Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

emigrante, o gal pamėgink improvizuoti? ax.gif tongue.gif

aš jau savo baigiau megzti, tik galus kaišau siūlų, veee tai mano nemėgstamiausias darbas...o gal kas gali pasakyti, kaip sudėti mezgant viralais skirtingus siūlus (spalvas arba kai baigiasi) nerišant???
Atsakyti
na štai, baigtas mano mezginys - pledukas vaikiukui:
user posted image

Kol kas juo klojasi meškius, bet neilgai tongue.gif
user posted image
Atsakyti
va čia dar idėjų ir aprašymų http://picasaweb.goo...di201011/mVaguD
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 06 29, 14:12)
na štai, baigtas mano mezginys - pledukas vaikiukui:


labai grazus darbelis thumbup.gif

itariu, kad nunert tokio nelabai pavyktu g.gif megzt nemoku, tik neriu, bet tokiais kvadraciukais dar nelabai isivaizduoju kaip reiketu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 06 29, 16:14)
labai grazus darbelis  thumbup.gif 

itariu, kad nunert tokio nelabai pavyktu  g.gif  megzt nemoku, tik neriu, bet tokiais kvadraciukais dar nelabai isivaizduoju kaip reiketu  ax.gif

dėkui. bandyti visada verta. kai mezgi, tai man išeina toks puresnis, minkštenis darbas, o neriu aš kažkodėl kietai...
Atsakyti
Baigiau antrą biggrin.gif

user posted image

user posted image


Sandra-mandra, gražiai numezgei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 29, 22:09)
Sandra-mandra, gražiai numezgei  thumbup.gif

dėkui dėkui. tavo irgi darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 06 29, 11:01)
siaip ten, kur ji radau, schemutes nebuvo  verysad.gif  tai tik kaip ideja imeciau  mirksiukas.gif


jau kitam forume mergaites dave schemute, bandysiu, jei viskas ok, perleisiu ir kas nores :-)
Atsakyti
tema labai sauni thumbup.gif nekenciu nerti bet paziurejus tokiu graziu darbeliu tiesiog emiausi darbo gal kas iseis 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas. merginos, sugalvojau savo vaikui ateičiai padaryti tokį kilimą į kambarį...neriu iš storų siūlų kvadratus skirtingų spalvų. kiekvienam kvadrate bus susijusios abėcėlės raidės, piešiniai, siuvinėjimai ar dar kas nors. pvz. R - raudonas kvadratas, ir kas nors jame išsiuvinėta, pvz. ridikas...arba S - saulė pavaizduota...na toks išeis vaiko lavinimo kilimėlis...žais ant jo ir spalvas bei raides po truputį mokysis. darbo daug, bet laiko irgi turiu į valias biggrin.gif gal kas turi kokių minčių, įdėjų, gal kas kur nors matė kažką panašaus, nes man nepavyksta rasti. dėkui už įvairias mintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 07 01, 08:32)
labas. merginos, sugalvojau savo vaikui ateičiai padaryti tokį kilimą į kambarį...neriu iš storų siūlų kvadratus skirtingų spalvų. kiekvienam kvadrate bus susijusios abėcėlės raidės, piešiniai, siuvinėjimai ar dar kas nors. pvz. R - raudonas kvadratas, ir kas nors jame išsiuvinėta, pvz. ridikas...arba S - saulė pavaizduota...na toks išeis vaiko lavinimo kilimėlis...žais ant jo ir spalvas bei raides po truputį mokysis. darbo daug, bet laiko irgi turiu į valias  biggrin.gif gal kas turi kokių minčių, įdėjų, gal kas kur nors matė kažką panašaus, nes man nepavyksta rasti. dėkui už įvairias mintis smile.gif


ideja tai super thumbup.gif bet kiek darbo blink.gif doh.gif sekmes ir kantrybes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 07 01, 11:44)
ideja tai super  thumbup.gif  bet kiek darbo  blink.gif  doh.gif  sekmes ir kantrybes tau  mirksiukas.gif

dėkui. laiko juk dar marios...o darbelis pradėtas...svarbu noras ir idėjos smile.gif
Atsakyti