Įkraunama...
Įkraunama...

Eilėraštukai su judesiu

aciu,mamytes,uz eilerastukus 4u.gif labai grazus,kai kurie net negirdeti.reikes maziuka ismokyti smile.gif
Atsakyti
ačiū jums už eilėraštukus
išsprendėm man problemą vieną su kiškiu piškiu ilgausiu, nes dukrytė iš lopšelio pareina ir savo nelabai rišlia kalba vis pasakoja šį eilėraštuką, o aš ir nemokėjau. dabar žinau visą thumbup.gif

o dar gal galit pagelbėt yra toks, gal ir ne eilėraštukas, bet kažkaip su rankytėmis žaidžiama.

Lipo voras kopėčiom ir nukrito netyčiom....

o kaip toliau nemoku
Atsakyti
QUOTE(meridė @ 2008 04 08, 14:30)
Štai rankytės (rodom taip kaip dainoje "Du gaideliai" kai dainuojam "saulė virė")
Štai delnai (ištiesiam ir rodom delnus)
Moka suptis jie labai (suglaudžiam delnus, panašiai kaip sauja ir linguojam)
Moka ploti (plojam)
Moka šokti (sugniaužiam kumščius ir taip vienas ant kito pakalam:) )
Kai pavargsta vakare
Sugula abu šalia (sudedam rankeles ir rodom kai einam miegoti)



labai gera temutė, tikrai daug puikų eilėraštukų visoms mamytėms.

va šį eilėraštuką saviške išmokiau vieną iš pirmųjų, kai buvo du su trupučiu, tai prieš miegelį visada kaip taisyklė būdavo thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz saunius eilerastukus, butinai isbandysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2008 11 07, 13:49)
šaunūs eilėraštukai.  4u.gif bet kaip juos visus man pačiai išmokt? lotuliukas.gif

Mokiau saviske apie Saltuka-zinoma pati nemoku tai atsispausdinau ir skaitau po eilute-sakau kartok smile.gif taip viena diena, kita. trecia jau pati moku -siulau na pasakom apie Saltuka (ilgas toks) tai pupa man sako: o lapo neturi, skaau nereikia moku, ji sako:nea nemoki. Nubega atnesa didziuli lapa ir piestuka, pribruksniuja man ir sako va:surasiau tu skaityk o as kartosiu smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
radau tokia knygute cia aprasytos daineles su judesiukais ,gal kam tiks 4u.gif 4u.gif
http://www.2shared.c...pirsteliai.html
Atsakyti
QUOTE(kuzka @ 2008 11 26, 14:06)
radau tokia knygute cia aprasytos daineles su judesiukais ,gal kam tiks 4u.gif  4u.gif 

Oi kaip tiks thumbup.gif . Labai Tau aciu!!! Kiek tien visko daug aciuks.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(kuzka @ 2008 11 26, 14:06)
radau tokia knygute cia aprasytos daineles su judesiukais ,gal kam tiks 4u.gif  4u.gif   
http://www.2shared.c...pirsteliai.html


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū. eilėraštukai thumbup.gif
Atsakyti
Eilėraštukai super thumbup.gif 4u.gif Dabar eisim mokintis lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi,kad atradau tokią temelę,einu ir aš mokintis eilėraštukų,nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
labai fainute temute atradau,teks ismokti mirksiukas.gif
Atsakyti