Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Meduvė @ 2008 07 20, 13:32)
sveikos mezgejos 4u.gif
Noriu ir as pasigirti. Stai pagaliau baigiau megzti pleduka savo leliui
user posted image
Dabar bandysiu nerti batukus, jeigu iseis tik smile.gif

Man sitas koks grazutis wub.gif
Atsakyti
Vat ir as baigiau pirmaji savo projekta! drauges busimam kudikiui
blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Emigrante, Usnie, Strazdaniux - labai kruopstus ir zavingi Jusu darbeliai 4u.gif ir paprasti, ir tikrai graziai atrodo mirksiukas.gif

Emigrante, tikrai galetum pasidalinti kaip taip graziai sunerei kvadraciukus

Zveriuke, mano nuomone, kad Tau patikes pledukas tiks tik apkloti, nes, jei noresi paguldyti lelyte ant anklodeles, burbuliukai ir visi kiti iskilimai spaus. bet cia tik mano asmenine nuomone mirksiukas.gif

Strazdaniux, dar bis ne i tema smile.gif labai grazi nerta lovatiese ant kurios padetas pledukas bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas,
visos SAUNUOLES, pledukai nuostabus thumbup.gif

o cia mano triju dienu darbas, mazai musu puseserytei... wub.gif

user posted image
Atsakyti
o cia mano triju dienu darbas, mazai musu puseserytei... wub.gif

user posted image
[/quote]

SUPER!!! thumbup.gif

Mur Mur, aciu. as ta lovatiese labai dziaugiuos, drauge perleido, tai jau 4metai miegamaji puosia!

Panos,o gal zinot kodel nebeatidaro jusu anksciau idetu paveiksliuku? Ypac, kurios istisus albumus buvo ikelusios... Ten dar tiek buvo ideju... O as tik kelias spejau tenugvelbt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2008 08 04, 10:25)

Panos,o gal zinot kodel nebeatidaro jusu anksciau idetu paveiksliuku? Ypac, kurios istisus albumus buvo ikelusios... Ten dar tiek buvo ideju... O as tik kelias spejau tenugvelbt  ax.gif

deja, taip jau yra. jei kazkas patinka, reikia iskart issisaugoti. jei picasas, tai siuos albumus galima atsisiuntus programulka issisaugoti, be ipatingu pastangu. kaip del kitu albumu nezinau...bet cia didziausia problema.
Atsakyti
Noriu paprasyt, kad jei kartais uzklystu ta, kuri buvo imetus picasa albuma su DAUG nertu pavyzdeliu is uzsienietisku(ne kinu kalba) zurnaliuku imestu ji prie progos vel. Mano nertas geletas pledukas yra butent is ten smile.gif Dabar dazniau cia uzklystu tai pulciau issisaugot viska viska is ten bigsmile.gif

geros dienos visoms
Atsakyti
Mur mur, aciu labai uz schemute aciuks.gif nebuvo kada per atostogas prie kompo beprisest, tai tik dabar pasiziurejau smile.gif
Atsakyti
Coliukeee, kaip visuomet - be žodžių wub.gif
Atsakyti
*Coliukeeeee* super wub.gif labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Coliuke,

na, ir tempai pas tave tokioms grozybems megzti thumbup.gif

QUOTE(astulia @ 2008 08 04, 17:14)
Mur mur, aciu labai uz schemute  aciuks.gif  nebuvo kada per atostogas prie kompo beprisest, tai tik dabar pasiziurejau  smile.gif


prasom, ner uz ka mirksiukas.gif beje, ar siulu parduotuves aplankei rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 05 rugpjūčio 2008 - 10:24
QUOTE(Mur mur @ 2008 08 05, 10:23)
prasom, ner uz ka  mirksiukas.gif beje, ar siulu parduotuves aplankei  rolleyes.gif


praejau kelias parduotuves, bet kad dar tos schemos nebuvau macius, tai nieko nerimui ir nepirkau, tik siuvinejimui. ai, kad ir tos kainos LT ir BE nelabai skiriasi biggrin.gif
Atsakyti