Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Mur mur @ 2008 07 21, 08:42)
Laas rytelis wink.gif

spesi spesi, viska laiku padarysi  4u.gif  tik nesinervuok, nes tada kaip tycia, visi darbai lyg is ranku slysta...

del pledukko dydzio nera kazkokiu grieztu nurodymu. gali buti ir 80x100; 70x100; ir tikriausia ilgoji dalis gali buti 90cm  mirksiukas.gif

ar jau apsisprendei, kokia megsi?


aha, tik del spalvos dar nesugalvojau doh.gif mes gi specialiai neziurim kas pilvelyje gyvena tai suzinosim tik kai gims. del to pasirinkimas spalvu toks ribotas gaunasi. jau ir taip visi megztukai baltai/geltonai/zali tai lyg norisi jau kokios kitos spalvos bet nei viena neateina i galva lotuliukas.gif jauciu jau kai pirksiu siulus tai kuri spalva labiausiai tuo momentu patiks tai ta ir imsiu. bet pacio pleduko rasto vizija jau turiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 21, 09:28)
aha, tik del spalvos dar nesugalvojau  doh.gif mes gi specialiai neziurim kas pilvelyje gyvena tai suzinosim tik kai gims. del to pasirinkimas spalvu toks ribotas gaunasi. jau ir taip visi megztukai baltai/geltonai/zali tai lyg norisi jau kokios kitos spalvos bet nei viena neateina i galva  lotuliukas.gif jauciu jau kai pirksiu siulus tai kuri spalva labiausiai tuo momentu patiks tai ta ir imsiu. bet pacio pleduko rasto vizija jau turiu  rolleyes.gif


lotuliukas.gif tikiu, kad pabodo sios spalvos, matyt, visos mamytes nezinodamos, ko susilauks perka siu spalvu lotuliukas.gif as nebuvau isimtis, del to mano pledukas gelsvas lotuliukas.gif ir si karta nezinosim, todel del spalvos vel reikes galva pasukti... lotuliukas.gif nors galvoju apie toki nerta, kur siuliukai perkaisyti. tai jau bus galima derinti kelias spalvas biggrin.gif
dar yra oranzine spalva. beje, raudona spalva tinka ir berniukui ir mergaitei smile.gif dar galima bandyti tuos siuliukus, kur pereinanciu spalvu. manau, kad reikia eiti i siulu parde (kelis kartus, kad mintyse spalvos susiguletu) ir ziureti, kas yra 4u.gif
bet gal reikia ziureti, kad spalvos butu siek tiek prigesintos, kad anklodeles ryskumas nedirgintu vaikucio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 21, 09:43)
lotuliukas.gif tikiu, kad pabodo sios spalvos, matyt, visos mamytes nezinodamos, ko susilauks perka siu spalvu  lotuliukas.gif as nebuvau isimtis, del to mano pledukas gelsvas  lotuliukas.gif  ir si karta nezinosim, todel del spalvos vel reikes galva pasukti...  lotuliukas.gif  nors galvoju apie toki nerta, kur siuliukai perkaisyti. tai jau bus galima derinti kelias spalvas  biggrin.gif 
dar yra oranzine spalva. beje, raudona spalva tinka ir berniukui ir mergaitei smile.gif dar galima bandyti tuos siuliukus, kur pereinanciu spalvu. manau, kad reikia eiti i siulu parde (kelis kartus, kad mintyse spalvos susiguletu) ir ziureti, kas yra  4u.gif 
bet gal reikia ziureti, kad spalvos butu siek tiek prigesintos, kad anklodeles ryskumas nedirgintu vaikucio  g.gif


drinks_cheers.gif siaip yra tu graziu spalvu tik nesinori ryskios kudikeliui. ir pataliukam kai rinkausi medziaga nu tai viena zalia nu toookia grazi (ir gera labai medziaga) buvo bet per ryski doh.gif tai tures gelsvu atspalviu pataliukus mano zuikis rolleyes.gif
jauciu ir pledukui virsu paims kazkoks geltonos spalvos atspalvis doh.gif nes balta pernelyg teplu doh.gif o gelsva ir prie pataliuku ir prie rubeliu ir prie vezimo deres rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 21, 08:28)
aha, tik del spalvos dar nesugalvojau  doh.gif mes gi specialiai neziurim kas pilvelyje gyvena tai suzinosim tik kai gims. del to pasirinkimas spalvu toks ribotas gaunasi. jau ir taip visi megztukai baltai/geltonai/zali tai lyg norisi jau kokios kitos spalvos bet nei viena neateina i galva  lotuliukas.gif jauciu jau kai pirksiu siulus tai kuri spalva labiausiai tuo momentu patiks tai ta ir imsiu. bet pacio pleduko rasto vizija jau turiu  rolleyes.gif

QUOTE(Mur mur @ 2008 07 21, 08:43)
bet gal reikia ziureti, kad spalvos butu siek tiek prigesintos, kad anklodeles ryskumas nedirgintu vaikucio  g.gif

As tai melanza dvieju spalvu pasirinkau, atrodo thumbup.gif Nors ir rysku. As manau kad ryskesni daiktai nekenkia vaikuciui, o kaip tik padeda, nes jis mokos is aplinkos ir kuo daugiau ivairiasniu dirgikliu bus tuo greiciau vaikas vystysis- visom prasmem, mums taip sake per paskaita biggrin.gif
Atsakyti
Va mano spalvytes:
user posted image
Atsakyti
Na grazu....as labai daug turejau ideju....fantaziju...kai atejo laikas kazka daryti pradejau o laiko pritruko....
Dziaugiuosi uz tas kurios pabaigia pradeta daikta....Nes pledukai reikalauja kantrybes cia mano nuomone..... ax.gif
Mano leliukui bus 5 o pleduko mano nesulauke......
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2008 07 21, 11:16)
Va mano spalvytes:
user posted image

gal ir gražu, tik foto l. maža ir nesimato nieko biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

pagaliau issirinkau siuliukus pledukui assa.gif pirkau verpalu parduotuveje.
user posted image
pardaveja sake, kad sie kudikiu siuliukai sertifikuoti. sudetis 100 lanos vilna, bet minkstumas, svelnumas neispasakytas, o spalvytes irgi labai grazios. galima pamatyti stai cia:
http://www.filaturad.....ebe print.htm
http://www.filaturad...072/Monbebe.htm
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 29, 10:55)
Laba,

pagaliau issirinkau siuliukus pledukui  assa.gif pirkau verpalu parduotuveje.
user posted image
pardaveja sake, kad sie kudikiu siuliukai sertifikuoti. sudetis 100 lanos vilna, bet minkstumas, svelnumas neispasakytas, o spalvytes irgi labai grazios. galima pamatyti stai cia:
http://www.filaturad.....ebe print.htm
http://www.filaturad...072/Monbebe.htm

ar brangūs jie?
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 07 29, 15:15)
ar brangūs jie?


6 lt ir keliasdesimt centu.
Atsakyti
O kur cia taip pigiai galima gaut siulu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2008 07 29, 15:29)
O kur cia taip pigiai galima gaut siulu? g.gif


as pirkau "Verpalai" parduotuveje (Vokieciu g., Vilnius/www.alvita.lt jei reikia kt.adresu). ant matkelio parasyta, kad tik 25g., bet geras metrazas 150

radau ceki: oranziniai 6.70 lt; melanziniai 7.70 lt.
jei pagal gramus, tai ne taip ir pigu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 29 liepos 2008 - 15:02