Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4

QUOTE(xeditux @ 2008 05 18, 14:25)
Cia gal truputi ne i tema, bet tokio amziaus jau galima su pasta valyti dantukus?


Vaistinėse yra speciali pasta kudikiams -Nenedent-baby, tai su ja galima ir reikia valyti, kai atsiranda pirmas dantukas smile.gif Jos nereikia nuplauti, pravalai ir viskas. Mum tai labai patinka ši pasta, mažyle visa apsilaižo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 05 16, 20:27)
manau, kad misini pirkti dabar jau nebera prasminga - tavo mergytei tikrai uzteks pienuko, o netrukus ji valgys vis daugiau "kieto" maisto, kuris patenkins jos poreikius.

drinks_cheers.gif aš taip pat nebepirkau mišinio jau, nes gali geriau atsigerti šiltos arbatėlės ir košytės kiek jam išeina suvalgyti.
Atsakyti
mano mazylis 2 su trupuciu menesio kartais ismiega visa nakti nevalges, ryte krutine atrodo tuoj sprogs.. nezinau ka daryt, atsikelus nusitraukti ar kaip..??
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2008 05 19, 15:04)
mano mazylis 2 su trupuciu menesio kartais ismiega visa nakti nevalges, ryte krutine atrodo tuoj sprogs.. nezinau ka daryt, atsikelus nusitraukti ar kaip..??

jeigu tik kartais - nieko baisaus. gali nusitraukti pieno pries maitinima, kad palengvetu. arba gali zadinti, kad pavalgytu nakti.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
man ta pati beda kaip ir ingredd. tik pasekme to-antra karta mastitas... dvi naktis is eiles mazyle nesikele, uztat ir gavosi man problema... teks vel nusitraukinet? sedziu su auksta temperatura, antibiotiku pririjus, ir jau negera darosi. kaip mazylei atsilieps ateity tas mano antibiotiku vartojimas...nors ir vartoju leistinus maitinant krutimi... taciau vi tiek kazkiek patenka i pieneli...
viena zinau: noriu ir maitinsiu krutimi, jei iseis iki metu. pirma karta pieno buvo sumazeje toj kruty, susitvarkem. sikart tikiuosi irgi susitvarkysim!
Atsakyti
QUOTE(Boruzyte @ 2008 05 20, 17:11)
Sveikos mamytes,
man ta pati beda kaip ir ingredd. tik pasekme to-antra karta mastitas... dvi naktis is eiles mazyle nesikele, uztat ir gavosi man problema... teks vel nusitraukinet? sedziu su auksta temperatura, antibiotiku pririjus, ir jau negera darosi. kaip mazylei atsilieps ateity tas mano antibiotiku vartojimas...nors ir vartoju leistinus maitinant krutimi... taciau vi tiek kazkiek patenka i pieneli...
viena zinau: noriu ir maitinsiu krutimi, jei iseis iki metu. pirma karta pieno buvo sumazeje toj kruty, susitvarkem. sikart tikiuosi irgi susitvarkysim!

Laikykis, zaviuosi tavo kantyrbe ir valia!!! Viskas bus gerai, pamatysi, nepergyvenk del vaistuku, tavo mazylei MP pats geriausias, ir tai, kas papuola i pienuka, tikrai nepakenks taip, kad atslieps mazyles vystymuisi ir pan. Sekmes maitinant savo mazyle wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 20 gegužės 2008 - 18:05
QUOTE(Persika @ 2008 05 20, 19:05)
Laikykis, zaviuosi tavo kantyrbe ir valia!!! Viskas bus gerai, pamatysi, nepergyvenk del vaistuku, tavo mazylei MP pats geriausias, ir tai, kas papuola i pienuka, tikrai nepakenks taip, kad atslieps mazyles vystymuisi ir pan. Sekmes maitinant savo mazyle  wub.gif


o jei atsikelus ryte nusitraukciau viena kruti, o kita duociau kelis kart is eiles? ar geriau nakti atsikelt maitint? nezinau kaip cia geriau elgtis...
o del MP tai kazkaip irgi galvoju kad vis tiek geriau uz misinukus. siandien gavo mazyle skiepa, labai verke, tai iskart atkisau papa. o ji patrauke pienelio, po kokiu 5 min ziuriu jau ir sypsena veide... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzyte @ 2008 05 20, 19:23)
o jei atsikelus ryte nusitraukciau viena kruti, o kita duociau kelis kart is eiles? ar geriau nakti atsikelt maitint? nezinau kaip cia geriau elgtis...
o del MP tai kazkaip irgi galvoju kad vis tiek geriau uz misinukus. siandien gavo mazyle skiepa, labai verke, tai iskart atkisau papa. o ji patrauke pienelio, po kokiu 5 min ziuriu jau ir sypsena veide...  biggrin.gif

suprantu tave. ir puikiai zinau ir koks jausmas kai sugebi nuraminti savo mazytel wub.gif o del nusitraukinejimo rytais:
Mano maze ir tokiu bajeriu padarydavo, krutys rytais budavo akmenines, ir kelis kartus su guzais, aciu dievui, kad nepavirto i rimtesni dalyka, ji sugebedavo istraukt tuos guziukus, duodavau tuo paciu maitinimu abi, pirma ta kurios eile maitinti, o ant galo kita kruti, kad apmazintu guziuka ir tada stengdavausi "istraukti laika" iki kito maitinimo, jei matydavau, kad vel guziukas susiformavo, tuomet nusitraukdavau siek tiek ir ateinanciu maitinimu siulydavau ta pacia kruti, ir kazkaip viskas susinormalizuodavo smile.gif siaip as stengdavau kuo maziau kankintis krutis (cia man taip atrodo pasamonej) su tuo pientraukiu smile.gif, pats geriausias mano pientraukis buvo yra ir bus mano stebukliuke wub.gif
o del naktiniu maitinimu: as tavo vietoje, ja kelciau maitinti naktimis, naktinis maitinimas tokio amziaus maziukams labai sveika, pienukas riebesnis ir vaikiukai geriau svori priaugineja, ir mamytei nebuna problemu su pienuku, buna, kad naktiniai nemaitinimai sumazina pienuka, bet cia ne taisykle, tiesiog nepatingek ir pasikelk naktimis maitinti, kai kurie maziukai, linke miegoti ir tokiu budu "pabadauti" net to nenoredami.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 20 gegužės 2008 - 21:15
QUOTE(Boruzyte @ 2008 05 20, 19:23)
o jei atsikelus ryte nusitraukciau viena kruti, o kita duociau kelis kart is eiles? ar geriau nakti atsikelt maitint? nezinau kaip cia geriau elgtis...
o del MP tai kazkaip irgi galvoju kad vis tiek geriau uz misinukus. siandien gavo mazyle skiepa, labai verke, tai iskart atkisau papa. o ji patrauke pienelio, po kokiu 5 min ziuriu jau ir sypsena veide...  biggrin.gif

QUOTE(Persika @ 2008 05 20, 22:10)
o del naktiniu maitinimu: as tavo vietoje, ja kelciau maitinti naktimis, naktinis maitinimas tokio amziaus maziukams labai sveika, pienukas riebesnis ir vaikiukai geriau svori priaugineja, ir mamytei nebuna problemu su pienuku, buna, kad naktiniai nemaitinimai sumazina pienuka, bet cia ne taisykle, tiesiog nepatingek ir pasikelk naktimis maitinti, kai kurie maziukai, linke miegoti ir tokiu budu "pabadauti" net to nenoredami....  wub.gif

Norėjau Boruzytei rašyti komentarą, bet pamačiau labai gražų Persikos paaiškinimą.
Naktinis maitinimas mažuliukams yra BŪTINAS 4u.gif Ir kai mamos džiaugiasi, kad jų leliukai išmiega visą naktį, tai nepagalvoja apie tai, kad jie praranda eilinę savo pienuko dozę. Jie su kitu pavalgymu juk negaus dvigubos dozės... doh.gif
O ir papuliams daug geriau, kai maitinama ir naktį mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu persika ir geltoniausia uz patarimus, as jau buvau pasirengus kelti mazyle nakti. nes pientraukio taip pat nelabai megstu, vat tik kai beda uzpuola ji prisimenu. LABAI LABAI ACIU!
Atsakyti
Pritariu thumbup.gif aš pati savo miegalę tiesiog miegančią pas save pasiimdavau ir duodavau krūtį. Ir valgydavo. Nors šiaip naktį neprabusdavo pati.

QUOTE(Persika @ 2008 05 20, 22:10)
o del naktiniu maitinimu: as tavo vietoje, ja kelciau maitinti naktimis, naktinis maitinimas tokio amziaus maziukams labai sveika, pienukas riebesnis ir vaikiukai geriau svori priaugineja, ir mamytei nebuna problemu su pienuku, buna, kad naktiniai nemaitinimai sumazina pienuka, bet cia ne taisykle, tiesiog nepatingek ir pasikelk naktimis maitinti, kai kurie maziukai, linke miegoti ir tokiu budu "pabadauti" net to nenoredami....  wub.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš savo dukryte išmaitinau virš dviejų metų ax.gif Visą tą laiką ji beveik nesirgo, nors vienam kambary visi gyvenom, vienoj lovoj miegojom, ir visi namuose vaikščiodavo gripuodami - ji neužsikrėsdavo... biggrin.gif Na dabar suprantama situacija šiek tiek pakitusi - nebemaitinu...
Kadangi vienoje lovoje miegojom, tai ji naktį vos ne ištisai valgydavo - tai jokių problemų dėl guziukų nebuvo... Tačiau man yra tekę ja palikti dviem savaitėm (tik savaitgalį grįždavau), kai buvo mažajai metukai: tada išvykus pirmas diena nutraukinėjau, bet ne iki galo, pieną, bet ačiū Dievui nei pienas dingo, nei mastitų atsirado... Teko girdėti, kad mastito pirmas draugas skersvejis, ypač jei krūtis neišvalgytos... schmoll.gif
Atsakyti