Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(Boruzyte @ 2008 05 20, 16:11)
viena zinau: noriu ir maitinsiu krutimi, jei iseis iki metu. pirma karta pieno buvo sumazeje toj kruty, susitvarkem. sikart tikiuosi irgi susitvarkysim!

4u.gif Saunuole, kad neisgasdina taves mastitai ir esi taip optimistiskai nusiteikusi! 4u.gif
Manyciau kelt ir naktimis dukryte 'uzkandziauti', juk ji dar Mazuliuke ir (kaip jau dauguma rase), tas naktinis pienelis ypatingai svarbus (o ir tau maziau rupesteliu bus).

Kas liecia antibiotikus - visgi geriau MP su maza dalimi vaistuku, nei misinukas... mirksiukas.gif

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 05 21, 16:50)
Kas liecia antibiotikus - visgi geriau MP su maza dalimi vaistuku, nei misinukas...  mirksiukas.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal mano klausimas nelabai tinka butent sitoj temelej, bet nezinau, kur ieskoti atsakymo. Isbere viena kruti, tiklsliau aplink ruda laukeli smulkus raudonas berimas, neniezti. Gal kuri zinote ka daryti ir ar galiu maitinti is sitos kruties? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2008 05 21, 17:28)
Gal mano klausimas nelabai tinka butent sitoj temelej, bet nezinau, kur ieskoti atsakymo. Isbere viena kruti, tiklsliau aplink ruda laukeli smulkus raudonas berimas, neniezti. Gal kuri zinote ka daryti ir ar galiu maitinti is sitos kruties?  4u.gif

Visi klausimai, susije su zindymu, sioje temoje tinkami mirksiukas.gif

Manau zindyti gali drasiai 4u.gif . Gal kazkas nepatiko odelei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2008 05 21, 18:28)
Gal mano klausimas nelabai tinka butent sitoj temelej, bet nezinau, kur ieskoti atsakymo. Isbere viena kruti, tiklsliau aplink ruda laukeli smulkus raudonas berimas, neniezti. Gal kuri zinote ka daryti ir ar galiu maitinti is sitos kruties?  4u.gif


kokius iklotelius naudoji i liemenele? gali buti kad pasuto truputi smile.gif man taip buvo karta karsta vasara blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzyte @ 2008 05 20, 23:12)
Aciu persika ir geltoniausia uz patarimus, as jau buvau pasirengus kelti mazyle nakti. nes pientraukio taip pat nelabai megstu, vat tik kai beda uzpuola ji prisimenu. LABAI LABAI ACIU!

mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2008 05 21, 21:31)
kokius iklotelius naudoji i liemenele? gali buti kad pasuto truputi  smile.gif man taip buvo karta karsta vasara  blush2.gif

tikrai gali buti nuo ikloteliu, tad maitink draisiai, jei aisku tau nesukelia tu spuogeliu buvimas skausmo ar siaip nemalonaus pojucio. tie ikloteliai, daznai alergizuoja, ypac kai silta, tad pabandyk be ju pabut kelias dienas arba vietoj ju isidek merliuko ar drobines medziageles (susikarpyk), ir turetu susitvarkyt. Be to, leisk krutim "pabut kuo daugiau nuogoms" smile.gif
As ir nelabai galejau tu ikloteliu nesiot,o pienukas begdavo gausiai, tai teko su merliukais ir drobinemes skiautemis, susitvarke speneliai, man jie nuo tu ikleteliu pajautreje buvo, zodziu "nekvepuodavo normaliai" smile.gif ...Tai va, o nuo ketvirto menesio isvis pradejau ikloteliu nenesiot. Na dabar tik is vienos kruties (atleidzia pienuka kai maitinu kita krutimi), kartais bega pienukas, bet ne taip gausiai, kad reiktu tu ikloteliu mirksiukas.gif . Tiesiog dazniau skalbiu liemenele ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 21 gegužės 2008 - 22:01
QUOTE(ast_alaus @ 2008 05 21, 17:24)
Visi klausimai, susije su zindymu, sioje temoje tinkami  mirksiukas.gif

Manau zindyti gali drasiai  4u.gif . Gal kazkas nepatiko odelei  g.gif

QUOTE(Margareta @ 2008 05 21, 19:31)
kokius iklotelius naudoji i liemenele? gali buti kad pasuto truputi  smile.gif man taip buvo karta karsta vasara  blush2.gif

Aciu labai uz atsakymus, as pati taip pat manau, jog nuo iklotu bus, nelabai mieli man jie buvo. Siandien plikinejau nuoga krutine, lyg ir sumazejo berimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2008 05 22, 01:37)
Aciu labai uz atsakymus, as pati taip pat manau, jog nuo iklotu bus, nelabai mieli man jie buvo. Siandien plikinejau nuoga krutine, lyg ir sumazejo berimas.  4u.gif


man buvo panasiai, nes ilgai maitindavau, mazei patikdavo uzmigti bevalgant, todel truputi pazeide oda ir pradejo berti. padejo higiena, bepanthen ir oro vonios !
biggrin.gif
o ilgo zindymo paslaptis ESU ISITIKINUSI - jokiu ciulptuku, jokiu pientraukiu, jokiu matavimu kiek pieno yra, jokiu buteliuku, nutraukimu, palikinejimu, jokiu grafiku. jei vaikutis nepatenkins savo ciulpimo reflekso su visokiais dirbtiniais ciulpalais ir gaus kruti kada tik panorejes, pienelis neturetu dingti. kaip sakoma paklausa skatina pasiula thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lavista @ 2008 05 22, 21:50)
man buvo panasiai, nes ilgai maitindavau, mazei patikdavo uzmigti bevalgant, todel truputi pazeide oda ir pradejo berti. padejo higiena, bepanthen ir oro vonios !
biggrin.gif
o ilgo zindymo paslaptis ESU ISITIKINUSI - jokiu ciulptuku, jokiu pientraukiu, jokiu matavimu kiek pieno yra, jokiu buteliuku, nutraukimu, palikinejimu, jokiu grafiku. jei vaikutis nepatenkins savo ciulpimo reflekso su visokiais dirbtiniais ciulpalais ir gaus kruti kada tik panorejes, pienelis neturetu dingti. kaip sakoma paklausa skatina pasiula  thumbup.gif


Oi kaip man jau tai pabodo, doh.gif , mano mažylė neima čiulptuko, tai užmiega tik su papuku, tai turiu ilgai gulinėt su ja, kol paleidžia, o kas bus toliau? Nieks be manęs negali jos užmigdyti, niekam nesu jau 9 mėn. jos palikus ilgam, tik jei reikia pačiai pas gydytoja pasitikrint ar į parduotuvę. Ir baisu daros , kaip pagalvoju, kaip gi reiks atpratint nuo papo? Iš prandžiu atrodė, kaip faina, kad neima čiulptuko, nereikės atpratinėt biggrin.gif , o dabar siaubas- gi kažkada reiks nuo krūties atpratint? g.gif
Atsakyti
[quote=piene78,2008 05 16, 16:50]
is kur zinoti kada vaikui pieniuko pilnai pakanka kai damaitineji? kada ateina tas momentas, kada gali ne damaitinti? pas mus prastai svoris augo kai be misinuku valgydindavom, dabar damaitinejam... ir baisu nutraukti damaitinejima, kad vel su svoriu problemos neatsinaujintu... zodziu legvas kosmariukas, kuris tikiuosi isispres i gera blush2.gif
[/quote]
na mano maze vıena menesı daugıau kıta mazıau prıaugdavo, ıssıtraukıau as ıs ınterneto Pasaulıo Sveıkatos Organızacıjos svorıo ır ugıo normas taı pas mus kazkaıp vıskas normoj buvo, be to dar yra krıterıjaı per kazkıek men kıek turı prıaugtı nuo gımımo svorıo, beı aısku jeı pakankamaı tustınası taı vadınası pakanka pıenuko. O pradejus prımaıtınetı kıek zınau reıkıa po truputı mazıntı mısınelıo ır tuo pacıu daznıau maıtıntı krutımı. Man taı atrodo svarbu kuo ılgıau ıslaıkytı pıenuka, nesvarbu, kad dar ır mısınelıu prımaıtınant, svarbu kad nors kıek gauna mamos pıenuko 4u.gif
[/quote]

aciuks uz paguoda, nes tas ir yra baisu, kad daugelio tas priesiskas nusistatymas pries tuos misinukus zudo...mano pacio beje irgi toks buvo... kai pradejo trukti pienuko, o mazutei svorio labai truko buvau puolus net i baisia depresija del to, akd tenka primaitinti... cia manod ziaugsmui labai vyras palaike...bet dabar susiemiau save i rankas ir stengiuosi neprarasti pienuko, bet damaitineju po 140 ml per para ir del to neimu i plaucius labai... sypsena mazuteles daznesne del sotumo mielesne negu nedavalgiusios kankinimas... jau sakiau daugiau niekada neiciau i paskaiteles apie zindyma, kur visi tik ir sneka apie naturalaus zindymo nauda, nes kai paskui kazkas nepavyksta is depresijos taip sunku isikapstyti... o del naturalaus zindymo ir taip aisku - tai nuostabiausia kas gali buti, bet jei nepavyksta tas damaitinejimas nera taip blogai mirksiukas.gif nepulkit tik i depresija smile.gif
tiesa gal galetumet kas man i asmenini permesti tuos naujus ugio ir svorio standartus Pasaulio organizacijos? nes norisi visgi sekti mergytes augima, busiu labai dekinga 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2008 05 21, 18:28)
Gal mano klausimas nelabai tinka butent sitoj temelej, bet nezinau, kur ieskoti atsakymo. Isbere viena kruti, tiklsliau aplink ruda laukeli smulkus raudonas berimas, neniezti. Gal kuri zinote ka daryti ir ar galiu maitinti is sitos kruties?  4u.gif


man yra buve berımaı, nuo kremo, nuo lemeneles ı kurıa ıejo sıntetıkos



Mano mazyle pora savaıcıu labaı daznaı zındo, kas 15-30mın. jau buvau susırupınusı, bet pasırodo per dıdele dekolte kalta doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakve @ 2008 05 23, 12:27)
tiesa gal galetumet kas man i asmenini permesti tuos naujus ugio ir svorio standartus Pasaulio organizacijos? nes norisi visgi sekti mergytes augima, busiu labai dekinga  4u.gif

Nereikia į AŽ, geriau jau būtų čia įdėti, nes tai daug kam aktualu mirksiukas.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif
QUOTE(piene78 @ 2008 05 23, 13:12)
Mano mazyle pora savaıcıu labaı daznaı zındo, kas 15-30mın. jau buvau susırupınusı, bet  pasirodo per didele dekolte kalta.

bigsmile.gif O čia kaip suprasti lotuliukas.gif
Atsakyti