Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(Ruta26 @ 2008 07 11, 16:56)
labai grazus o burbuliukai daromi paprastai keli stulpeliai i viena aki esancia zemiau ir paskui sutraukiami ir neriama kaip paprastai


aciu mirksiukas.gif reiktu pabandyt, dar tik su sirdelem uzsiemus esu, gal pati meskiuka toki iskilesni padaryt mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 11 liepos 2008 - 17:05
kaip ir buvau rasiusi, pasirodau savo megztaja anklodele:
rastas is arciau:
user posted image
bendras vaizdas:
user posted image
sorry, uz nevykusi fotografavima blush2.gif cia ta pati anklode, tik pirmoje foto kazkodel sviesesne spalva.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 13, 20:54)
kaip ir buvau rasiusi, pasirodau savo megztaja anklodele:
rastas is arciau:
user posted image
bendras vaizdas:
user posted image
sorry, uz nevykusi fotografavima  blush2.gif cia ta pati anklode, tik pirmoje foto kazkodel sviesesne spalva.

Dailutis wub.gif Ir spalva graži. O kaip išvirkščioje pusėje tas raštas atrodo? Toks pats?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 14, 00:06)
Dailutis  wub.gif Ir spalva graži. O kaip išvirkščioje pusėje tas raštas atrodo? Toks pats?



kita puse bandrai paziurejus atrodo lyg blogomis akimis butu ismegzta. istiesu atrodo neblogai. deja, nenufotkinsiu, nes vyras vel uzkele aukstai, o pati su pilvuku jau nedrisiu kartis mirksiukas.gif
vakar kai vel pakeliau, islanksciau, tai net nustebau, kad vis tik posunke anklodele, gal todel kad 100 medvilne. jei butu kokia vaikiskas pusvilne, butu lengvesne g.gif bet kiek pamenu, tada netrukde svoris, naudojom visur ir visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 13, 20:54)
kaip ir buvau rasiusi, pasirodau savo megztaja anklodele:
rastas is arciau:
user posted image
bendras vaizdas:
user posted image
sorry, uz nevykusi fotografavima  blush2.gif cia ta pati anklode, tik pirmoje foto kazkodel sviesesne spalva.


o neiseitu truputi didesniu fotkiu ikelt? labai jau cia nieko man nesimato blink.gif blush2.gif

as vat rinkausi rinkausi koki cia pleduka gaminti tai tiek uzsiparinau kad nusprendziau pati susigalvoti koki ji daryti doh.gif tai va megsiu paprastuti toki, visa perliniu rasteliu (na man jis tokio purumo duoda, atrodo siltesnis, nors koks ripsas tai aisku akivaizdziai storesnis gautusi bet sakau gal ir perlinio uzteks? g.gif ). jis tuomet ir is abieju pusiu vienodas bus. o krastelius apnersiu kokiunors rasteliu dekoratyviniu (tik dar neisivaizduoju kokiu ax.gif )
vat tk dabar vis galvooooju galvooooooju is kokiu gi siulu geriau? vilnytes? ar medvilnes? kadangi turesiu rugsejinuka, tai manau tas pledukas ir ziema butu labai reikalingas, pvz i vezimeli, tai gal vilnonis geriau?
ka manot?
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 14, 09:10)
o neiseitu truputi didesniu fotkiu ikelt? labai jau cia nieko man nesimato  blink.gif  blush2.gif

as vat rinkausi rinkausi koki cia pleduka gaminti tai tiek uzsiparinau kad nusprendziau pati susigalvoti koki ji daryti  doh.gif tai va megsiu paprastuti toki, visa perliniu rasteliu (na man jis tokio purumo duoda, atrodo siltesnis, nors koks ripsas tai aisku akivaizdziai storesnis gautusi bet sakau gal ir perlinio uzteks?  g.gif ). jis tuomet ir is abieju pusiu vienodas bus. o krastelius apnersiu kokiunors rasteliu dekoratyviniu (tik dar neisivaizduoju kokiu  ax.gif )
vat tk dabar vis galvooooju galvooooooju is kokiu gi siulu geriau? vilnytes? ar medvilnes? kadangi turesiu rugsejinuka, tai manau tas pledukas ir ziema butu labai reikalingas, pvz i vezimeli, tai gal vilnonis geriau?
ka manot?


bandau ikleti didesne:
user posted image

as taip pat apziurejusi visus labai grazius, rastuotus, apsiuvinetus ir kitaip ispuostus pasirinkau labai paprastuti.
del medvilnes ar vilneles. tai mano nuomone, nelabai imanoma suderinti viska i viena, ir kad silta butu, ir kad svelnu ir pan. mirksiukas.gif mes gimem vasario men., tai buvau apsisprendusi taip, kad del siltumo vis tiek turesim standartini vilnoni ar pusvilnoni pirktini vadinama adijala biggrin.gif (anklode). todel pasirinkau medvilne, ir pliku kuneliu liestis malonu + ne tokiu saltu dienu pas mus vis tik daugiau, tai medvilne eme virsu mirksiukas.gif

gal galetum parodyti, kaip tas perlinis rastelis atrodo? kazkaip nepamenu blush2.gif
jei visa anklodele megzti ripsiuku , gal biski per kieta g.gif o vat kaip krasteliams/kanteliams tai liuks smile.gif nereiketu papildomai prisiuti, eitu tvakingai aplinkui + butu tvirti sonai.
Papildyta:
nesuprantu, kodel neleidzia ideti didesnes g.gif
todel siunciu linka, kur galima bus pamatyti didesnes:
Antklodele
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 14, 09:10)
o neiseitu truputi didesniu fotkiu ikelt? labai jau cia nieko man nesimato  blink.gif  blush2.gif

as vat rinkausi rinkausi koki cia pleduka gaminti tai tiek uzsiparinau kad nusprendziau pati susigalvoti koki ji daryti  doh.gif tai va megsiu paprastuti toki, visa perliniu rasteliu (na man jis tokio purumo duoda, atrodo siltesnis, nors koks ripsas tai aisku akivaizdziai storesnis gautusi bet sakau gal ir perlinio uzteks?  g.gif ). jis tuomet ir is abieju pusiu vienodas bus. o krastelius apnersiu kokiunors rasteliu dekoratyviniu (tik dar neisivaizduoju kokiu  ax.gif )
vat tk dabar vis galvooooju galvooooooju is kokiu gi siulu geriau? vilnytes? ar medvilnes? kadangi turesiu rugsejinuka, tai manau tas pledukas ir ziema butu labai reikalingas, pvz i vezimeli, tai gal vilnonis geriau?
ka manot?

tada geriausia išeitis būtų 2 pledukai: ir vilnonis (megzčiau iš kūdikiams skirtos vilnelės arba merino kokios, svarbu, kad švelnutė ir be pūko), ir medvilninis pavasariui-vasarai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 14, 09:55)
tada geriausia išeitis būtų 2 pledukai: ir vilnonis (megzčiau iš kūdikiams skirtos vilnelės arba merino kokios, svarbu, kad švelnutė ir be pūko), ir medvilninis pavasariui-vasarai  4u.gif


Skarlet, tikrai tai gali buti super iseitis didis.gif
Atsakyti
na, as siaip ar taip planuoju ne viena pleduka kurpti, nes ne viena esu nusiziurejus lotuliukas.gif tik vinas jau toks paplanuotas storesnis ir standesnis labiau kaip patiesaliukas kur vasara ant zolytes ar siaip kur. jo antroj pusej planuoju flanele prisiut. nu bet dar irgi nenusprendziau galutinai.

perlinis rastukas tai toks kai mezgi viena gera viena bloga ir taip visa laika. ir kai atbuline eile mezgi tai irgi taip pasklenki kad nebutu stulepis geroj pusej.
schematiskai tai butu turbut taip:
xyxyxyx
yxyxyxy
xyxyxyx
nu cia tarkim x gera y bloga akis. manau mintis aiski mirksiukas.gif

o vilnyte jai naudosiu tai aisku tik merinosu vaikiska kasd butu svelnute ir nekastu ir nuodo kunelio rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 14, 09:43)
nesuprantu, kodel neleidzia ideti didesnes  g.gif
todel siunciu linka, kur galima bus pamatyti didesnes:
Antklodele

jau paziurejau., rastelis tikrai atrodo toks purus. na jeigu daryt vilnytes toki pleduka turbut labai siltas gautusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 14, 12:34)

perlinis rastukas tai toks kai mezgi viena gera viena bloga ir taip visa laika. ir kai atbuline eile mezgi tai irgi taip pasklenki kad nebutu stulepis geroj pusej.
schematiskai tai butu turbut taip:
xyxyxyx
yxyxyxy
xyxyxyx
nu cia tarkim x gera y bloga akis. manau mintis aiski  mirksiukas.gif




na, as ir ziople doh.gif supainiojau ripsiuka su perliniu rastu doh.gif
tai vis tik, ar perlinis rastelis nebus per kietas anklodelei? na, anklodele, tokiu rasteliu megzta tikrai butu labai silta.




Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 07 14, 12:48)
na, as ir ziople  doh.gif  supainiojau ripsiuka su perliniu rastu  doh.gif
tai vis tik, ar perlinis rastelis nebus per kietas anklodelei? na, anklodele, tokiu rasteliu megzta tikrai butu labai silta.


oi ne, tas rastelis tikrai nera kietas rolleyes.gif jis tiesiog toki biskuti puruma priduoda ir atrodo vienodai is abieju pusiu. o ripsas yra daug storesnis uz perlini ax.gif nors aisku kiekviena rasta galima labai kietu padaryti mezgant labai storais siulais ir labai plonais virbalais ax.gif
Atsakyti
Labas rytelis,

dar prisiminiau viena labai paprasta dvigubini rasteli. mezginys gaunasi toks, lyg viskas butu tik geromis akimis megzta, kaip paveikslelyje:
mezginys

siuo rastu mezgant ir kita mezginio puse gaunasi tokia pati (gaunasi kaip rankove tik is visu pusiu uzdara) smile.gif . labai patogu deti spalvotas juostas, nes siulu galiukus, mazgelius lengva paslepti mezginio viduje. tik nezinau kaip tai gautusi bendras vaizdas, o ir ar butu patogu naudoti, jei siuo rastu butu ismegztas didelis plotas g.gif

rastas mezgamas taip:
kaip megztumem stulpeli: viena gera viena bloga.
viena aki nukeliam, kt ismezgam blogai, viena aki nukeliam, kita - blogai ir t.t.
kt. puseje: gera aki nukeliam, kita ismezgam blogai ir t.t.

tikiuosi, aiskiai parasiau rolleyes.gif
Atsakyti