Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

o as jau ir taip susiparinau, kad nemoku megzti user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 07 15, 22:14)
o as jau ir taip susiparinau, kad nemoku megzti user posted image

Mokytis niekada nevėlu, tereikia šiek tiek kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites, vyras, matydamas ta mano didziuli mezgini nelabai tikejo, kad spesiu numegzt,bet pabaigiau, nors mazike gime visu menesiu anksciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 07 15, 23:19)
Aciu mergaites, vyras, matydamas ta mano didziuli mezgini nelabai tikejo, kad spesiu numegzt,bet pabaigiau, nors mazike gime visu menesiu anksciau 4u.gif


Tavo anklodele tikrai ispudinga ir dydziu, ir isvaizda smile.gif labai grazu thumbup.gif tikriausia, labai silta? is kokiu siulu megzta?
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 07 15, 22:14)
o as jau ir taip susiparinau, kad nemoku megzti user posted image


Astulia, tai gal nert moki 4u.gif labai daug sauniu anklodeliu yra nertu!

idedu viena anklodele is DMC serijos smile.gif labai spalvinga ir paprasta nerti (schemute turiu):

anklodele is DMC

Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 15, 21:47)
Mokytis niekada nevėlu, tereikia šiek tiek kantrybės  4u.gif


ir kad kas nors parodytu, kaip megzt tongue.gif

QUOTE(Mur mur @ 2008 07 16, 08:38)
Astulia, tai gal nert moki  4u.gif  labai daug sauniu anklodeliu yra nertu!

idedu viena anklodele is DMC serijos smile.gif labai spalvinga ir paprasta nerti (schemute turiu):

anklodele is DMC


nert tai moku, buciau labai dekinga, jei jos schemute man atsiustum i aastellaa@gmail.com
Atsakyti
istraukiau is "cemodano " ir as savaji nerta pleduka, kuri neriau, kai nezinojau kas bus mergyte ar berniukas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 07 16, 11:58)
ir kad kas nors parodytu, kaip megzt  tongue.gif
nert tai moku, buciau labai dekinga, jei jos schemute man atsiustum i aastellaa@gmail.com

Astulia,

fotiku ne kas gaunasi sad.gif ar palauktum iki penktadienio? tada nuskenavusi Tau atsiusciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 07 16, 12:12)
istraukiau is "cemodano " ir as savaji nerta pleduka, kuri neriau, kai nezinojau kas bus mergyte ar berniukas  lotuliukas.gif
user posted image

dailutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 16, 11:23)
Astulia,

fotiku ne kas gaunasi sad.gif ar palauktum iki penktadienio? tada nuskenavusi Tau atsiusciau smile.gif


tinka tinka, man gi dar neskubu, laiko marios iki leliuko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 07 16, 12:12)
istraukiau is "cemodano " ir as savaji nerta pleduka, kuri neriau, kai nezinojau kas bus mergyte ar berniukas  lotuliukas.gif

na, tikrai super bigsmile.gif

gal gali pasidalinti patirtimi kaip buvo nertas?

Astulia,

taip ir sutariam, penktadieni atsiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 16, 11:30)
Astulia,

taip ir sutariam, penktadieni atsiusiu smile.gif


aciuks.gif lauksiu, kaip tik penktadieni isvaziuojam i LT, tai tik atvaziavus jau pasidziaugsiu schemute ir leksiu siulu pirkt biggrin.gif
Atsakyti