Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 4



man ıkı kokıu 6 menesıu maıtınant vıena krutım ıs kıtos tekedavo upes prırınkdavau ıkı 200ml
[/quote]

baltas pavydas... kad man taip smile.gif cia 10 ml ir tuos gaudai smile.gif vakar kiek dziaugsmo buvo net 40 ml pavyko sugraibyt biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Kvakve,2008 05 15, 14:00]
man ıkı kokıu 6 menesıu maıtınant vıena krutım ıs kıtos tekedavo upes prırınkdavau ıkı 200ml
[/quote]

baltas pavydas... kad man taip smile.gif cia 10 ml ir tuos gaudai smile.gif vakar kiek dziaugsmo buvo net 40 ml pavyko sugraibyt biggrin.gif
[/quote]


susınormalızuos vıskas, man taı pırmaıs menesıaıs buvo betvarke, taı vaıkas sprıngo nuo per gausaus pıeno, taı vos tekedavo doh.gif
Atsakyti
[quote=piene78,2008 05 15, 14:18]
baltas pavydas... kad man taip smile.gif cia 10 ml ir tuos gaudai smile.gif vakar kiek dziaugsmo buvo net 40 ml pavyko sugraibyt biggrin.gif
[/quote]
susınormalızuos vıskas, man taı pırmaıs menesıaıs buvo betvarke, taı vaıkas sprıngo nuo per gausaus pıeno, taı vos tekedavo doh.gif
[/quote]


is kur zinoti kada vaikui pieniuko pilnai pakanka kai damaitineji? kada ateina tas momentas, kada gali ne damaitinti? pas mus prastai svoris augo kai be misinuku valgydindavom, dabar damaitinejam... ir baisu nutraukti damaitinejima, kad vel su svoriu problemos neatsinaujintu... zodziu legvas kosmariukas, kuris tikiuosi isispres i gera blush2.gif
Atsakyti
[quote=Kvakve,2008 05 16, 16:25]
susınormalızuos vıskas, man taı pırmaıs menesıaıs buvo betvarke, taı vaıkas sprıngo nuo per gausaus pıeno, taı vos tekedavo doh.gif
[/quote]
is kur zinoti kada vaikui pieniuko pilnai pakanka kai damaitineji? kada ateina tas momentas, kada gali ne damaitinti? pas mus prastai svoris augo kai be misinuku valgydindavom, dabar damaitinejam... ir baisu nutraukti damaitinejima, kad vel su svoriu problemos neatsinaujintu... zodziu legvas kosmariukas, kuris tikiuosi isispres i gera blush2.gif
[/quote]


na mano maze vıena menesı daugıau kıta mazıau prıaugdavo, ıssıtraukıau as ıs ınterneto Pasaulıo Sveıkatos Organızacıjos svorıo ır ugıo normas taı pas mus kazkaıp vıskas normoj buvo, be to dar yra krıterıjaı per kazkıek men kıek turı prıaugtı nuo gımımo svorıo, beı aısku jeı pakankamaı tustınası taı vadınası pakanka pıenuko. O pradejus prımaıtınetı kıek zınau reıkıa po truputı mazıntı mısınelıo ır tuo pacıu daznıau maıtıntı krutımı. Man taı atrodo svarbu kuo ılgıau ıslaıkytı pıenuka, nesvarbu, kad dar ır mısınelıu prımaıtınant, svarbu kad nors kıek gauna mamos pıenuko 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklaut mamyčių, kurios maitynat vaikučius virš 9 mėnesių. g.gif
Mano mažylė nuo 9 mėnesių labai mažai laiko praleidžia prie krūtinės, kokius 3 kartus per diena ir tik po kokias 5 min. Kai jau nebevalgo, tai paspaudžiu krūtį, tai dar bėga pienukas. Kaip jums sekasi maitinti tokio amžiaus vaikelius. Aš visko prigalvojau, jau norėjau pirkti mišinuko blush2.gif , nes anksčiau žizdavo ilgiau ir dažniau.
Atsakyti
QUOTE(Andza @ 2008 05 16, 19:30)
Norėjau paklaut mamyčių, kurios maitynat vaikučius virš 9 mėnesių.  g.gif
Mano mažylė nuo 9 mėnesių labai mažai laiko praleidžia prie krūtinės, kokius 3 kartus per diena ir tik po kokias 5 min. Kai jau nebevalgo, tai paspaudžiu krūtį, tai dar bėga pienukas. Kaip jums sekasi maitinti tokio amžiaus vaikelius. Aš visko prigalvojau, jau norėjau pirkti mišinuko  blush2.gif , nes anksčiau žizdavo ilgiau ir dažniau.

mano jauneliui dabar beveik 15 men. vis dar maitinu ir mp jam vis dar beveik pagrindinis maistas.

manau, kad tavo dukryte zinda maziau, nes gauna daug papildomo maisto ir gerimu, todel pienelio nebenori. jei nori ilgiau zindyti, gali jai kruti pasiulyti pries maitinima kosemis. zinoma, gali buti, kad koses ji suvalgys maziau, bet tai ne beda, nes pienukas yra lengviau virskinamas ir geriau isisavinamas, negu kose.

buvimo prie kruties laikas nera reiksmingas - didesnis vaikas moka zisti efektyviai, todel ir pavalgo labai greitai.

pienukas paspaudus kruti bega visada: nes pienas gaminasi nuolat, ypac gausiai is karto po maitinimo.

beje, pieno kiekis labai greitai prisiderina prie poreikio. pvz., praejusia savaite su maziuku keliavome, ir ne visada budavo galimybe ji pamaitinti kose, todel zindziau dazniau negu namuose. kai gryzom, ir mazius vel pradejo valgyti koses, pajutau, kad pieno gaminasi per daug - vadinasi, kelioneje jis isvalgydavo daugiau, namuose - maziau, ir tie pasikeitimai ivykdavo per kelias dienas.

manau, kad misini pirkti dabar jau nebera prasminga - tavo mergytei tikrai uzteks pienuko, o netrukus ji valgys vis daugiau "kieto" maisto, kuris patenkins jos poreikius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 16 gegužės 2008 - 19:32
Mamos padekit.
Jauciu kad dingsta mano pienas, o del to, jog gydytoja pasake pirmadieni, kad mazhyle per mazhai sveria ir reikia primaitint. bijau, kad atsisakys kruties del buteliuko, taip norejau tik MP maitint. o ji paima kruti, siek tiek pavalgo ir uzsnusta, o po to verkia - zodziu tingi zisti ir lieka alkana [visa ta laika, as vaika badu marinau, bet nezinojau, maniau, kad jai uztenka, o pasirodo, ji neishtraukdavo pakankamai pieno]. ka man daryt? ar be shansu, kad ji pati valgytu? nejaugi reikia uzsiimt nusitraukinejimo veikla...? padekit kuo skubiau, nes jauciu, jog tai "keliu dienu reikalas"..
Atsakyti
suprantu, kad jautiesi issigandusi ir sunerimusi, ypac, jei pediatre mano, kad vaikas priaugo per mazai svorio. taciau turi zinoti, kad ne visi medikai vienodai vertina svorio prieaugi ir normas, kad kudikiai daznai svorio priauga netolygiai. pabandyk atsakyti i siuos klausimus ir paskaityk nurodyta interneto puslapi. gal tai pades geriau susiorientuoti padetyje.

kokio svorio ji gime ir kiek sveria dabar?
kaip daznai ir kiek laiko zinda? ar gerai apzioja kruti?
ar atrodo sveika? gerai vystosi?
kiek kartu per para slapinasi ir tustinasi?
ar gauna buteliuka/ ciulptuka?

daug naudingos ir teisingos informacijos gali paskaityti cia
dar naudingu nuorodu rasi zindymas.lt

beje, pienas tikrai nedingsta staiga, tai tikrai nera "keliu dienu" reikalas. bet jei labai susirupinai, issigandai, gali sutrikti pieno atleidimo refeksas: tai yra, pieno krutyse yra, bet jis neteka, nes del streso neissiskiria pieno tekejima skatinantis hormonas oksitocinas. tada reikia rasti budu atsipalaiduoti: isgerti siltos arbatos, pamiegoti, paskaityti knyga... labai naudinga paguleti kartu su kudikiu - gali ja isrengti, palikti tik su sauskelnem ir pasiguldyti sau ant nuogos krutines. odos kontaktas labai teigiamai veikia ir kudiki, ir mama, ir stimuliuoja pieno gamyba.

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 16 gegužės 2008 - 21:56
man irgi buna kad pieno yra, leliukas ciulpia, bet nebega, ypac po kokio susinervinimo...as tada isivaizduoju kaip pienukas pradeda begti ir mintyse sakau :bek pienuk bek" ir po keliu sekunciu pradeda begti thumbup.gif
ir taip jau su antru leliuku ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

As tai su tokiu klausimeliu - nuo kada galima mazyliu nebemaitinti nakti? Ir kaip tai padaryti rolleyes.gif ??? Visur raso, kad dantukams labai nesveika, o ir kilnotis nakti truputi atsibodo blush2.gif , tai sakau gal galima kazkaip ji atpratinti, kad nakti nevalgytu???
Atsakyti
Tikriausiai tau nedaug padės mano patirtis - aš vis dar maitinu naktim, nors Jokūbui pusantrų. Vienas dalykas, ką reiktų žiūrėti - tai kad nutraukus naktinius maitinimus, pienuko nepradėtų staigiai mažėti.
O dėl dantukų - nesveika, jei nevalote vakare. Pavalykit su vaikiška pasta ir ramiai sau valgykit - tada pienukas veikia kaip vanduo - ty nieko blogo nedaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 18 gegužės 2008 - 13:22
QUOTE(letuciux @ 2008 05 18, 15:21)
Tikriausiai tau nedaug padės mano patirtis - aš vis dar maitinu naktim, nors Jokūbui pusantrų. Vienas dalykas, ką reiktų žiūrėti - tai kad nutraukus naktinius maitinimus, pienuko nepradėtų staigiai mažėti.
O dėl dantukų - nesveika, jei nevalote vakare. Pavalykit su vaikiška pasta ir ramiai sau valgykit - tada pienukas veikia kaip vanduo - ty nieko blogo nedaro.


Cia gal truputi ne i tema, bet tokio amziaus jau galima su pasta valyti dantukus?
Atsakyti