Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

na, kol kas man neaišku blush2.gif , bet dar laiko truputį turiu, nes nebaigti kvadratikai
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 12:24)
tai cia nebent pradeti nuo kito galo, nu ta prasme megzti atskirai apvadeli ir tada ji prisiuti. nes jei pradeti uzsimetus akis ant esamo pleduko tai reiktu platint, o ne siaurint ties kampais  mirksiukas.gif

Taip, atskirai, o paskui prisiūčiau 4u.gif Arba vąšeliu gal apnerti g.gif
Atsakyti
virbaliukais norėčiau eilutę stulpeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 06 26, 10:32)
Todėl, kad jei bus neporinis skaičius, eilė baigsis kitame gale nei buvusios spalvos paliktas siūlo galas. Juk netempsi jo per visą mezginį į kitą pausę. Tikiuosi aiškiai parašiau rolleyes.gif

Aa.. tai galima du kamuoliukus turėt.. abiejuose galuose po vieną tongue.gif

QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 26, 11:44)
apvaliai gali nepavykti, nes pakankamai didelis, net vu valu virbalams...gal kraštines, o po to va būtent nenoriu siūti, maniau yra koks sumezgimo gražus būdas...

Apnerk.. rolleyes.gif aš dabar tik nersiu, nes mezgasi dvigubai ilgiau o ir raštai tokie gan riboti.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 26 birželio 2008 - 16:13
Sveikutės, kadangi apie pledukus diskutuojat, tai pasigirsiu ir aš savo šimtmečio nėriniu, kuris buvo nunarpliotas mano vaikiui prieš tris metus, gal kam patiks mirksiukas.gif aišku išmislas ne mano blush2.gif blush2.gif kažkur buvau aptikus šį grožį

user posted image

Nelabai vykusi nuotrauka, balti kvadratėliai vieni pilnaviduriai kiti su žvaigždutėm, paprasti pilnaviduriai kvadratėliai mezgami taip: 16 eilių po 31 stulpelį su užmetimu, kiti su tokia žvaigždute

user posted image

aš mezgiau iš pusvilnės, tai gavosi storesnis, plius dar į vidų kišau sinteponą ir apvilkau jį flanele, tai gavosi dviejų sluoksnių pledukas, labai šiltas ir minkštas mirksiukas.gif kvadračiukus galima pasidėliot pagal savo skonį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varvara_ilgakasė: 26 birželio 2008 - 16:15
varvara, gražu ir labai labai šiltai atrodo, o žvaigždutes pastebėjau tik kai pamačiau schemą ir aprašymą...šiaip foto jų nesimato...


na aš savojo pleduko baiginėju paskutines eiles megzti, po to jau apvadėlis...bet nežinau net kodėl, nenoriu nerti, noriu surinkti akis ir apmegzti, gal pati sugalvosiu, jei niekas nepaaiškins kaip sudūrimus gražiai padaryti ax.gif
Atsakyti
sveikutes
vaje kiek cia grozybiu padaugejo smile.gif paneles turiu pora nuotrauku pleduko bet neturiu zalio supratimo kaip ikelt ji i foruma... neturiu jokiu web albumu, ir visai nenoriu ju kurtis... gal kuri is turinciu toki albuma galetu tai uz mane padaryti jei as atsiusciau nuotraukytes i emaila kuriai? galit emaila parasyt i az smile.gif LABAI grazus pledukas ir noreciau kad kuri paaiskintu kaip ji nert... visaip bandziau, bet nesigauna man tas rastelis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 25, 18:14)
Na va, savo būsimam sūneliui numezgiau ir auksiniais siūliukais apnėriau tokį pleduką..  Pirmą kartą užsiėmiau rankdarbiais  doh.gif biggrin.gif jau sekantį renkuosi daryt..

user posted image


Zitlali, bet atrodo thumbup.gif

QUOTE(syu @ 2008 06 26, 10:32)
tai as kaip suprantu cia tam kad siulo kirt ir rist nereiktu kaskart eile baigus  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 26, 12:17)
Labas. jau baiginėju savo pleduką vaikučiui. norėčiau padaryti apvadėlį aplink visą pleduką...tokį viena gera, kita bloga akis, stulpeliu. tik kaip padaryti, kad kampuose gražiai susimegztų? nemoku...

va pamėginau nupiešti, kas man neaišku yra. ta raudonai pažymėta vieta
user posted image


Paprasciau vaseliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 06 19, 19:57)
gal cia kokiu ideju pasisemsit  mirksiukas.gif

Papildyta:


user posted image


Sveikos mergaites, aciu kurejai uz tokia saunia temute 4u.gif
Gal kuri turit to rozinio schemute, atrodo perskaiciau viska, bet schemutes neradau, na o gal kazka panasaus galit kuri pabraizyt ax.gif
Jau taip noooriu as joooooo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 28 birželio 2008 - 11:08
baiginėju jau savo pleduką, apvadėlis beliko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 26, 18:10)
varvara, gražu ir labai labai šiltai atrodo, o žvaigždutes pastebėjau tik kai pamačiau schemą ir aprašymą...šiaip foto jų nesimato...


Aha kažkaip nedašuto žvaigždučių ant pilkų kvadračiukų daryt, arba bent pamušaliuką tamsų pakišt tada bent ant baltų būtų matęsi, aišku natūroj tai normaliai matyt, bet ir tai man užkliuvo, aišku pirmas blynas blush2.gif blush2.gif sekantį jau kitaip darysiu, ir paliksiu abiem vaikam po atminimą ir vestuvių proga uždovanosiu hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif šiaip tai labai šiltas gavosi tada kaip tyčia žiema buvo iki -20, tai vaikį kišdavau į kombinezoną ir įvyniodavau į šitą pleduką tai išsitraukdavau šiltut šiltutėlį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 06 28, 13:50)
baiginėju jau savo pleduką, apvadėlis beliko  thumbup.gif


Nu kokia šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 06 28, 11:07)
Sveikos mergaites, aciu kurejai uz tokia saunia temute  4u.gif
Gal kuri turit to rozinio schemute, atrodo perskaiciau viska, bet schemutes neradau, na o gal kazka panasaus galit kuri pabraizyt  ax.gif
Jau taip noooriu as joooooo  blush2.gif


siaip ten, kur ji radau, schemutes nebuvo verysad.gif tai tik kaip ideja imeciau mirksiukas.gif
Atsakyti