas . dar šiltas nuo lygintuvo smile.gif ryt mažius jau ras prabudęs.žiūrėsim,ar patiks jam smile.gif


labai grazutis uzklotelis wub.gif bet kokio jis plocio? labai siaurutis atrodo ax.gif
Atsakyti
matai kaip su tuo akrilu unsure.gif
na bet kadangi as jo vakar uzsipirkau, tai ka dabar daryt?nieko nemegzti? galvoju gal vistiek megzti pleduka, juk tiesiai prie leliuko kuno jis nesilies, per drabuzelius gi, tai gal ir nieko g.gif o kita karta tai jau zinosiu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 25, 16:14)
Na va, savo būsimam sūneliui numezgiau ir auksiniais siūliukais apnėriau tokį pleduką..  Pirmą kartą užsiėmiau rankdarbiais  doh.gif biggrin.gif jau sekantį renkuosi daryt..

user posted image

o kokie cia kazin siulai g.gif nes as kaip tik vakar susipirkau panasias spalvas, tai ziuriu kad labai graziai gali gautis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 08 14, 12:23)
labai grazutis uzklotelis  wub.gif  bet kokio jis plocio? labai siaurutis atrodo  ax.gif

60*120 cm. pagal standartines lovytes matmenis dariau wink.gif
Atsakyti