Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Mur mur @ 2008 08 04, 07:16)
Emigrante, tikrai galetum pasidalinti kaip taip graziai sunerei kvadraciukus


oi, kad as jau labai paprastai juos suneriau blush2.gif
sudejau 2 kvadratukus i viena, gerosios puses i virsu. Ir neriau stulpelius su uzmetimu. Tik ne abu jungiau, o po viena. Brrr, kaip cia paaiskit - stulpelis su uzmetimu i priekinio kvadratuko akyte, po to stulpelis su uzmetimu i galinio kvadratuko akyte. Nekokia is manes mokytoja, bet manau supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 08 05, 15:02)
oi, kad as jau labai paprastai juos suneriau  blush2.gif
sudejau 2 kvadratukus i viena, gerosios puses i virsu. Ir neriau stulpelius su uzmetimu. Tik ne abu jungiau, o po viena. Brrr, kaip cia paaiskit - stulpelis su uzmetimu i priekinio kvadratuko akyte, po to stulpelis su uzmetimu i galinio kvadratuko akyte. Nekokia is manes mokytoja, bet manau supratai  mirksiukas.gif


as ir sakau, kad kazkaip labai graziai atrodo g.gif kazkada pries n metu bandziau sunerti kvadratelius, bet netinkamai. todel, kad nekaip atrode. sunerti bandziau abu iskart suglaudusi. nusiviliau vaizdeliu ir vengiu kvadrateliu blush2.gif
kaip parasei, tai bis man neaisku blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 08 05, 15:12)
as ir sakau, kad kazkaip labai graziai atrodo  g.gif  kazkada pries n metu bandziau sunerti kvadratelius, bet netinkamai. todel, kad nekaip atrode. sunerti bandziau abu iskart suglaudusi. nusiviliau vaizdeliu ir vengiu kvadrateliu  blush2.gif
kaip parasei, tai bis man neaisku  blush2.gif

nu bandysiu dar aiskint verysad.gif
1. sudedu du kvadratukus, blogosios puses lieka viduje.
2. Vaseli veriu ne i abu kvadratukus iskart (na kaip ir tu sakei kad negraziai gavosi kai abu kartu sunerei), bet tik i viena kvadratuka (priekini) ir isneriu stulpeli su uzmetimu).
3. Tada vaseli kisu i galini kvadratukas ir vel isneriu stulpeli su uzmetimu.
4. Tada vel i priekini kvadratuka - stulpelis su uzmetimu ir t.t.
pala, per youtube bandysiu rast


Papildyta:
va cia http://www.youtube.c...h?v=7ygls7FLcV8
kazkur ties 7 min 30 sek. jinai ten suneria batuko prieki, tik jin sunere viena kart stulpeliu su uzmetimu, kita kart - paprastu stulpeliu. O as visalaik su uzmetimu.
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 08 05, 17:23)
nu bandysiu dar aiskint  verysad.gif
1. sudedu du kvadratukus, blogosios puses lieka viduje.
2. Vaseli veriu ne i abu kvadratukus iskart (na kaip ir tu sakei kad negraziai gavosi kai abu kartu sunerei), bet tik i viena kvadratuka (priekini) ir isneriu stulpeli su uzmetimu).
3. Tada vaseli kisu i galini kvadratukas ir vel isneriu stulpeli su uzmetimu.
4. Tada vel i priekini kvadratuka - stulpelis su uzmetimu ir t.t.
pala, per youtube bandysiu rast
Papildyta:
va cia http://www.youtube.c...h?v=7ygls7FLcV8
kazkur ties 7 min 30 sek. jinai ten suneria batuko prieki, tik jin sunere viena kart stulpeliu su uzmetimu, kita kart - paprastu stulpeliu. O as visalaik su uzmetimu.


clap.gif na, saunuole. dabar ir man aisku, kada prie progos ir pameginsiu ploja.gif
ACIU tau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 08 05, 18:32)
clap.gif na, saunuole. dabar ir man aisku, kada prie progos ir pameginsiu ploja.gif
ACIU tau labai  4u.gif

ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisiuziurejau cia visokiu grozybiu ir priejau isvados kad nestumas ir hormonai vistiek kazkaip ne taip smegenis veikia smile.gif smile.gif Turejau ir laiko ir noro o nesugalvojau tokiu grozybiu numegzt blush2.gif blush2.gif reikia antro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 31, 16:19)
ka tik uzbaigiau pleduka savo lelytei. Oirmas toks didziulis darbelis su vaseliu  ax.gif

user posted image

user posted image



emigrante, gal gali sito pleduko schemute imest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazas angeliukas @ 2008 08 06, 08:05)
emigrante, gal gali sito pleduko schemute imest  ax.gif

tuoj prisiminsiu ir i AZ imesiu

Papildyta:
Imetu schemute cia, gal dar kas susigundys, tikrai labai lengva ir greitai neriasi blush2.gif
8 akiu pynute sujungi i zieduka.
16 stulpeliu be uzmetimo.
16 stulpeliu su vienu uzmetimu ir po akyte tarp ju.
32 stulpeliai su vienu uzmetimu ( 1as i pries tai esanti stulpeli, kitas i kur akyte).
*8 akiu pynute, praleidziame viena stulpeli ir jungiame i sekanti. 3 akyciu pynute praleidziame 2 stulpelius ir jungiame. 3 akyciu pynute praleidziame 2 stulpelius ir jungiame* kartoti 3 kartus.
Stulpeliai be uzmetimu: i 8 akiu pynute 8 stulpeliai, i 3 akyciu 3 stulpeliai. ir po stulpeli i tarp 3 akyciu esanti stulpeli.
stulpeliai su uzmetimu i kiekviena akele.

p.s. Uz schemute esu dekinga Zebrei 4u.gif
Atsakyti
gal kuri sita neret? ar gaunasi tokia grazi taisyklinga sirdele? nes as ir vienai siulais neriau,ir kitais,ir rasta tobulinau n kartu,bet tokia grazi nesigauna,nors tu ka doh.gif

user posted image

nu va pvz cia visai "neširdutiška" ju forma biggrin.gif blynukai...

http://www.crochetin...42/IMG_0077.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 06 rugpjūčio 2008 - 20:56
Bandziau nerti ta sirdute, gaunasi toks pats blynukas kaip antroje nuorodoje
Atsakyti
QUOTE(Kūlverstukas @ 2008 08 06, 20:58)
Bandziau nerti ta sirdute, gaunasi toks pats blynukas kaip antroje nuorodoje

tai va.man irgi nesigauna idealiai grazi sad.gif
tai sakiau ir nenersiu,nes nebus vaizdo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 08 06, 21:05)
tai va.man irgi nesigauna idealiai grazi sad.gif
tai sakiau ir nenersiu,nes nebus vaizdo cool.gif

drinks_cheers.gif As taip pat atsisakiau minties ji nerti.
Atsakyti