Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

Sveikutės, puiki tema thumbup.gif aš jau seniai tokios ieškojau. Aš tai norėčiau virbalais numegzti pleduką, nes nerdama kol pabaigsiu tai vaikas ne tik gims, bet ir į mokyklą gali pradėti eiti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2008 04 10, 17:22)
Sveikutės, puiki tema  thumbup.gif  aš jau seniai tokios ieškojau. Aš tai norėčiau virbalais numegzti pleduką, nes nerdama kol pabaigsiu tai vaikas ne tik gims, bet ir į mokyklą gali pradėti eiti  blush2.gif



toj nuorodelej, kur pries pora postu daviau apie nerimo rastus, yra ir mezgimo raztu visokiu. tai galima kazka issirinkt. tik reiktu pasirankioti po to ideju kaip jo krastelius graziai apipavidalint ar kazka... 4u.gif
Papildyta:
beje, kaip manot, is kokiu siuliukugeriau kurpti maziukui pleduka? medvilne? vilna? maisyta??

4u.gif
Atsakyti
tokį paprastą pleduką numezgiau savo pipirui

user posted image

user posted image

dvipusis, šiltas iš pusvilnės mezgiau
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 04 10, 17:47)
beje, kaip manot, is kokiu siuliukugeriau kurpti maziukui pleduka? medvilne? vilna? maisyta??

jei bus vilna ar pusvilnė, tai ir žiemą, ir vasarą vėsesnę dieną tiks. Tik svarbu, kad būtų negraužiantys ax.gif
Atsakyti
Saunuole Syu kad tokia temele atidarei, thumbup.gif thumbup.gif as kaip tik pries kelias savaites,ieskojau kokio pavydzio pledukui nusinert,tai turbut visa mezgimo skyreli isknysau doh.gif kol kelis pavyzdius radau.
Atsakyti
QUOTE(dipladenija @ 2008 04 12, 19:44)
Saunuole Syu kad tokia temele atidarei, thumbup.gif  thumbup.gif as kaip tik pries kelias savaites,ieskojau kokio pavydzio pledukui nusinert,tai turbut visa mezgimo skyreli isknysau doh.gif  kol kelis pavyzdius radau.



tai gal pasidalinsi tuo ka radai? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
http://picasaweb.goo...ruTheYearsTitre
http://picasaweb.goo...ARosaBabyAfghan
Gal pravers?
Atsakyti
[quote=Pookelis,2008 04 08, 17:52]
Turiu prikaupus, tai įdedu visiems
user posted image
user posted image


[quote=tokom,2008 04 09, 20:59]
O man graziausi pledukai kai neriami ar mezgami spalvotomis juostelemis, vientisas ir dar kokiu nors alia "bangeliu" rastu tongue.gif Tada tikrai tiktu tiek mergaitei tiek berniukui ax.gif
user posted imageuser posted image
[/quote]


gal rasteliu shemutes turit? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as ziema savo dukrytei nuneriau stai toki adijaliuka, kadangi neriau ziemai tai naudojau pusvilnes siulus, ir is kitos puses dar prisiuvau flaneles smile.gif
O cia kazkas klause del sujungimu kvadrateliu tai as prisineriau daug kvadratuku tada dejau viena prie kito is sunerinejau zemu stulpeliu cool.gif

http://public.fotki....ai/img2190.html
Atsakyti

Aš esu mezgusi kvadratukais: pavyzdžiui, 4 geros, 4 blogos, ir kas 4 eiles keičiu. paprastutis, bet visai gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarlet: 01 gegužės 2008 - 21:13
Temele thumbup.gif

Ir lb grazus pledukai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos ir as va kleckiukuj nuneriau is kvadrateliu pleduka, ir noriu nunerti drugeliu ir pritupdyti ant kvadratu tik niekur nerandu shemuciu drugeliu gal galit padet 4u.gif
Atsakyti