Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

QUOTE(astulia @ 2008 06 25, 22:32)
as taip ir dariau, kai servetele neriau  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif tundros... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 25, 22:21)
lotuliukas.gif tundros...  doh.gif


nu sorry, nieko geriau nesugalvojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai aš iki šian pietų irgi biggrin.gif

Jūs man paaiškiniit, kodėl tik porines eilutes nert galima? g.gif negi negalima įvest naują spalvą ir nunert ja tik vieną eilutę? kažko nesuprantu.,.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 25 birželio 2008 - 22:41
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 25, 23:38)
Tai aš iki šian pietų irgi biggrin.gif

Jūs man paaiškiniit, kodėl tik porines eilutes nert galima?  g.gif negi negalima įvest naują spalvą ir nunert ja tik vieną eilutę? kažko nesuprantu.,.


tai as kaip suprantu cia tam kad siulo kirt ir rist nereiktu kaskart eile baigus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 25, 23:38)
Tai aš iki šian pietų irgi biggrin.gif

Jūs man paaiškiniit, kodėl tik porines eilutes nert galima?  g.gif negi negalima įvest naują spalvą ir nunert ja tik vieną eilutę? kažko nesuprantu.,.

Todėl, kad jei bus neporinis skaičius, eilė baigsis kitame gale nei buvusios spalvos paliktas siūlo galas. Juk netempsi jo per visą mezginį į kitą pausę. Tikiuosi aiškiai parašiau rolleyes.gif
Atsakyti
Labas. jau baiginėju savo pleduką vaikučiui. norėčiau padaryti apvadėlį aplink visą pleduką...tokį viena gera, kita bloga akis, stulpeliu. tik kaip padaryti, kad kampuose gražiai susimegztų? nemoku...

va pamėginau nupiešti, kas man neaišku yra. ta raudonai pažymėta vieta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 06 26, 09:32)
Todėl, kad jei bus neporinis skaičius, eilė baigsis kitame gale nei buvusios spalvos paliktas siūlo galas. Juk netempsi jo per visą mezginį į kitą pausę. Tikiuosi aiškiai parašiau rolleyes.gif


dabar pagaliau jau ir man daejo doh.gif aciu uz paaiskinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 26, 11:17)
Labas. jau baiginėju savo pleduką vaikučiui. norėčiau padaryti apvadėlį aplink visą pleduką...tokį viena gera, kita bloga akis, stulpeliu. tik kaip padaryti, kad kampuose gražiai susimegztų? nemoku...

va pamėginau nupiešti, kas man neaišku yra. ta raudonai pažymėta vieta
user posted image


o tu kaip zadi megzti? iskarto apvaliai vientisai? ar krastines atskirai ir tada susiut?
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 06 26, 12:27)
o tu kaip zadi megzti? iskarto apvaliai vientisai? ar krastines atskirai ir tada susiut?

apvaliai gali nepavykti, nes pakankamai didelis, net vu valu virbalams...gal kraštines, o po to va būtent nenoriu siūti, maniau yra koks sumezgimo gražus būdas...
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 26, 11:44)
apvaliai gali nepavykti, nes pakankamai didelis, net vu valu virbalams...gal kraštines, o po to va būtent nenoriu siūti, maniau yra koks sumezgimo gražus būdas...


galima turbut sunerti vaseliu, tik as nemoku blush2.gif tai ir paaiskint negaliu... kazkaip as vis su virbalais labiau draugauti linkusi doh.gif bet va jau kai prisiruosiu pleduka suregzt tai planuoji ji nerti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 06 26, 11:17)
Labas. jau baiginėju savo pleduką vaikučiui. norėčiau padaryti apvadėlį aplink visą pleduką...tokį viena gera, kita bloga akis, stulpeliu. tik kaip padaryti, kad kampuose gražiai susimegztų? nemoku...

va pamėginau nupiešti, kas man neaišku yra. ta raudonai pažymėta vieta
user posted image


Aš tai megzčiau kaip V kaklą tuos kampelius: 3 į 1 akį sumegzčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 06 26, 12:19)
Aš tai megzčiau kaip V kaklą tuos kampelius: 3 į 1 akį sumegzčiau  4u.gif


tai cia nebent pradeti nuo kito galo, nu ta prasme megzti atskirai apvadeli ir tada ji prisiuti. nes jei pradeti uzsimetus akis ant esamo pleduko tai reiktu platint, o ne siaurint ties kampais mirksiukas.gif
Atsakyti